Gebeliğe Hazırlık 4 5 Sebepsiz düşük sonrası bebek sahibi olan var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Size bugüne kadar ne gibi testler yapıldı

Ben şuan izmirde ırenbe tüp bebek merkezinde prof.dr.ümit inceboz da yapıldı tüp bebek tedavim.yetersizmi sizce
İyi bir doktor mu bilmiyorum ama neden pıhtılaşma testleri vs yapılmamış onu pek anlayamadım.keşke pıhtılaşma testi yaptırsanız bakın yaşınıza rağmen bence yumurta elde edilip kaliteli olması sizin için çok iyi bir durum.Ben 30 yaşındayım 2 kere tüp yaptırdım kaliteli yumurtam kalmadığı için hiç transfer olamadım 5.güne gitmedi hiç.sizin yaştan dolayı daha ince elenip sık dokunmanız her testi yaptırmanız lazım.inşallah bundan sonra olur üzülmeyin bol arı sütü propolis kullanın.

Canım sen de normal kadın doğumcularla vakit harcama.çok iyi sir perinatolog bulup ona git.bazen vücut bebeği yabancı bir madde gibi algılayıp atıyor ya da öldürüyor bunun için genellikle kortizon veriliyor.lütfen iyi bir doktora görün.

Ilginiz bilgileriniz için çok teşekkür ederim cokumarım sizinde yüzünüz gülsün istiyen herkesin hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın rabbim..p.tesi kürtajdan cikarcikmaz aynini soyledim doktoruma kan pıhtılaşma testi yaptirsam dedim sana kan sulandırıcı oksapar iğne ve ecopirin aspirin verildi sebep o olamaz bunun içinde o teste gerek yok dedi.gercekten gerek varmı yokmu bilmiyorum ve nasil bir yol izlemeliyim onuda bilmiyorum

Bende pıhtılaşma rahatsızlığı var.bana da coraspin ve oksapar 0.6 verilmişti ama doz yetersiz kalmış ikiz gebeliğimi 8.haftada kaybettim.sadece iğne vurulmakla da iş bitmiyor dozunun yetmesi lazım mesela onun için bile test yapılıyormuş.bence siz sağlıklı beslenip hayıt testeredişli aslanpençesi gibi çaylarla arı sütüyle kaliteyi iyice arttırıp havuz yöntemi yaptırıp pgt ye yollayın yumurtaları.eşiniz içinde mikro tese yaptırın.en kaliteli sperm konulsun.erkeğin üstünde pek durulmuyor ama çok önemli bir detay bence.

Üzüldüm rabbim yasatmasın bir daha kafam biraz yerine gelsin bu dediklerinizi doktorumla konusucam son şansımız kaldı artık Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

Şuan doktor arastırması yapıyorum canım son 1 kez testlerımı gostermek ıcın bakalım kortizon cok ağır bi ilaç sanırım 1 umudum daha var hala

Canım öncelikle 9 düşükten sonra 3 çocuk doğuranı biliyorum..Bütün testleri yaptık demişsin ama belli ki gözden kaçan birşeyler var Ben başka bir forum sitesinde bir arkadaşla konuşmuştum 5 düşükten sonraydı yanlış hatırlamıyorsam sebebini bulmuşlar.. Kızın vücudunun bağışıklık sistemi ile alakalı bir durum olduğunu belirlemişler. Vucudu bebeği yabancı karşılayıp atmak istiyormuş kabul etmiyormuş.. Şuan hamile olduğunu söylemişti sorduğumda organ yetmezliği ilaçları kullandığını söylemişti bebeği bu şekilde tutmayı başarmışlar.. Bana da çok enteresan geldi ama zaten sadece merak ettiğim için sorduğumdan gerisini sormadım detayları bilmiyorum ama belki senin de öyle bir sorunun vardır? Doktora mı sorsan acaba böyle birşey olabilir mı diye bilmiyorum ki.. Bak ona da sonradan bulmuşlar sorunu.. İnşallah çaresiz bir dert değildir ki öyle düşünüyorum.. Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah ..

Sagol canım haftaya doktora gidicem burda yazılanları dıkkate aldım sorucaklarımı yazıyorum hep bunuda sorucam allah kımseye caresiz dert vermesin inşallah bi çare buluruz

Sagol canım haftaya doktora gidicem burda yazılanları dıkkate aldım sorucaklarımı yazıyorum hep bunuda sorucam allah kımseye caresiz dert vermesin inşallah bi çare buluruz
AminnHadi bakalım inşallah burdan hamile olduğunun ve herşeyin yolunda olduğunun haberini alırız.. Kalpten diliyorum bunu.. Bende kayıplar yaşadım seni çok iyi anlıyorum.. Ne desek boş biliyorum ama en azından hamile kalabilmen de çok güzel birşey bebeğini de tutmanın yolunu bulursunuz elbet yeter ki peşini bırakma.. Allah yardımcın olsun.. Doktorlara saçma olduğunu düşünsen bile her aklına geleni sor nerden ne çıkacağı belli olmaz..

Çok korkuyorum ama yine hasta embriyo koyulur tutunur yine düşerse beni üzerse..Bilmiyorum cok zor Rabbim kolaylaştırsın. Çekmeyen bilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…