30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

:):) aynen canım. zaten doğumda 8-10 kilo gibi gidiyormuş. gerisi de verilir artık bir şekilde.
ben de iştahlıyımdır canım senin gibi. çok mutlu olurum yemek yerken.
aynen öyle yemek yapmak yemek yedirmek harika bi haz :) sağlıklı doğsun da bebiş kilo nedir ki

aynen öyle yemek yapmak yemek yedirmek harika bi haz :) sağlıklı doğsun da bebiş kilo nedir ki
inşallah canım. son haftalarda bebişler günde 20-30 gr arasında alıyorlarmış zaten. bizimki de 3.300 gibi doğar tahminimce. normal doğumda çok iri bebek doğurmak zor oluyormuş canım. normal doğum için 2-500-3.500 arası idealmiş.

Hehe ben de 30 yasın üstü olmasam da konu guzel, beklentileriniz nedir demeniz tebessüm yaptı okuyunca yüzümde :))
ne tuhaf di mi ülkemizde 25i gecenlere ne zaman evlenıyorsun sorusu kacınılmaz

boşverın bunları, herkesın kaderı kendı ellerınde hayattan muthıs beklentılerım var işyerımı actım şirketimi kurdum ınsallah bundan sonrakı evrede kariyerımde bır adım daha yukselıp yenı bır ev ve araba almayı dusunuyorum ))

Hehe ben de 30 yasın üstü olmasam da konu guzel, beklentileriniz nedir demeniz tebessüm yaptı okuyunca yüzümde :))

boşverın bunları, herkesın kaderı kendı ellerınde hayattan muthıs beklentılerım var işyerımı actım şirketimi kurdum ınsallah bundan sonrakı evrede kariyerımde bır adım daha yukselıp yenı bır ev ve araba almayı dusunuyorum ))
ne güzel iş yeriniz ne üzerine hoş geldiniz

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim. :KK66:

Gözlerinizi kapatın ve arzu ettiğiniz şeye sahip olduğunuzu gözünüz de canlandırın ve o hissi yaşayın.

“İmgeleme her şeydir. Yaşamın gelen çekimlerinin ön izlemesidir.”

Albert Einstein

Mutluluk belirli koşullar sonucunda oluşan bir şey değildir. Belirli koşullar, mutluluğumuzun sonucunda olur...

Neil Donald Welch

Eklentiler

• mutluluk.jpg
    mutluluk.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
X