Gebeliğe Hazırlık 4 5 Sebepsiz düşük sonrası bebek sahibi olan var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 si kaza

2 si kazala olmuştu şuan öyle yapmayı dusunuyorum o arada bitkisel tedavi hacamata ve hocaua gitmeyi dusunuyorum doktorlae bısey demıyor
Hacamat kan pıhtılaşmasına birebir. Tarama Hacamatı yaptır. Sonra limon suyu iç saraçoğlunun kürü.

Ara koy en az 6 ay.
Üzülme tatlım inşallah tedaviden sonra sağlıkla kucağına alırsın. Ben san atabilmek ettiğim şekilde tedavi oldum. 2 düşük bir kimyasal gebeliğim var. Üst üste oldu sbemkiler gibi. Rahim sağlıksız oldu yoruldu diye düştü benimkiler buna inanıyorum.

Doktorum bunun %90bebekle ilgili olduğunu sağlıksız gebelik olunca böyle olduğunu söylüyor..Insallah sağlıklı bebeklerimizi buluruz

En az 2 sene dinlen bebekte ısar ne arkadaşım sen sağlıklı mutlu olursan rahim kendini toparlar benim haddim değil sakın yanlış anlama moral topla ve hamile kalma 2 sene

1.5 senede 4 gebelik ruh ve beden sağlığınız için zararlı değil mi? Biraz ara ve dinlenme fırsatı verseniz kendinize. Vücudunuzu da çok yormuşsunuz psikolojinizi de. Her düşükten sonra belli bir toparlanma süreci var. Bence bu kadar acele etmeyin, sonuçta hamile kalabiliyorsunuz. İnşallah hayırlı zamanda hayırlı bir şekilde olur :)

Daha once gittiğim doktorlar ara vermeme gerek olmadıgını soylemmıstı rahmın cok iyi dedi adetiö herseyım hep duzenlı hıc bozulmadı suan psıkolojik olarak bıraz ara verıcem ama ne kdr ara verırsem ver 3 ay 3 yıl hep aynı psıkoloji olır bence Saraçoğlu testere dişli aslam pençesinı Ve cıvan percemınınde soyluyor tutanması ıcın Deneceyegım inşallah

Haklısınız boyle soyleyınce cok gelıyor ama 1 ay gecıyo nedem olmuyo diyip tekrar denıyorduk doktorlarda kalmamı soyluyorlardı sorun olmadıgı ıcın biraz kılo alıp 2 ay dınlenmemeı soyledıler en som bakalım suan zaten korunuyoruz ama tekrar doktorlara gıtmeye baslarsam Burda söylenen cpgu seyı deneyecegım ve testlerını yaptıracagım o ara dınlenmyı dusunuyorum:)

Bana da öyle dedi 2 adet sonrasi bekleme dedi 2 kurtajimda da..Ben de biraz ara versem mi diye düşündüm sonra farkettim ki 2 yıl beklesem de aynı hissedeceğim...Bekleyecek yaşım da yok zaten...Bu ay ilk denememizi yapacağız

En az 2 sene dinlen bebekte ısar ne arkadaşım sen sağlıklı mutlu olursan rahim kendini toparlar benim haddim değil sakın yanlış anlama moral topla ve hamile kalma 2 sene
2 ay bile beklemek zor gelıyorken sanırım 2 sene cok zor beklemem ıcın rahım kendını 3 ve 6 ay ıcerısınde topluyor bıldıgıö kadarıyla psıkolojık olarak ne kdr uzun surw olmasa o kdr daha kotu hıssedıyorum hep bu konuda biraz inat yapıyorum

Yanı öylw canım sen kendını iyi hıssedıyorsan cok ara vermek daha cok o psıkolojiye sokar ınsanı daha cok dusunup arastırırız sadece Normal yollamı deneyeceksınız bu ay?

Yanı öylw canım sen kendını iyi hıssedıyorsan cok ara vermek daha cok o psıkolojiye sokar ınsanı daha cok dusunup arastırırız sadece Normal yollamı deneyeceksınız bu ay?
Evet öyle deneyeceğiz.Insallah sağlıklı gebeliklerimiz olur artık

kromozom testlerınızı yaptırdımızmı??düşükleriniz bebeklerınızın saglıksız olması ıhtımalından olabılır..genetık testlerı dısında kromozom testlerınıze de baktırın..eğerki sizde veya eşinizde taşıyıcılık varsa ya sağlıklı bebegı bulana kadar gebe kalıp deneyeceksınız ama travmatık hal alabılır saglıksızlar düşüyor genelde çünküya da pgt’li tüp bebek yapmanız gerekebılır saglıklı embrıyo bulunur oyle transferınız yapılır..tavsıyem bıraz ara verın kendınızı dınleyın vucudunuzu cok yormussunuz bıraz testlerınızı yaptırın mutlaka boş şans

Kromozom testinide yaptırdık saglıklı cıktı sadece lupus testim vardı onu almamıstım hastaneden henuz onuda alacagım 1 2 dusuk daha olursa sanırım tup bebek yaptıracagız artık

Kromozom testinide yaptırdık saglıklı cıktı sadece lupus testim vardı onu almamıstım hastaneden henuz onuda alacagım 1 2 dusuk daha olursa sanırım tup bebek yaptıracagız artık
lopus’ta pıhtılasmaya ılgılı sanırım yatkınlıgım var demıstınız zaten ama pıhtılasma olamaz sanırım ılac ıgne falan kullanmıssınızdır gerıye tek sebebı bebeklerın saglıksız olması kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…