30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

doktor en çok 12 demişti ama ne mümkün.:KK55: bir de iştah açık oluyor insan tutamıyor kendisini. boyum 1.77 canım. 68,5 kilo ile hamile kalmıştım.
hatırladım kuzum maaşallah boya bak :) ben hamile olsam 30 a kadar çıkar herhalde acayip iştahlıyımdır :.) normalde zayıftın bir kaç fotondan hatırlıyorum tatlım. bebiş doğsun peşinden komaktan zaten kilo fln kalmaz :)

doktor en çok 12 demişti ama ne mümkün.:KK55: bir de iştah açık oluyor insan tutamıyor kendisini. boyum 1.77 canım. 68,5 kilo ile hamile kalmıştım.

doğrudur canım. Aman dikkat et. yavaş ye ve yemek yerken hep konuş bence mide o zaman doydun sinyali veriyor :)
birde bebeğin içim iki kişilik yemek yeme... hep anneler derler ya sen çift kişi ye.. aman yapma :KK70:

genel de duygusal yönden hassasın ya biraz ondan iştah açılıyor. Hormanlar bebek için hazırlık yapıyorlar ama işde abur cuburu azaltmaya çalış .. abur cubur yerken su iç bende çok işe yarıyor çünkü :KK70:

geçmiş olsun canlarım dikkat edin kendinize karda buzda. ben kendimi karda yürürken hayal edemiyorum. düz yolda zor dengemi koruyorum. karda herhalde kar topu gibi yuvarlanırdım. :KK35:

hatırladım kuzum maaşallah boya bak :) ben hamile olsam 30 a kadar çıkar herhalde acayip iştahlıyımdır :.) normalde zayıftın bir kaç fotondan hatırlıyorum tatlım. bebiş doğsun peşinden komaktan zaten kilo fln kalmaz :)
Evet, bebikoya süt falan derken kalori yakacaksın bol bol MELEK :KK66:

doğrudur canım. Aman dikkat et. yavaş ye ve yemek yerken hep konuş bence mide o zaman doydun sinyali veriyor :)
birde bebeğin içim iki kişilik yemek yeme... hep anneler derler ya sen çift kişi ye.. aman yapma :KK70:
normal yiyorum aslında canım ama tatlıya biraz düşkünüm. :KK66:
neyse daha çok almam artık zaten bitişe geldik sayılır kısmet ise. :)

:):) aynen canım. zaten doğumda 8-10 kilo gibi gidiyormuş. gerisi de verilir artık bir şekilde.
ben de iştahlıyımdır canım senin gibi. çok mutlu olurum yemek yerken.

“Bazen bir şey değişecekmiş gibi oluyor, bazen bir şey değişmiyor. Bazen beni hep sevecekmişsin gibi oluyor, bazen hiç sevmemişsin gibi.”

Lale Müldür

X