3 aylık hamileyim kaynanam yüzünden boşanma eşiğine geldim. Lütfen bir bakar mısınız

vallahi sinirlerim bozuldu dönme sakın böyle insanla hayat geçer mi ? hakim uzatabilir davayı hamile olduğun için zaten 1.5 ay sonra adli tatile girilecek duruşma gününü eylül ekim gibi verebilirler.

Ya gerçekten anlamıyorum ortalıkta adam gibi adam yokmu hiç.Hepsimi birilerinin sözüne bakar.Benim eşimde anneci ve aslında bir arkadaşın dediği gbi ne kadar anneci olursa olsun onunda bi beyni var hissi var.bende ailemin evindeyim tartışma yaşandı ve eşim arayıp sormuyor boşanma davamı açtım haberleri bile yok.Ailende arkandaymış ne mutlu sana.
Üzülme bebeğinle birbirinize odaklan ben sunu anladımki seni sevmeyeni önemsemeyeni sende sevmeyeceksin ki herkes dersini alsın şu hayatta

Not:bende 8aylık evliyim ... ve çok severek evlenmiştim ama demekki bunları yaşamamız gerekiyor dua ediyorum ki seneler sonra olmadıda gördüm gerçek yüzlerini sende öyle düşün

kopruyu gecene kadarmis diyelim..cogu ayni bunlarin..cogunun altindan pislik akiyor..is isten gecmis oluyor genelde..keske hemen cocuk yapmasaydin canim..bak kimi erkek cocuktan sonra degisiyor artik zaten olan olmus oluyor..ama seninkiler dah aonceden renklerini belli etmisler canim ya..Allah yardimcin olsun

Herkes böyle adamlar evlenmesin diyor ama kusura bakmayın asıl böyle kadınlar evlenmesin. Üniversite mezunusunuz nasıl kolunuzdan tutup doktora götürebilir. Saygı duymak sessiz kalmak değildir. Ne yazayım bilemedim yanı. Konu sahtedır inşallah. Değilse de dönmeyin ya adam olsun başınızda dursun ya da kendiniz bakın çocuğunuza yoksa zaten annesi siz değil kayinvalideniz olacak belli ki. O zaman da ses cikarabikeceginizi düşünmüyorum ben.

ay allahım deli oldum anneme sorup geleyim ne ya benım aklım almıyor Allah hayırlı bır kapı acsın

Umarim cok sevdigin kocani s.kerler.

Okumuş etmiş bayansın ne işin vardı böyle bi adamla.zaten üzgünsün üzmeden yazayım diyorum ama nerden tutsan elde kalıyor.deger verilmiyor köle gibi davranılıyor sana.madem ailen arkanda çok şanslısın dönme o eve.zaman çok hızlı geciyor bebişin doğar ilerde annen bakar sen çalısırsın mis gibi hayatınız olur.hergün orda sinir hastası olup üzülecegine huzurlu bi düzen kurarsınız kendinize.çünkü hiç toparlanacak gibi durmuyor

Şöyle yapabilir misin? Eşini hiç umursama. Evinde otur, işine ve keyfine bak. Sessiz kal ama bildiğini yap. Asla ama asla geri adım atma. Ailesi hakkında tek kelime etme. Ya pes edecek ki öyle olacağını düşünüyorum yada çekip gidecek. Ailenide sık sık evine çağır. Bu bir savaş. Allah sabır versin. Ama şimdi adım atma. Bekle bakalım ne yapacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…