313 ayetel kürsi

Yok canım ben yani geç bildirim yapıyorum gibi geldi de ben genelde uyumadan önce okuyorum da o yüzden dedim
Canim ben mecburen yaziyorum kim kaldi diye, dua sahibinin aklinda soru isareti kalmasin. Bildirimi gorur gormez cevap vermek zorunda degilsin, sabaha karsi olana dek bekliyoruz sabah 5 gibi bakiyorum eksik var ben okuyup bir sonraki kisiye geciyorum cunku :) gec bildirim yapiyorsun gibi algilama lutfen

Canım ben gece bile olsa mutlaka okurum ama bildirimi geç yapabilirim haberin olsun kendimi etiketlenmiş görünce hep geç kaldım sanıyorum

Canım ben gece bile olsa mutlaka okurum ama bildirimi geç yapabilirim haberin olsun kendimi etiketlenmiş görünce hep geç kaldım sanıyorum
Ama oyle dusunme bak kac gundur bildirim yaptim gecen gun birarkadas icin ses cikarmadi en sonunda onun okumasi gerekenleri hep ben okudum. Cikip geldi ben okuyordum ama caninizsagolsun diye. Listeden cikardim diye bir de ben suclu oldum sen sabaha karsi olana kadar bildirimi ihmal etme ki senin okuduklarini bir de biz okumayalim ondan diyorum yanlis anlama lutfen

Yok canım ben sadece ben bildirim yaparım mutlaka sadece geç okuyorum.sizin için sıkıntı olmasın diye dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…