313 ayetel kürsi

6 mart 2017 pazartesi

yumiti icin okuyacagiz, bildiriminizi sonraki gun sabah 5e kadar yapmanizi rica ediyorum.
Kisi basi 24 adet ayetel kursi okunacaktir. Dua sahibi kendisine 25 adet okuyacaktir, toplam 313 adet olacaktir boylelikle.
1- Leyliamed21
2- darkmore
3- S Syh3
4- Eeelma
5- Ymnelf
6- Minnakbebis
7- A arc8184
8- umut-16
9- megos
10- Nara87
11- Frddd
12- yumiti
13- hayatdevamedecek

Duasi kabul olsun insallah.

Mazeretsiz olarak bilgi vermeden okuma veya bildirim yapmayan arkadaslari tekrar listemize almayacagiz bilgileri olsun. Okuyamayacak olan,vaktinde bildirim yapamayacak olan lutfen tekrar gelmesin,rica ediyorum

Arkadaşlar duam hayırlısıyla oğlumu sağlıklı sıhhatli kucağıma alaym dr yanılmış olsun oğlum fiziksel mental ve ruhsal olarak sağlıklı tüm uvuzlsri tam ve yerinde olsun inşallah.yoktan var vardan yok eden allahim duami kabul etsin inşallah. Benim için dua eden herkesin rabbim gönlündeki muradın hayırlısını versin

6 mart 2017 pazartesi

yumiti icin okuyacagiz, bildiriminizi sonraki gun sabah 5e kadar yapmanizi rica ediyorum.
Kisi basi 24 adet ayetel kursi okunacaktir. Dua sahibi kendisine 25 adet okuyacaktir, toplam 313 adet olacaktir boylelikle.
1- Leyliamed21
2- darkmore
3- S Syh3
4- Eeelma
5- Ymnelf
6- Minnakbebis
7- A arc8184
8- umut-16
9- megos
10- Nara87
11- Frddd
12- yumiti
13- hayatdevamedecek

Duasi ;hayırlısıyla oğlumu sağlıklı sıhhatli kucağıma alaym dr yanılmış olsun oğlum fiziksel mental ve ruhsal olarak sağlıklı tüm uvuzlsri tam ve yerinde olsun inşallah.yoktan var vardan yok eden allahim duami kabul etsin inşallah. Benim için dua eden herkesin rabbim gönlündeki muradın hayırlısını versin

Mazeretsiz olarak bilgi vermeden okuma veya bildirim yapmayan arkadaslari tekrar listemize almayacagiz bilgileri olsun. Okuyamayacak olan,vaktinde bildirim yapamayacak olan lutfen tekrar gelmesin,rica ediyorum

Canım okudum Rabbim duanı kabul etsin insallah

İnşallah bebeğini her anlamda sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Allah dualarınızı kabul etsin.

Amin canım amin sağlıkla kucakla insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…