3. doz biontech Covid-19 aşısı olanlar... Yan etkileri neler?

3.Doz istege bagli biontech oldum yeni, hicbir sey yapmadi kol hassasiyeti her asi gibiydi.Yalnizca disim agriyordu kanal tedavisi oldum hicbir ilgisi yok asiyla :) sifa olsun hepimize

Halsizlik, eklem ağrısı, kolumda ağrı. Baş ağrısı. Bitkinlik. 2 gün sürdü. Sonra düzeldi.

Kol ağrısı eşim oldu ben olmadım gebelik düşünüyorum doktoruma sorup olcam sakıncası var mı diye

Güncelleme yapıyorum 24 saat olmadı ama çok kötüyüm inanılmaz bir üşüme kaşığı bile zor tutuyorum dizlerim heryerim iğneleniyor

3. Dozu da oldum kol ağrısı dışında bir etki olmadı. Ama diğerlerine göre biraz daha yoğun ağrı yaptı diyebilirim.

Perşembe günü 3. Dozu yaptırdım . İlk gün aşırı baş ağrısı yaşadım. Şu an da hala kol ağrısı. Onun dışında yan etki yaşamadım şükür

Ben de 3. Doz aşımı oldum. İlk yaptırdığımda hiçbir belirti yoktu. 2.de kol ağrısı oldu. 3. Doz olduğum ilk gün kolumda ağrı oluştu. İkinci gün tansiyonum düşmüştü ama aşıdan mı bilemedim . Normalde de sık sık tansiyonum düşer benim.

Üçüncü doz BioNTech Covid-19 aşısı sonrası görülen yan etkiler neler?
Ben biontec olmadım ama ailemde olanlar var üşütme ateş titreme halsizlik eklem ağrısı vs görüldü yan etkileri ağır oluyor sinovac da öyle bir etki gormedim

Perşembe günü 3. Dozu yaptırdım . İlk gün aşırı baş ağrısı yaşadım. Şu an da hala kol ağrısı. Onun dışında yan etki yaşamadım şükür
Annemler mahvoldu valla eklem ağrısı ateş üşütme titreme halsizlik baş ağrısı ne varsa gördüler biontec biraz ağır oluyor ama koruyuculuğu fazla diyolar

Biz cuma sabah olduk. Eşim ilk saatten itibaren etkiledi. Eşimin 4. Dozu. Gece titrene nöbeti geçirdi, ateş yaptı, eklem ağrısı ve baş ağrısı, uyku problemi yaptı, kolu çok ağrıyor. Benim 3. Dozum bende de hafif kol ağrısı, aşıdan 1 gün sonra halsizlik ve hafif baş ağrısı yaptı. Babamın da 3. Dozu ve 1 hafta oldu aşı olalı hala kolu ağrıyormuş. İşin kötü yanı yatamıyoruz 3 yaşında çocuk var :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…