3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ben simdi eski mesajlara bakiyorum da, cogu diyeti birakmis. valentina_veta sonuna kadar kalmis. helal vala.ilk sayfadan beri sen varsin :))))))
Evet ilk takipcin benim sekerim, hic de birakmadim, sagolasin sen de bizi birakmadin.9 martta baslamistim tam 75 kg dim, iki kere bozdum 3er gunden 6 sar gun kendime gelemedim diyet yalan oldu, bugun 29. Gun arada kayip 6 gunu de cikarinca 23 gunde tam 4 kg verdim
Ayrica tajdir etmen beni daha bi motive etti pegasuscun, ayriyetten tesekkur ederim

69u hakettin sen :)))))

evet ben aktive yok hesapladim seni.az aktivite dediginin icinde yuruyusler falan vardi. garanti olsun diye aktivite yok hesapladim.kendiminkini de oyle hesapliyorumm. sen 1500 de kal

Tamamdir hocam bende ole yaptım . Ama normalde spor salonuna gidiyorum. 45 dk kardio ve mutlaka arkasından haftada 4 gün grup derslerine giriyorum yarından itibaren. Plates spining zumba gibi. Ayy ben 50 kilo olurmusum

iyi gidiyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…