313 ayetel kürsi

papatya_4407

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2015
663
592
30
Arkadaslar daha once ayetel kursi okuyalim demistim ama kimse destak çıkmamıştı okumak isteyen varsa hergun 1 kisiye niyet edip lliste olusturup okuyalim

Eger iki hafta sonra başlarsanız ben de katılırım.sınavlarım var çünkü

Ewt baslayalim canlar bn telden girdigim icin zorlaniom liste yazmaya sizlerden biro liste yapabilir mi eger yapamazsaniz bn tekrardan girmeye calisayim.herkesi sirayla gunlere bolelim ve gunu gelen duasini yazssin kiso basi kac tane dusuyorsa okuyalim

su anda mazeretli olan iki kisiyi en sona yazdim ama nasil yapalim onerisi olan varsa dinleyelim buyrun arkadaslar

su anda mazeretli olan iki kisiyi en sona yazdim ama nasil yapalim onerisi olan varsa dinleyelim buyrun arkadaslar
Canım biz şöyle yapıyorduk, o gün mazeretliler hariç kaç kişi var ise o sayıya bölüp okuyorduk. Şuan 7 kişi okuyacağız sanırım 7x44=308 yapıyor. Ya dua sahibi 5 fazla okur, yada kalan 5 adedi paylaşırız sorun olmaz diye düşünüyorum..

7 kisiyiz. Hergun okunacak kişi duasini yazsin ve gunluk bildirim yapalim.okundundiye saat gece 24 e kadar.herkese 44 tane dusuyo kendine dua okunacak kiside 45 tane okusun olur mu

Cok guzelmis aynen devam ederiz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…