3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

bende bu diyeti yapmıştım arkadaşlar 1 ayda 10 kilo vermiştim hiç aç kalmıyosunuz gayet güzel bi diyet bence ama iş yerinde bana uygun olmadığı için bırakmıştım şimdilik elma diyeti yapıyorum 1 hafta sonra bende bu diyete döneceğim :) en kötü dışardan döner söyler yerim napim :)

Diyetkolikte bir çay kaşığı şeker 3.8 karbonhidrat diyor karbonhidrat listesinde 12 hangisini doğru acaba?

merhaba,
ben eskiden üyeydim buraya. kendi çabalarımla ve yürüyüşle 6 ay falan gibi bir sürede 17 kilo vermiştim. Daha sonra 2.doğum falan derken geri aldım. Artık yürüyüş imkanım da yok. Bu karbonhidrat diyeti aklıma yattı. Ben de yapmak istiyorum. sadece aklıma takılan öğlen işyerinde yemek pişiyor. Belki sabah ve akşamı az tutarak dengeleyebilirim. Bir de zeroyu sormak istiyorum. zeroya bazen hiç dayanamıyorum. Bilen arkadaşlar var mı zero içilebiliyor mu ya da puanı kaç demem lazım herhalde artık. kilom bu sabah itibariyle 80.7. başlayalım mı artık?

Zeronun puanı bildiğim kadaryla 0 yani içebiliyoruz

hadi bakalım o zaman kolay gelsin hepimize benim de ilk günüm yarın olacak inşallah. çalışıyor musunuz siz de öğlenleri nasıl geçirmeyi planlıyorsunuz?

Yok ben evdeyim çalısmıyorum oyuzden rahatım
Ama iş yerindede zor olmaz herhalde
Yemeğin kb değerini hesaplar ekmeksiz yersiniz özellkle et ve benzeri şeylerden yemeye calısırsınız salata cok nadir alırsınız
Cok zor olmaz

o zaman isveci bitir buna basla. ben isvecte verdiklerimi geri almistim :s

Seydanin rekoru bile ayda 17 degil. Neyse sen devam et tatlim.

tatlandirici sevmiyomusun ???

o oynayan , vucutdaki su orani. merak etme. yarina farki gorursun :)

Diyetkolikte bir çay kaşığı şeker 3.8 karbonhidrat diyor karbonhidrat listesinde 12 hangisini doğru acaba?
oyle ikilemde kalinca, baska sitelere de bakin.sekeri aldiginiz kutunun arkasinda yazmasi lazim muhakkak. hic bi sekilde bulamayinca , bi kac siteden bakip oyle yapin

cola zero sifir puan. ben cok tuketiyodumm

tabiki.zaten sabah kilonu gorunce anlican :)
ayy hadi inşallah. ben çok yakında tekrar kilo vermiştimzaten 86 dan 70 e düşmüştüm ama ağır kansızlık vardı.kanilaçları vitaminler pekmezler falan derken yine 80 e fırladım bir kaç ay içerisinde. şimdi kansızlığım tedavi edildi. ilaçlarıma devam ediyorum ama daha az artık ilaçlarım o kadar iştah açamıyorlar frenleyebiliyorum kendimi. tekrar 70e hatta 67-68 e falan düşebilirsem yaza kadar süper olacak

kahvaltıda döner yedim birazda peynir cok az mayonezle
şimdide regl öncesindeyim canım tatlı cekiyo 1 parca cikolata attım agzıma
hesapladım karbonhidrat değeri 5 oluyo
oh yaa
daha akşama cok puanım var hahahah

Kızlar kendime diyet gunluğu açıcam bu diyeti yaparak
Kendi günlüğüm olursa daha cok motive olurum diye düşündüm
Ama burayada yazmaya devam ederim
Kolay gelsin hepimize:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…