30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Günaydın herkese:)

Günaydın ... Cerencim
Günaydın kızlar,nasılsınız? Hayırlı cumalar

Hayırlı cumalar Sevcan
günaydın kızlar
hayırlı cumalar. bol kazançlar. nasılsınız?

minerva1988 bikaç gündür göremiyorum, karne hazırlamakla meşgul sanırım

Evet canım. Gelir bir kaç güne. Ailesine kavuşma hazırlığı yapıyordur.

Hayırlı cumalarımız olsun.
Mutlu günler...Bol enerjili, bereketli bir cuma olsun

Bir gidip duş alıyım canlarım.
Telefonu da yanıma koyıyım. Bu kadar bekledim şimdi durur durur ben duştayken arar.
Nedense hep öyle olur bu işler.
Yeni haberlerle karşınızda olucam.
tugcecım ben nette cok araştırdım melek ısımlerı ıle dualar vardı.nette yazan herseyede guvenemıyorum allah korusun allaha sırk koşmak anlamında olursa dıye ama sen melek kartlarıyla bakım yapıyordun ve bu konularda senı bılgılı gördüğümden sormak istedim dediğim dua şu şekilde hatırladığım kadarıyla.
allahım (dilek söylüyorsun )melek Mikail enerjisine uyumlanıyorum onun enerjısınden faydalanarak su dılegım gerceklessın melek mıkaıl enerjsıyle su dılegım gerçek olsun gıbı bır duaydı.hatta baska melek ısımlerı de vardı ıste su melek ısmı ıle ruyamda su ısın sonucunu görmek ıstıyorum gıbı.böyle bısey varmı.
ben hep Allahtan ıstedım dua ettım bugüne kadar ama sonuçta meleklere ımanda var ıslamda ve meleklerın dılegıme yardım etmesı dılegımı çabuklaştırır onların duasını allah kabul eder ben bır kulum netıcede günahkar olabılıyorum.dılegımınde elbet bır zamanı var olucak yada olmuycak ama bır an once sonuclansın hatta hayırlı degılsede hayırlı sekle getirsin allah ve olsun cok ıstıyorum.bu sekılde melek mıkaıl enerjısıyle mı ıstemelıyım yoksa bıldıgım yoldan sasmayıp dua okuyup mu ıstemelıyım napmalıyım .

Normal duanı et canım. Rabb'ime şükret. Meleklere de teşekkür et. Rabbimden iste herşeyin hayırlısını.

Normal duanı et canım. Rabb'ime şükret. Meleklere de teşekkür et. Rabbimden iste herşeyin hayırlısını.
saol canım zaten hep oyle yapıyordum ama meleklere teşekkür etmıyordum onları duama katmıyordum cunku bılmıyordum ögrenınce ılk sana sormak ıstedım bundan sonra meleklerede teşekkür ederım dıcem o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…