3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ya bişey dahae ben bugun acayip yedim pastirma yumurta tavuk çikolata ama bugun yediklerim bile okadar yemem ragmen daha 23 oluyor. 50 veya 30 tutturmak çok kolay. Bi yanlislik olmasın. Kilo almayalim :)

Birde Ayy çok oldum ama mesela kurufasulye Pastırmalı veya pilav bunların puan değerini nerden bulunan.

kızlar günaydın uzun zamandır göremediğim 64 leri ucundan gördüm bu hafta hedefim haftasonuna kadar 63 olmak hadi hayırlısı bu sabah 64,8 çıktım :))
tebrikler canım. hadi inşallah. bu azimle başarırsın canım sen. diyet+spor yapıyorsun çünkü.

fındık, ceviz, badem olabilir. onlar da tok tutuyor. fazla yememek kaydıyla tabi.

Kizlar gunaydin bugun tartida -400gr oldum
Diyete devam hic bozmadan
tebrikler canım. çok sevindim senin adına.

tebrikler cnm, -700 çok iyi.
kaymağı mecbur ekmeğe sürmek gerekiyor. amman dikkat, ekmek miktarı artmasın.
ben kesin arttırırım da kaymak alsam. bi de bal sürerim tam batırırım yani :)))

Bildirim hangi gun kızlar?
seni gidi seniiii. hep bir bahane di mi :))))

Ya bişey dahae ben bugun acayip yedim pastirma yumurta tavuk çikolata ama bugun yediklerim bile okadar yemem ragmen daha 23 oluyor. 50 veya 30 tutturmak çok kolay. Bi yanlislik olmasın. Kilo almayalim :)
çikolata hariç sorun yok. çikolata çok puanlı, tartıp yemelisin. ya da paket üstüne dikkat et.

işteyim ben de. patron gidince gireyim dedim yakalandım
öğle yemeği konusu işyerinde zor oluyor test ettim. tatlıların önünden geçerken canım çekti yaa

Diyetkolik e üye oldum indirdim. Ama kalori olarak veriyor puan olarak değil bana puan listesini atabilirsiniz yemeklerin.

merhabaaaa
ben tam olarak bugün başladım sanırım..çünkü dün baya bi yedim
bu sabah 3 adet haşlanmış yumurta yedim saat 11 gibi 70 gr beyaz süzme peynir.öğlen ekmeksiz tavuk döner ve yanında yeşil salata şu an sanırım kb değerim 5 filan :) akşama pasta yemek istiyoruuummm

o afiyet olsun canım )

Kızlar merhabalar. Eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorummm
hoş geldin canmm
çikolata dışndakileri bol bol yiyebilirsin ama çikolataya dikkat..
Birde Ayy çok oldum ama mesela kurufasulye Pastırmalı veya pilav bunların puan değerini nerden bulunan.
bakliyat ve pilav puanları çok yüksek tavsiye etmem.. fatsecret indirsene telefonuna.. onda tüm yeyecekelr var..
kalori değerinin dışında karbonhidrat dğeri veriyor gram olarak işte kb değeri o

Aaaa Sağol şimdi anladım mesela etli nohut un karbonhidrat değeri 13.2 görünüyor. O zaman puan 13.2 oluyor değilmi. Birde maksimum kaç puan toplayabiliriz. Mesela 35 40 45

Tamam şekerim eğer tam uyar ve kaçamak yapmazsam sence haziran 10 una kadar ne kadar veririm sence. Akşam Marmara parka gidip tartimi alırım. .
Canım kaç kilosun 2 ayda 15 falan verirsin belki daha fazla bilemedim tartı al ki hesaplar düzenli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…