313 ayetel kürsi

1-) papatya_4407 mazeretli (vekaleten aryalorinn okuyacak)
2-) hmbg
3-) darkmore
4-) segazel
5-) braindamage
6-) sees mazeretli (vekaleten darkmore okuyacak)
7-) Eeelma mazeretli (vekaleten darkmore okuyacak)
8- biriiicik yerine M Masalyuzlusevdam
9-) hayatdevamedecek
10- Butimar-

8 subat 2017
biriiicik icin 313 tane okuyoruz arkadaslar.
Kisi basi 31 tanedir, dua sahibi kendisine 34 tane okuyacaktir. (Su anda dua sahibi mazeretli oldugundan onun yerine vekaleten M Masalyuzlusevdam 34 tane okuyacaktir)

Vekaleten okuyan arkadaslar kendi aralarinda isterse sonradan degisim yapabilir,birbirleri yerine okuyabilir. Ben listedeki herkes tamamlandiginda bu durumdaki arkadaslara sorarak hatirlatma yapacagim arkadaslar.

Okudum

Siz bilirsiniz, bu turdan sonra ben cikacagim. İstediginiz gibi devam edersiniz
Bu şekilde dua okunmaz yalnız, yıllarca burda dua okudum ben. Duaların sayısı önemlidir. Liste böyle sürekli guncellenirse hicbir anlamı kalmaz. Ben de çıkacağım takip etmekte zorlanıyorum zaten.

Bu şekilde dua okunmaz yalnız, yıllarca burda dua okudum ben. Duaların sayısı önemlidir. Liste böyle sürekli guncellenirse hicbir anlamı kalmaz. Ben de çıkacağım takip etmekte zorlanıyorum zaten.
Liste surekli guncellenmiyor, vekaleten dua okuyan arkadaslar da bitince tamamlanmis olacak. Sonrasinda isteyen arkadaslarla yeni grup olusturulur. Fark ettiyseniz listemiz 10 kisi, 2 arkadasimiz da vekaleten okuyor mazeretlilerin yerine. O 2 arkadas icin de 313er adet okudugumuzda tamamlanacak. Surekli o mazeretli bu mazeretli diye baska arkadaslara sayiyi bolmektense boylesi daha kolay. Hani kisi basi sayi degisince takip edilemiyormus ya o yuzden bu sekilde dusunduk

bu arada duanin sayisi hep ayni 313, onem vermedigimize hangi durum sizi ikna etti anlayamadim

2-) hmbg okudu
3-) darkmore okudu
4-) segazel
5-) braindamage
6-) sees mazeretli (vekaleten darkmore okudu)
7-) Eeelma mazeretli (vekaleten darkmore okudu)
8- biriiicik yerine M Masalyuzlusevdam okudu
9-) hayatdevamedecek
10- Butimar-

8 subat 2017
Kisi basi 31 tanedir, dua sahibi kendisine 34 tane okuyacaktir.

Vekaleten okuyan arkadaslar kendi aralarinda isterse sonradan degisim yapabilir,birbirleri yerine okuyabilir. Ben listedeki herkes tamamlandiginda bu durumdaki arkadaslara sorarak hatirlatma yapacagim arkadaslar.
Vekaleten okuyan aryalorinn ve masalyuzlusevdam icin en son okuma yapilacak ve liste boylece tamamlanacaktir

Ben bütün mazeretlilerin okuması gereken sayıyı okuyabilirim, eğer zorlanan yetişemeyen olursa söyleyebilir bana.

Takip edemediğim benim listeye kimin girdiği kimin çıktığı. Yoksa ben orda 100 adet de okunacak yazsa direk okurum. Hergun mazeretlileri saymayıp geri kalan kişiye bölersek daha adil olurdu, okumak zorlamazdı belki bu şekilde.

bu arada duanin sayisi hep ayni 313, onem vermedigimize hangi durum sizi ikna etti anlayamadim
Onceden listeye katılacağım diyip birkaç gun bildirim yapıp sonra ses seda vermeyen birsuru üye gördüm. O dualar hep muallakta kaldı. Okudu mu okumadı hic emin olamadık. Eğer kisi alımını sürekli açık yaparsak bu durumlar da olacaktır diye düşünüyorum.. Ben tur bittiğinde çıkacağım, sadece fikirlerimi sizler için de kolaylık olabilir diyerekten söylüyorum. Lütfen yanlış anlamayın..

Kiminki muallakta kaldi mesela? Ben defter tutuyorum yanlislik yapmayayim diye, herkesin sayisi su anda tam. Mazeretlilerin yerine okumak isteyenler oldu onlari da yanlarina yazdim zaten listenin sonuna eklemedim. Su anda 9. Ve 10. Siradaki iki arkadas ilk gunden listeye girdiler ama musait olmadiklari icin okumadilar ve hepimizin haberi vardi en basindan. Mazeretlilerin sayisini bol demediniz,hatta sayi degisirse takip edilmez dediginiz icin de bolmedim. Yeni kimse gelip eklenmedi,listemiz ilk gunden 10 kisi. Vekaleten okuyan da 2 kisi. Yanlis anlasilmasin diye acikliyorum yani. O vekaleten okuyan 2 kisi adina da 313er adet okudugumuzda liste tamamlanacak,sonra yeni listeye gecilecek.

2-) hmbg okudu
3-) darkmore okudu
4-) segazel (vekaleten braindamage okudu)
5-) braindamage okudu
6-) sees mazeretli (vekaleten darkmore okudu)
7-) Eeelma mazeretli (vekaleten darkmore okudu)
8- biriiicik yerine M Masalyuzlusevdam okudu
9-) hayatdevamedecek okudu
10- Butimar-

8 subat 2017
Kisi basi 31 tanedir, dua sahibi kendisine 34 tane okuyacaktir.

Vekaleten okuyan aryalorinn ve masalyuzlusevdam icin en son okuma yapilacak ve liste boylece tamamlanacaktir

Hımm o zaman sorun yok ki zaten, ben aralarda daha fazla olursak daha iyi olur diye birkaç konuşma okuyunca yeni arkadaşlar var diye düşündüm. Senin icin nasıl kolay oluyorsa o şekilde olsun. Benim kafam karıştı birkaç yorumdan o yüzden dedim yeni gelen arkadaşlar mi var falan diye. Problem yok o zaman yanlış anlaşılmalarla dolu oldu kusurabakmayın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…