3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Yıllar önce kadınlar Klubü arkadaşlarımla birlikte zayıflayip fıstık ötesi olmuştum. Şimdi yine öyle son defa olacak inşallah. Yarın resim paylaşıcam sonrada 15 gün sonra hadi bakalım bismillah

Aslinda iyi fikir, azcik daha eglence katabiliriz, bi tane fix kiyafet belirleyelim, her hafta kilo bildirimiyle beraber bi de ayni kiyafetle cekilen hsaftalik fotolari ekleyelim, ne dersinizzz???

Kizlar bugun 40in ustune ciktim 46 yaptim, hep 30 _40 arasi birakmaya gayret ediyordum puani, annem ispanakli pasta yapmis bir catal aldim, tarttim 50 grmis, aha da gunah cikartiyorum, butun gun kosusturdum, 50yi gecmedim ama 40i gecmek bile gerdi beni

Kizlar bugun 40in ustune ciktim 46 yaptim, hep 30 _40 arasi birakmaya gayret ediyordum puani, annem ispanakli pasta yapmis bir catal aldim, tarttim 50 grmis, aha da gunah cikartiyorum, butun gun kosusturdum, 50yi gecmedim ama 40i gecmek bile gerdi beni
Belki vücut şaşırır yarına takılan kilon iner sende iyiki yemişim dersin.

Bu gece bekliyoruz fotonu fazla bekletme hemen ekle canim
Dont panic :))) sabah atiyim diyorum. Kızlar nasıl yapalım bir kıyafet mi seçim dersiniz. Aslında bende söyle düşündüm belden yukarısı olmayan fermuar kapanmayan bir pantolon var ilk hedef ona girmek. O kapanmamis haliyle çekip resim atiyim. Hepimiz yapalım . Mutlaka giremedigimiz pantolon vardır. Sonra adım adım onunla devam edelim. Düşünün geçen sene o pantolon bana bol geliyordu şimdi ahh kalcamdan çıkıyor sadece o kadar. Ne dersiniz fikir nasil

Dont panic :))) sabah atiyim diyorum. Kızlar nasıl yapalım bir kıyafet mi seçim dersiniz. Aslında bende söyle düşündüm belden yukarısı olmayan fermuar kapanmayan bir pantolon var ilk hedef ona girmek. O kapanmamis haliyle çekip resim atiyim. Hepimiz yapalım . Mutlaka giremedigimiz pantolon vardır. Sonra adım adım onunla devam edelim. Düşünün geçen sene o pantolon bana bol geliyordu şimdi ahh kalcamdan çıkıyor sadece o kadar. Ne dersiniz fikir nasil
Evet olmayan pantolonn iyi fikir, zaten olan bi tane var :) acaba hangi olmayani secseeeeek

Yıllar önce kadınlar Klubü arkadaşlarımla birlikte zayıflayip fıstık ötesi olmuştum. Şimdi yine öyle son defa olacak inşallah. Yarın resim paylaşıcam sonrada 15 gün sonra hadi bakalım bismillah
şimdi de bizimle zayıflatacaksın canım :KK66: yarın resmini sabırsızlıkla bekliyorum :KK66:

Yahu kizlar kafama bisey takildi, doktoru verdigi ilaci ictim prospektüse baktim sonra, o kadar cok yan etkisi var ki, kad.klubunde de pek olumlu sey yazmamislar, ilacin adi visanne, acaba kullanan var mi aranizda ( yan etkilerden biri de kilo alma) kullanmasam mi acaba

ay cok mutlu oldum senin adina. harika bi sey bu arkadaslar. bak ben ne dedim nisan sonuna kadar en az 5 kilo verilcek demedim mi. boyle giderse sen 8-9 kilo verirsin. sen cok saglam uydun diyete, hic bozmadan devam ettin, o yuzden de cok guzel sonuc elde ettin. bundan sonraki haftalar artik haftada 1, 2 kilo gidecek. moralin bozulmasin ama:)

canim sen dukanin koruma evresini tamamladin mi? cunku bi cok arkadas istedii kiloyu verince birakiyir diyeti. ben bu diyetle 30 kilo verdim, 2 senedir almadim geri
ay cok mutlu oldum senin adina. harika bi sey bu arkadaslar. bak ben ne dedim nisan sonuna kadar en az 5 kilo verilcek demedim mi. boyle giderse sen 8-9 kilo verirsin. sen cok saglam uydun diyete, hic bozmadan devam ettin, o yuzden de cok guzel sonuc elde ettin. bundan sonraki haftalar artik haftada 1, 2 kilo gidecek. moralin bozulmasin ama:)

canim sen dukanin koruma evresini tamamladin mi? cunku bi cok arkadas istedii kiloyu verince birakiyir diyeti. ben bu diyetle 30 kilo verdim, 2 senedir almadim geri
yok yapmadım yapamadım 10 kiloyu verdiğimdede hala vermem gereken çok kilo vardı hatta ama devam edemedim işte bu da onun gibi bişeymi?

Kahvaltıda misafirim var herşeyi tartarak tabağıma alcam.zaten öyle abartı bir kahvaltı hazırlamayı düşünmüyorum.pankek sucuklu yumurta ve patates kızartması olcak kahvaltılıkların yanında patates kızartması hiç yemicem.pankek ten yemek istiyorum tartıp kb sine bakıcam eğer fazlaysa onuda eleyebilirim.sucuklu yunurta zaten serbest.

günaydın hanımlar. ben 70 leri gördüm bugün. uzun zamandır giyemediğim tuniğimin içine sığınca yaşadığım mutluluğu anlatamam. walla benim bütün gündemim diyet. bununla yatıp kalkıyorum. sürekli kafamda bi hesaplar. kilo vermenin mutluluğunu yaşayınca geri dönüş olmaz diye düşünüyorum. Bu arada spor yapmıyorum.günde iki litre karbonatlı su içiyorum 4 gündür. sabahları yeşil kahve- zencefil içiyorum açken. belki bunların etkisi de oluyordur. çünkü 8 günde 4 kilo benim için mucizeydi :)

X