3 aylık evlilik , bitmeli mi ?

siz de tam olarak insan ilişkilerinizdeki sorunları böyle çözüyorsunuz, değil mi? yani tv prime time kuşağında ancak 14 yaş bireylerin kavrayışlarına göre yazılmış senaryolardaki gibi şeyler yapıyorsunuz eşe dosta, değil mi? o yüzden öneriyor olmalısınız. yoksa insan yapamayacağı şeyi neden önersin?
Sen çok konuşma be çok biliyormuş gibi.amerikan ağzıyla konuşma prime timemis sen otur fasulye ayıkla evde çok konuşma.

İşte amac intikam almak.hersey harika gidiyor sanarken ben böyle bir kadını asla.kaybetmeyecegm birdaha diye düşünürken sabah sonsuza kadar terkedilecek bok herif
ya bizim toplum olarak intikam almadan anladigimiz çok degisik sanirim.
Afedersiniz ama kendini şey yaptirarak intikam mı olur ya 😂

Bakın hiçbir insanı degistiremezsiniz,hiçbirini.Yillar geçse de değişmez.Sabretseniz,çocuk olsa,tatlı dille yanaşsaniz bile hayır.Kimse değişmiyor.3 aylık evliliği bitirmek diğerlerine nazaran daha kolay.Biliyorum zor geliyor,ama önünüzde daha da zorlanacaginiz ve içinizden çıkamayacağınız,elinizin,kolunuzun bağlı olduğu durumlar da gelecek.Evet bu gidişle bunlar da olacak.Boşanmak en doğrusu.Hasta falan değil o kişi,kötü bir insan, kötü,size kötü.Düsman size.Tekrar söylüyorum hiç kimse değişmez,asla,zinhar.

Öfke kontrol sorunu olan biri psikiyatri muayenesinden geçmeli, terapi tek başına bi işe yaramaz. Baktı pabuç pahalı, he diyip geçeyim diyor, muhtemelen 2 seans sonrası da savsaklar.
Bilginiz yok fikriniz var. Öfke kontrolü sorunuyla sinir hastalığı birbirinden farklı şeyler. Adam belki sinir hastasıdır bilemeyiz ama böyle de yazmanız yanlış yönlendirir. Terapi işe yaramıyorsa psikiyayriye geçerler

ben sizin tavrınızı firdevs yöreoğlu falan sanmıştım ama siz meğerse ana haber bültenlerinde conoları örnek alıyormuşsunuz.
Valla sen profilinde kadın dusmaniymisim yazan birisin:)sıfatın belli öncelikle ayrıca o cono dediğin adanalilar senin gibi iş bilmez kezbanlardan çok daha iyi bir sifat.oldugu kesin :)K esmelisin sesi E zerler kelimeni Z orlansanda O rta yolu bulamazsın asla bak sana akrostiş yaptım ilk harflere bak aahahahahaa

Bilginiz yok fikriniz var. Öfke kontrolü sorunuyla sinir hastalığı birbirinden farklı şeyler. Adam belki sinir hastasıdır bilemeyiz ama böyle de yazmanız yanlış yönlendirir. Terapi işe yaramıyorsa psikiyayriye geçerler
Doğrusunu da siz söyleyin, benim dememle doktora giderse bişey kaybedeceğini sanmıyorum.

Adam kadini kaybetmekten korksa zaten böyle davranmazdı.Ya tam tersi olurda ıyy senden igreniyorum bide sevişecegim sanıp ortam ayarlamış derse ne yapacaksın mesela 🥴
İşte erkekleri tanımamışsın bak onlar yüzde yüzü abartmıyorum öyle bir ortam.ayarlayinca hiçbiri hayır demez asla ve asla hayır demezler zaten o raddeye hemen gelmeyecek önce güzel davranıp bi yoklayacak adam güzel davranınca ortamı hazırlayıp sonra tekmeyi basacak

ya bizim toplum olarak intikam almadan anladigimiz çok degisik sanirim.
Afedersiniz ama kendini şey yaptirarak intikam mı olur ya 😂
İşte kafa ve aura işi bu kapasiten yetmez anlamaya bunu bari elestirme.kendini seyaptirarak degil sen adamı seyapmis olacaksın:)lafa bak seyaptirarak ahaahahahahaaa sen daha sevişmek ne demek onu bilmiyorsun yatakta karanlıkta yorgan içinde çiftleşmek senin bildiğin yüzde yüz seyapmak kelimesinden cok net aşikar

İşte kafa ve aura işi bu kapasiten yetmez anlamaya bunu bari elestirme.kendini seyaptirarak degil sen adamı seyapmis olacaksın:)lafa bak seyaptirarak ahaahahahahaaa sen daha sevişmek ne demek onu bilmiyorsun yatakta karanlıkta yorgan içinde çiftleşmek senin bildiğin yüzde yüz seyapmak kelimesinden cok net aşikar
Senin bu konuda baya kapasiten var belli baya yemişsin 😂
Dizilerden fırlamış hayal dünyanla sana mutluluklar, istemediğin bir adamla intikam alacağim diye doya doya seviş.
Benim midem istemedigim vede beni istemeyen her kafasi attiginda evi terk eden adamla sevismeyi kaldirmaz.

hanımefendi, hangi yetkinliğinize istinaden bu kadar net hüküm verdiniz bilmiyorum fakat her türlü ruh ve sinir hastalıklarını ilgilendiren sorunda önce hekime, yani psikiyatra başvurulur. hekim uygun görürse hastayı uygun terapiyi de önererek bir psikoloğa yönlendirir.

Terapist farkli psikiyatri farklıdır. Yorum yazan kişi birini diğerinden daha etkisizmiş gibi göstermiş.tepkim buna
Etkisiz göstermedim. Öfke kontrolü sorunum olmasa da bir hikayem var malesef ve hiçbir zaman biri olmadan diğerinin faydasını göremedim.

hanımefendi, hangi yetkinliğinize istinaden bu kadar net hüküm verdiniz bilmiyorum fakat her türlü ruh ve sinir hastalıklarını ilgilendiren sorunda önce hekime, yani psikiyatra başvurulur. hekim uygun görürse hastayı uygun terapiyi de önererek bir psikoloğa yönlendirir.
en son ne zaman sinir hastalıklarına gittiniz bilemiyorum ama orda canım sıkkın dediğiniz an cipralex veriyorlar. Muayene süresi 5 dk. Adam sağa sola saldırmıyorsa hislerini saçma yansıtıyorsa terapiste gitmesi gerekebilir ama burada bir uzmanlığı diğerinden küçük göstermek saçma oluyor

X