30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

ne güzel minerva, ben senin yerinde olmak isterdim.
sabah buzların üstünden kaya kaya geldim işe :KK55: servise yetişmek için erken çıktım bide.

Viaporta gidip alışveriş yapardım bana bugün tatil olsaydı :KK39:

Merhaba Petunya...
Her yer kar kış kıyamet...

Tipi var ...Üfürüyor :KK43:

benim grip tekrarladı sanki :KK43:

sana da geçmiş olsun petunyacım...
Ben bol meyve ile geçirdim...
İlaç olarak suda eriyen vitamin aldım. Pastil birde..
DOktora görün hemen . 3 gün geçmezse mutlaka doktora gidilmeliymiş. benim ki çok hafif çok şükür...
Mavilim, nasıl oldun? Geçmiş olsun. :KK43:
:KK70:

Aşk bizi bulsun ... Bütün bekarlar ruh ikizleri ile bu sene tanışsın :KK70:
Amiiin! Hayırlısıyla...

felaket soğuklar geliyooo :KK43:
Evet, bugün yüzüm kesildi neredeyse soğuktan! Allah dışarıda kalanların yardımcısı olsun. :KK61:

ne güzel minerva, ben senin yerinde olmak isterdim.
sabah buzların üstünden kaya kaya geldim işe :KK55: servise yetişmek için erken çıktım bide.

Viaporta gidip alışveriş yapardım bana bugün tatil olsaydı :KK39:
:) canım tatil iyi hoşta yetiştiirlmesi gereken bir sürü iş olunca vakit kaybı ve aclesi olan durumlarım var. ben seviyorum okulumu ya :) alışveriş için bile çıkarmam burnumu arkadaşta kaldım gece kiap okuduk film izledik :)

dikkat et kendine koluna bacağına diikat

26 yasımdayım.. :) 4 sene sonra 30 olucam ama elde var 0... ne iş ne aşk.. ogrencıyım dahala.. ocak sonu cok möhim sınavım var :KK70: ona hazırlanıorum.. saygılarımı sunuorum :)
rabbım yar ve yardımcınız olsunrabbım zıhın açıklığı versın sızede tum sınava gırecek oğrencılerımızede

İlknur Okay
5 Ocak, 04:12 ·
İnsan UMUT sözcüğü ile BEKLENTİ sözcüğünün anlamlarını birbirine karıştırır!
BEKLENTİ, belirli şekilde davranarak, belirli sonuçları elde edeceğimize dair inancımız ve bazen de inadımızı tanımlayan bir sözcüktür.
UMUT, ise yaşanan her ne olursa olsun ışığımızın karardığını düşünmemek, yolun bittiği sonucuna varmamaktır.

alıntı: https://www.facebook.com/pages/İlknur-Okay/446039728863480?fref=ts

:) canım tatil iyi hoşta yetiştiirlmesi gereken bir sürü iş olunca vakit kaybı ve aclesi olan durumlarım var. ben seviyorum okulumu ya :) alışveriş için bile çıkarmam burnumu arkadaşta kaldım gece kiap okuduk film izledik :)

dikkat et kendine koluna bacağına diikat

düştüm zaten sabah kapıda. yavaş bir düşmeydi hemen eğildim bşy olmadı allahtan.
geçen sene fena düşmüştüm, toto üstüne :oops:
saatimin kordonu kırılmıştı, neyse ki yaptırdım
hatta şimdi kolumda Hoppa

İlknur Okay
5 Ocak, 04:12 ·
İnsan UMUT sözcüğü ile BEKLENTİ sözcüğünün anlamlarını birbirine karıştırır!
BEKLENTİ, belirli şekilde davranarak, belirli sonuçları elde edeceğimize dair inancımız ve bazen de inadımızı tanımlayan bir sözcüktür.
UMUT, ise yaşanan her ne olursa olsun ışığımızın karardığını düşünmemek, yolun bittiği sonucuna varmamaktır.

alıntı: https://www.kadinlarkulubu.com/İlknur-Okay/446039728863480?fref=ts

hoşgeldin filozof, nasıl gidiyor?
sayfa açılmıyor bu arada. yazıyı beğendim .

düştüm zaten sabah kapıda. yavaş bir düşmeydi hemen eğildim bşy olmadı allahtan.
geçen sene fena düşmüştüm, toto üstüne :oops:
saatimin kordonu kırılmıştı, neyse ki yaptırdım
hatta şimdi kolumda Hoppa
Canım Allah korusun. :KK43:
hoşgeldin filozof, nasıl gidiyor?
sayfa açılmıyor bu arada. yazıyı beğendim .
Hoş buldum. İyi şükür, sen nasılsın?

Evet ya sayfa açılmadı. Ben sana sayfayı nereden göndersem acep? Mailden göndereyim. Takip etmek istersen! :KK66:

merhaba kızlar...
her hafta doktor kontrolüm var artık. bebişin keyfi yerinde herhalde ki doğum kanalına daha inmemiş. olsun daha 2 haftası var acelesi yok. :) doktor yürü her gün dedi ama bu soğukta da çıkılmıyor dışarı. avm lerde yürüyorum fırsat buldukça artık. sizler neler yapıyorsunuz?

merhaba kızlar...
her hafta doktor kontrolüm var artık. bebişin keyfi yerinde herhalde ki doğum kanalına daha inmemiş. olsun daha 2 haftası var acelesi yok. :) doktor yürü her gün dedi ama bu soğukta da çıkılmıyor dışarı. avm lerde yürüyorum fırsat buldukça artık. sizler neler yapıyorsunuz?
sağlıkla gelsin. vaktinde gelsin inşallah.

iyiyiz biz de şükür, aynı çalışıyoruz işte. :KK66:

merhaba kızlar...

hoşgeldin melek, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin oğlunu. bolluk bereket neşe getirsin.

X