30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

İlknur Okay
5 Ocak, 04:12 ·
İnsan UMUT sözcüğü ile BEKLENTİ sözcüğünün anlamlarını birbirine karıştırır!
BEKLENTİ, belirli şekilde davranarak, belirli sonuçları elde edeceğimize dair inancımız ve bazen de inadımızı tanımlayan bir sözcüktür.
UMUT, ise yaşanan her ne olursa olsun ışığımızın karardığını düşünmemek, yolun bittiği sonucuna varmamaktır.

alıntı: https://www.kadinlarkulubu.com/İlknur-Okay/446039728863480?fref=ts
Tebrik ederim prenses...
ŞAir ruhlu prenses :KK70:

düştüm zaten sabah kapıda. yavaş bir düşmeydi hemen eğildim bşy olmadı allahtan.
geçen sene fena düşmüştüm, toto üstüne :oops:
saatimin kordonu kırılmıştı, neyse ki yaptırdım
hatta şimdi kolumda Hoppa

Çok geçmiş olsun petunyacım :KK43:

merhaba kızlar...
her hafta doktor kontrolüm var artık. bebişin keyfi yerinde herhalde ki doğum kanalına daha inmemiş. olsun daha 2 haftası var acelesi yok. :) doktor yürü her gün dedi ama bu soğukta da çıkılmıyor dışarı. avm lerde yürüyorum fırsat buldukça artık. sizler neler yapıyorsunuz?

Merhaba Melek...
Aman soğuklara dikkat et. evin içinde yürü bence :)
bütün odaları gez arada
1000 adım at :KK70: dinlen tekrar adımla :)

evet melek, çok şükür. zamanla alışıyor insan. ama en çok aile özleniyor. bi de yakınız :oops:
bize de nasip olsun inşallah.
yakınsanız sık sık gidin dicem ama çalışıyorsun canım. ben hatta şuan annemdeyim. arada burda kalıyoruz eşimle. anne evinde bakılmak daha iyi oluyor. kardeşim de olmadığı için yardımcı olabilecek annem var bir tek çok şükür. evlenilecekse aileden uzakta evlenip gitmeyi önermem gerçekten.

Tebrik ederim prenses...
ŞAir ruhlu prenses :KK70:

Çok geçmiş olsun petunyacım :KK43:

Merhaba Melek...
Aman soğuklara dikkat et. evin içinde yürü bence :)
bütün odaları gez arada
1000 adım at :KK70: dinlen tekrar adımla :)
bugün evin içinde yürümeyi düşünüyorum canım. iki gündür avm leri talan ettim. yoruluyorum ama mecbur artık doktor dedi diye yürüyoruz. :)

yakınsanız sık sık gidin dicem ama çalışıyorsun canım. ben hatta şuan annemdeyim. arada burda kalıyoruz eşimle. anne evinde bakılmak daha iyi oluyor. kardeşim de olmadığı için yardımcı olabilecek annem var bir tek çok şükür. evlenilecekse aileden uzakta evlenip gitmeyi önermem gerçekten.

çalışıyorum evet ve işin ilginç yanı evimi çok özlüyorum. akşam olsa da eve gitsem diyorum
bazen haftasonları eşim demese hiç çıkasım gelmiyor. evde iş yapmak oyalanmak hoşuma gidiyor.

kayınvalidem de yakında, ben arada kalmamak için evime gitmeyi tercih ediyorum :oops:
yakınlık konusunda şanslıyız bence :KK66:

çalışıyorum evet ve işin ilginç yanı evimi çok özlüyorum. akşam olsa da eve gitsem diyorum
bazen haftasonları eşim demese hiç çıkasım gelmiyor. evde iş yapmak oyalanmak hoşuma gidiyor.

kayınvalidem de yakında, ben arada kalmamak için evime gitmeyi tercih ediyorum :oops:
yakınlık konusunda şanslıyız bence :KK66:
tabi evini özlersin canım. ben hep evde olduğum için özlicek pek fırsat olmuyor. daha doğru düzgün yemek yapmaya bile başlıyamadım. hamile kalınca annem de yedim genelde. :KK66:

düştüm zaten sabah kapıda. yavaş bir düşmeydi hemen eğildim bşy olmadı allahtan.
geçen sene fena düşmüştüm, toto üstüne :oops:
saatimin kordonu kırılmıştı, neyse ki yaptırdım
hatta şimdi kolumda Hoppa
oy ben geçen kasımda bi düştüm canım 10 gün acısı sürdü dilerim ellerim parçalandı ve o gün ilçedeki müdrülere seminer vermem gerekiyordu her yerim pansumanlı seminer vermiştim :)

bu arada kızlar 18 kilo aldım. biraz fazla oldu ama ne yapıyım artık. çatlak olmadı maşallah ama selülitlerim var. gerçi o bekarken de vardı. :) boyum uzun olduğu için fazla belli olmuyor ama 86,5 kilo olmuşum. :KK37:
canım öle öok almamışsın bence gayet güzel. botun kaçtı kuzum

bu arada kızlar 18 kilo aldım. biraz fazla oldu ama ne yapıyım artık. çatlak olmadı maşallah ama selülitlerim var. gerçi o bekarken de vardı. :) boyum uzun olduğu için fazla belli olmuyor ama 86,5 kilo olmuşum. :KK37:
Bence gayet iyi, fazla kilo almamışsın.
Çatlak olmaması da süper, selülit bende de var. :KK14:
oy ben geçen kasımda bi düştüm canım 10 gün acısı sürdü dilerim ellerim parçalandı ve o gün ilçedeki müdrülere seminer vermem gerekiyordu her yerim pansumanlı seminer vermiştim :)
Mine, kıyamam sana. :KK61:

X