Yarışma 3.Fairy ile Ramazan Sofraları Gıdayı #BoşaHarcama

En başarılı bulduğunuz ''Fairy ile Ramazan Sofraları Gıdayı #BoşaHarcama Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    415
  • Anket Kapalı .
Ayy teşekkür ederimm iyiyim çok şükür Mersin e geldik eşimin ailenin yanına. Urfa dan Mersin e geçiş sıcaklığa bir de nem eklemek oldu benim içinevde takılıyoruz öyle ramazanın son demleri. Yelek örüyorum bitmiyor bir türlü(kendime) roman oKuyorum falan geçiyor günler. Sen nasılsın çocuklar nasıl

Bende evdeyim işte yemek çamaşır bulaşık vakit kalmıyor bugün ilk defa online veli toplantısı vardı değişik mis :))

Bende evdeyim işte yemek çamaşır bulaşık vakit kalmıyor bugün ilk defa online veli toplantısı vardı değişik mis :))
Nasıl oldu ya komik durumlar çıktı mı ortaya sınıfta çok konuşuyor, arkadaşlarıyla kavga ediyor, geç geliyor falan gibi şikayetler de olamaz artık malum

Nasıl oldu ya komik durumlar çıktı mı ortaya sınıfta çok konuşuyor, arkadaşlarıyla kavga ediyor, geç geliyor falan gibi şikayetler de olamaz artık malum
Konuşmak isteyen veli el kaldırdı

Hiç sevmem çocuğum la ovunmeui gerçi büyük oğlanın derslerde o vulecek yani yok ama

Kendi çocuğunu nefes aldırmayan kadınlar ...

Hicaaaaaammmmm hircinsu nun katılımı nasiiiiiilllll diye soruyorlae eminik kendi cocuguni bırak diğerlerinin eba puanlarini biliyordur ezbere

Gelmiş online da çocuğunun durumunu soruyor ama bunu yapan 3-5 veli fazlası yok

Her yerde kendilerini belli ediyorlar işte napacaksın eba puanını yaa giriş yapıp başında beklemem ben de toplarım puan yani başarı ölçüsü değil ki bu hey Allah im ben bu tiplerin çocuklarına çok üzülüyorum ama(hircinsunun eba puanı arkadaşından düşük olunca annesi)

Hayır biri var çocuğu deneme de ikinci olmuş ayyy bu sınavda benim çocuk döküldü döküldü diyor baktim listede ikinci olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…