313 ayetel kürsi

27 subat 2017 pazartesi

Ymnelf icin okuyacagiz, bildiriminizi sonraki gun sabah 5e kadar yapmanizi rica ediyorum.
Kisi basi 24 adet ayetel kursi okunacaktir. Dua sahibi kendisine 25 adet okuyacaktir, toplam 313 adet olacaktir boylelikle.
1- Leyliamed21
2- darkmore
3- S Syh3
4- Eeelma
5- Ymnelf
6- Minnakbebis
7- A arc8184
8- umut-16
9- megos
10- Nara87
11- @Frdzkn
12- yumiti
13- hayatdevamedecek

Duasi; eşim hayırsız ve kötü kalpli biri beni çok üzüyor ihanet aldatma herşey var ve bunu kabul etmiyor yakalandığı halde.bu sebepten ondan tez vakitte kurtulmak istiyorum oğlumla yeni ferah bi hayata baslamak istiyorum.hayirlisiyla boşanmak istiyorum.o da yoluna baksin benle uğraşıp bana daha fazla kötülük etmesin

Bende 25 tane okudum rabbim kabul etsin okuyanlardan allah razı olsun okuyacaklardanda hakkımda hayırlısı olsun inşallah. .

Cok uzuldum ymnelf Allah yardimcin olsun insallah. Kocana Allah akil fikir merhamet versin ne denir ki, insallah tez vakitte feraha cikarsin, yuzun guler kuzum. Okudum senin icin, mumkun olsa da daha fazlasini yapabilsem

Cok uzuldum ymnelf Allah yardimcin olsun insallah. Kocana Allah akil fikir merhamet versin ne denir ki, insallah tez vakitte feraha cikarsin, yuzun guler kuzum. Okudum senin icin, mumkun olsa da daha fazlasini yapabilsem
Canm allah razı olsun tek çarem bian evvel ondan kurtulmam.yani boşa da kürek çekip zorda kalmak istemiyorum.bu evlilik bitmeli henüz 25 yaşındayım Bn güzel günler göreceğimden eminim..güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…