3 aylık evlilik , bitmeli mi ?

Bosan

Acil topuk …..

Neleri yiyip yutup hazmediyorsunuz böyle şaşıp kalıyorum, gerçekten müthiş bir hazım.
Bunlar kabul edilemez şeyler.

Bundan olmaz canım, gitsin tedavi olsun, olmayacaksa sen topla eşyanı çık. Bu terkedilme durumlarının delili vardır inşallah

Yorumlar için herkese teşekkür ederim .

Terapi almaya başladı .

Düzelir mi bilmiyorum , şu an bekleme modundayım .
Bu iş bir aylık terapiyle bitmez yalnız, 6 ay 1 yılı gözden çıkarması lazım. İyileştim ben demesine inanmayın hatta zaman zaman terapistiyle de özel iletişim kurun gelişimi takip edin. Tamamen düzelmesi bence imkansız ama şans vermedim demezsiniz.

Ne alakası var annesi terk etmiş babası bilmem ne olmuş adam değil kısacası hiç kendini yorma

Kesinlikle boşan ve sakin çocuk yapma...

Eşinizi küçükken annesi terk etmiş diye hayatınızı mı karartsın? Şimdiye kadar beklediğiniz hata

Ailesinin adam edemediğini siz etmeye çalışmayın. Yol yakinken dönün. Boşanma asamasinda biri olarak söylüyorum. Asla ama asla çocuk falan yapmayın. Gerekli süreyi dolduruncada açın davanızı. Benim şimdiki aklım olsa evlendigim ilk sene bosanirdim. Sevgi, aşk, meşk bunlar hikaye . Temkinli olun.

Yavrum benim . Böyle bir manyakla tam 10 ay evli kalmayı başardım . İlk haftadan boşayacağım seni diyerek korku pompalayan kendine bağlamaya çalışan hasta ruhlu biriydi. Yüzük çıkar at huyuydu resmen . Tam sekiz ay düzelecek diye sabrettim . Suan aile evinden bildiriyorum sabrım tükendi ve boşanma aşamasındayım:) korkma boşanmaktan her şey daha güzel oluyor olacak emin ol

Çoluk çocuğa karışmadan kesinlikle yolarınızı ayırmanızı tavsiye ederim.Hayat zaten zor ,iyice zorlaştıran biri hiç olmasın daha iyi.

Arkanıza bakmadan kaçın gençliğinize yazık. 3 ay, 3 yıl, 30 yıl bunların önemi yok. Üstelik 3 ay olması bile bir avantaj sizin için. Üzüldüm adınıza. Değer görmüyorsunuz bu evlilikte aile travmalarını size yaşatmaya hakkı yok. İnsan ilk günden karısını üzer mi giderim diye blöf yaparak? Ayrıca bir erkek karısını nasıl o saatte dışarda yalnız bırakabilir bu adam normal değil...

Tamamen evlerden Irak diyeceğimiz bir tip. Terapi almaya başladı demişsin ama sanmıyorum düzeleceğini. En azından çocuk yapma uzun ömürlü değil bu evlilik. Gitmek isteyeni zorla tutma evde kendi değerini bil

Düğün günü nikah iptali için başvurup şutlamanız gerekiyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…