3 aylık evlilik , bitmeli mi ?

Gitsin dönmesin diyecem ama olmaz, siz onu bırakın ne hâli varsa görsün! Terk edilen o olsun!
Koca adam, onun da çabalaması lazımdı ama idare etmeyi bilmiyor. Öfke kontrolü yoksa hemen kaçın, kurtulun.
İlk gününüzü zehir eden adama 3 ay sabır fazla bile.

Kimse ruh sağlığını düzeltmeden evlenmesin.
Kimse kimsenin psikoloğu da degil, stres topu da degil.
Bu kadar ileri durumda bi adam idare edilmez.
En iyisi bitirmek.

Nedeni ne olursa olsun insan böyle bir şey yapması için ilk gün yani ya bir şeyini yakalamış olması lazım ya da büyük olay olması lazım . Evlenmeden öncesi nasıldı ? Eğer bunların hiçbiri yoksa psikolojik sorunlar yaşıyor acil terapist alın ya da maalesef boşanmalısınız ….

Ben olsam şey yaparım bu adı herife.
Güzel bir otelde yer ayirtip çok güzel yemek yediririm en seksi iccamasirlarimla müthiş bir gece gecirtip ama hayatındaki en güzel geceyi sonra sabah not bırakıp:sıktır git o.cocugu terkedildin sonsuza kadar yazar izimi kaybettiririm.afedersiniz kahpe evladı zırt pırt ayrılmak ve evliliği çocuk oyuncağına çevirmek neymiş görürdü.

Yorumlar için herkese teşekkür ederim .

Terapi almaya başladı .

Düzelir mi bilmiyorum , şu an bekleme modundayım .
Psikolog mu psikoterapist mi kimse uzmanla siz birebir de konuşun, yaşadığınız sıkıntıyı bilsin.

Ayrılmak istiyorsaniz da onu terapiste bırakıp kaçın.

Yorumlar için herkese teşekkür ederim .

Terapi almaya başladı .

Düzelir mi bilmiyorum , şu an bekleme modundayım .
Öfke kontrol sorunu olan biri psikiyatri muayenesinden geçmeli, terapi tek başına bi işe yaramaz. Baktı pabuç pahalı, he diyip geçeyim diyor, muhtemelen 2 seans sonrası da savsaklar.

Öfke kontrol sorunu olan biri psikiyatri muayenesinden geçmeli, terapi tek başına bi işe yaramaz. Baktı pabuç pahalı, he diyip geçeyim diyor, muhtemelen 2 seans sonrası da savsaklar.
Canim benim yorumuma gülüyorsun ama sende ayni seyi söylüyorsun ?

siz de tam olarak insan ilişkilerinizdeki sorunları böyle çözüyorsunuz, değil mi? yani tv prime time kuşağında ancak 14 yaş bireylerin kavrayışlarına göre yazılmış senaryolardaki gibi şeyler yapıyorsunuz eşe dosta, değil mi? o yüzden öneriyor olmalısınız. yoksa insan yapamayacağı şeyi neden önersin?

G.t gibi bırakacağım adamla neden sevişeyim ya?

Arkanıza bakmadan kaçın..
Ömrünüzden bu adam için harcadığınız 3 aya yazık.
Aile kavramını öğrenememişse evlenmesinler!

Hiç ailenin müdahalesine falan bırakmayın, kendinizi kurtarın.

dilekçeyi koyun önüne bulunmaz hint kumaşi olmadigini anlasin.
Aklinca sizi yokluğuyla terbiye edecek tıpış tıpış hadi paşam diyip yollayın imzayı alıp

neden sevişsin ya bu tipi tip adamla

Bu bildiğin hediye ama. Yolluk da diyebiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…