313 ayetel kürsi

Canim arkadaşlarım :))) Rabbim simdi den hepinizden razı olsun insallah gönlünüzce olsun herşey Duam insallah hayirli sağlıklı bir evlat istiyorum tüm istiyen herkese inşallah Rabbim nasip etsin hiç bir kadın bu duygudan mahrum kalmasin Allaha emanet canlar

Amin canım bende çok ıstiyorum hep tek tim tek çocuktum evlendim evim sessiz olsun istemiyorum RABBIM hayırlısıyla bütün ümmeti MUHAMMEDIN gonlundekini versin dualarimizi makbul etsin hepimize hayırlı vefalı evlatlar nasip etsin

Amin canım amin Rabbim en yakın zamanda nasip etsin hayirli sağlıklı evlatlar

23 subat 2017 perşembe

Leyliamed21 icin okuyacagiz, bildiriminizi sonraki gun sabah 5e kadar yapmanizi rica ediyorum.
Kisi basi 26 adet ayetel kursi okunacaktir. Dua sahibi kendisine 27 adet okuyacaktir, toplam 313 adet olacaktir boylelikle.
1- Leyliamed21
2- darkmore okudu
3- S Syh3
4- Eeelma
5- Ymnelf
6- Minnakbebis okudu
7- A arc8184 okudu
8- umut-16
9- megos
10- Nara87
11- Frddd
12- yumiti
Duam insallah hayirli sağlıklı bir evlat istiyorum tüm istiyen herkese inşallah Rabbim nasip etsin hiç bir kadın bu duygudan mahrum kalmasin Allaha emanet canlar

Okudum Allah kabul etsin Rabbim tez zamanda hayırlısını nasip etsin

ben telefondan yazmıştım. burda yayınlanmamış. bir kezde bildirim yaptığım halde burda çıkmamıştı. bundan sonra dikkat ederim. ayarlarsanız yeni listede yer almak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…