3 aylık hamileyim kaynanam yüzünden boşanma eşiğine geldim. Lütfen bir bakar mısınız

Suan en dışardan olan birisiyim ama ben bile okurken ağlamak üzereyim canım benim ya birde hamilesin o kadar çok üzüldüm ki yuva dağıtmak tabiki bende istemem ama mecbur kalirsanda boşanmak en iyisi

Baban arkanda sakin dönme seni köle bellemis bunlarin yaninda durulmaz olsun cocugunda büyür bir sekilde nasilsa ama ömrünü tuketme çok gencsin daha somururler bunlar seni yarin Birgün cocuguda kendi çocuğu gibi büyütür kv denecek kisi keşke gorebilseydin gerçek yüzünü en basdan

Helal olsun o babaya
Siz de birakin allah askina bu adam da diyemeyecegim sahsin nesini seviyorsunuz
O gitsin yasasin anasiyla

Hepsini okumadım
Allah rızası için boşa şu zavallıyi

Sen bu kocayı seviyosun bide, adam ilgi göstermiyo evlilikten sonra hepten değişmiş ailesine seni ezdirmiş daha sevmekten bahsediyosun boşan o saygısız eşin ve ailesinden

Boyle adamlarla nasil evleniyorsunuz? Evlenmeden once anlayamiyor musunuz bu adamin eninde sonunda koyune gelecegini? Ben cozemedim cidden. Adamla aranizda daglar kadar fark var,bir kere hayat tarziniz farkli,dogmus bu insan koyde, orada herkes ciftci, yilin yarisinda tarla bag bahce calismak zorundalar. kim ne derse desin,bir lise mezunu koylu ile bir universite mezunu sehirli evlenirse iste boyle oluyor, anasi sadece bir teferruat. Adamda basiret olsa alir esini annesine dur der ben esimle mutlu mesut yasiyorum. Ve iste o basiret de hayat tarziyla kazanilan bir sey maalesef

Şu yazdiklarindan sonra bile esini sevdigini soyleyebiliyosun.ama esin nevyazikki sevmiyor seni.umursamiyor.
Uzuun bi sure babanlarda kal.kararli ol derim.bu sureds bebege zarar gelmesin.esinde insallah aklini basina toplar.ne diyim Allah yardimcin olsun

Sinir oluyorum ya. Böyle asalak adamlar evlenmesin abi. Milletin kızının günahına giriyorsun. O pisiriklikla sen ne halt yemeğe evleniyorsun ki ? Canım dönsen de aynılarını yasicaksin. Ama ben ne dön derim ne dönme karar senin hayat senin. Ama donersende esinle bazı şeyleri konuş mutlaka

Annesi beni uysallaştıracakmış komşusuna hava atarken öyle dedi.

Kusura bakma da hayvan mi egitiyorlar ya bu nasil laf?

S.ke s.ke geleceksin dedi.

Ben olsam kendiso s.ke s.ke gelmeden iceri almam. Yuzune de derim bak bana dedin sen geldin diye.

Helal olsun babana. Kocan babandan keske azicik adamlik ogrense.

Sana butun samimiyetmle yaziyorum esin ne derse desn kandiracaktir seni hicbir sekilde bu adam duzelmez bende cok skintilar yasadm cahilligimden annemgldeyken esim gel hallderiz bile demeddn kostum geldm ama sonuc ayni. Kesinlikle degismez o adam xnku oda ailesi gibi geri kafali o gelin şu gelin yolundan gidiyor boyle insanlar gercekten evlenipte mlletnde basini yakmasin nasil insanlar Allahimm kesnlikle dönme iyi dusun döndukten sonra hic bi söz hakkinda kalmayacak esinin yaninda bunu unutma. Ailenden baska kimse kucak acmaz degerini bilmez ömur boyu o kadini cekersin.

Bacım ne geri dönmesi ne acaba gitmekle hatamı yaptım die düsünmesi..Eğer hayatını mahvetmek istemiyorsan asla geri dönme kocan denilen o adama ve numunelik ailesine

Böyle bir adamı nasıl sevebiliyorsunuz aklım almıyor. Adam tam bir kukla. Fikri yok, zikri yok, sinsi, ukala, değer vermiyor size! Nişanlılık dönemlerinde görmediniz mi eltinizin ne halde olduğunu, kaynananın nasıl olduğunu? Nasıl evlenebildiniz?

Boşanın hayatınızı kurtarın böyle hayat geçer mi? Bir de üniversite mezunusunuz. PES DİYORUM PES!

Ben babanızı cok takdir ettim.bravo.sizi ezdirmemiş.arkanızda durmuş.ayrılma konusunaysa bir sey diyemiyorum

Bu ne ya okurken bile fena oldum. Ne merhametsiz zalim bir aile bu boyle. Insallah bir an once kurtulursun bu insanlardan bildigin esir ariyorlar kendilerine!

Üniversite okumuşsun ama okutulmayıp üzerine her türlü kararın başkası tarafından verildiği kızlara benziyosun. Artık kaynanam deme.. Çünkü kaynananın hiç bir suçu yok, her kaynana gibi üzerindeki kaynanalık misyonunu sende uygulamaya çalışıyor.. Hangimizin kaynanası böyle değil ki.. Ama hangimiz kaynanamıza fırsat verdik??
Benim kaynanamında eşimle konuşurken benim için''çarpamıyo musun ağzına'' dediğine şahit olmuştum. Sonra bırak ağzımla gülmeyi başka yerlerimle güldüm. Neden mi?? Bişey yapmama gerek yok benim.. Ne evi terketmeme, ne sinirden kudurmama... Kocamı biliyorum.. 10 yıllık evliyim , en ufak şiddet yaklaşımı olmamıştır. Annesinin bu tarz laflarına da hiç prim vermez...

Yani anlatmaya çalıştığım canım %100 suçlu kocan.. O koca düzelir mi? zor.. Anneci erkek örnekleri çok okudum burda. çıkıp ta biri benim kocam düzeldi demedi. Düzelenler de bi müddet sonra eskiye döndü.. Seni yönetmelerine izin verme. Üzerinde karar almalarına izin verme. Anne olacaksın sen, yavrun için en iyi olanı sen bilirsin artık. Gerekirse boşa o adamı, çünkü anne ağzıyla evlilik yürüten, yatak dışında karısına sevgi göstermeyen adamdan koca olmaz. Varsa aksini düşünen ya da yaşayan lütfen yalanlasın beni

Okudugum yerde tepem atti yemin ederim!
Dönerseniz cok büyük hata olur. Siz de farkindasiniz zaten.
Iyi ki aileniz var.

Gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…