3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

canım beze deme bana 5 kere yaptım çöpe attım bi türlü pişmedi sinir krizi geçiricktim.dukan yapıcam diye yaptığım masraf bi yana hadi zayıflıcam diyosun ama o kadar çok çöpe ekmektir kektir vs o verilen tariflerden attımki utanıyorum eşime göstermiyodum.malzemelerin ne çabuk bitti diyodu 1 aylık malzeme 1 haftada deneme tahtası olduğu için bi yandan elektrik faturası çabası adam diyo ne oluyo bu fauralar ne böyle bana bişey demiiyodu elektrik kurumuna kızıyodu hatta geçen ay şikayete gidicekti.korkudan diyemiyodum ben fırını çok kullandım ondan geldi diye.normalde 60 tl gleen fatura 210 250 gelince üst üste bi kaç ay adam cinnet geçiricekti.o yüzden bende bırakmıştım ama bu diyet daha iyi illa yulaf yemek zorunda değilsin illa krep ekmek gerekmiyo maliyetide çok değil.valla dukan için kötü bişey demek istemiyorum ama adamın ocağına incir ağacı dikiyorrr

6 denememi normal şekerden yaptım pişti zaten bi tadına baktım gerisini kızım yedi.ilk önce fırında sorun var pişirmiyo bezeleri dedim.ama normal şekerle yapınca oldu

1 ayda 17 kg vermen mumkun degil. İnsan anatomisine ters. 250 kg olan bi obezite hastasi bile 20 kg verir sen ki 92 kg sin bu soz konusu bile olamaz. Eger verseydin suan hastanede yogun bakimda olurdun.

1 ayda 17 kg vermen mumkun degil. İnsan anatomisine ters. 250 kg olan bi obezite hastasi bile 20 kg verir sen ki 92 kg sin bu soz konusu bile olamaz. Eger verseydin suan hastanede yogun bakimda olurdun.
ben kimseyi zorlamiyorum arkadaslar. isteyen yapar,isteyen yapmaz. kimseyi de inandirmak icin zorlamiyorum. sizin dusunceniz o sekilse bi sey diyemem. 1 aya 15 kilo zayiflayan unluler varken,benim anatomime tersse, seyda coskunun verdirdigi kilolari arastirin derim, saygilarimla

bundan 11 yada 12 sene önce bi işe girdim .plastik parçaları üzerine bir işyeri işi ortamı sevmedim.musuzdum.ilk başladım gün zaten stres heyacan o günhiç birşey yiyemedim.tam 2 gün sudan başka ağızıma bişey koyamadım3 .gün akşamı ağızıma bişeler attım ve yattım.bu iştahsızlık devam etti.ve 2 hafta sonra 13 yada 14 kilo verdiğimi gördüm.ondan sonra kendimi zorlayarak bişeyler yemeğe çalıştım kilom sabit kaldı.48 kiloda kaldım.62 kilodan 2 hafta içinde 48 düştüm.ne bayıldım ne ayıldım ne açlık ne tansiyon düşüklüğü yaşadım.eğer kilom daha fazla olsaydı her halde bende o ay kesin 17 kilo verirdim.artık plastik kokusundanmı iştahım kesildi stresten mi bilmiyorum.ama resmen açıkma hissim yok olmutu.ve iştahlıydım.ahh ahh keşke yiye aynı şeyleri yaşamadan öyle iştahım kesilse
yani olmaz demeyin oluyor

tabiki oluyor. haci sabanci 17 gunde 10 kilo verdi. yani dusunun adamin 1 ayinin tamaminda verebilecegini. sakin kimse motivasyonunu kaybetmesin. arkadaslar canki,kanli ornegim. her insan zayifllar, buna uyarsa. ama daha az, ama daha cok. her kesin metabolizmasi farklidir. ben ilk hafta gune 1 kilo veriyordum.8 gunde 9 kilo verdim. formdada yazmistim. formdaki her kes sagliginda bi problem ola bilir dedi.akrabam bi kiz var, surekli benimle yaris halinde. ne diyet yapsam, bi kulp takardi. sen o kilolari geri alcan, hasta olcan diyip durdu bana. ben 92 kilo, o 72 kiloydu. su an ben 62 , o 95 kilo. ben cok saglikliyim, o seker hastasi oldu. yani bazen insan umutsuz olur, kendi veremiyosa, kimsekilo veremez sanir. az yemek korkutur onu, hasta olacak sanir. aslinda yemekden vazgecmeden zayiflamak isterler. ama oyle bir sey yok.yemekten vazgecme yine, porsiyonlari azalt , bi sey yap. kendi hayatin icin bi adim at.daha iyi is teklifleri alirsin. bu patronun erkek ya kadin farketmez.her kes sirketini guzel biri temsil etsin ister. zayif olmak her zaman 1 adim onde tutar sizi. her zaman daha iyisinsizdir. saglikli olursunuz. guveniniz olur. hic bi zaman baskalarinin yapamazsin demelerini dert etmeyin.yapin.gosterin. en iyi cevap budur

pegasus bişey sorucam ben karohidrat diyeti konusunun hepsini okumaya kalktım malum 2222 sayfa anak 100o sayfa kadarını okudum.bazı sayfalarda kimisi mutlaka 50 yi tamamlamak lazım demiş kimisi bn günü 30 ile40 arası tamamlıyorum demiş.sen ilk ay özellikle 50 puanı 1 günde tamamlıyomuydun .yoksa dahamı az alıyordun

evet canim ben hep 50 ye getirdim. ilk gunden son gune kadar. bak orda okurken bi bayan da goreceksin, zero ve tavuk kanadiyla benden fazla kilo vermis.tabi bunyeden bunyeye degisiyor.onemli olan 50 yi gecme. zaten gecmeyerek 1 gunde 1 kilo 200 g vermissin. demek ki, ayni bunye

ama kendini kasarsan, daha az yemek istersen, diyetden bikarsin. sana daha cok diyet yapiyosun hissini verir. cabuk bikarsin. o yuzden rahat davran

Merhaba yaramaz, sana yol arkadasi olabilirim.ben de bugun basladim tam 75 kiloyum.sabah iki yumurta 30 gr domates yedim, oglen 100 gr brokoli haslanmis tavuk.aksam kofte ve 200 gr brokoli, tum gun icerisinde de 50 gr badem yedim.bakalim sabah tartida neyi gorucez

hımm işte bu arkadaş candır yoldaştır.menün güzel protein vitamin hepsi var ama hesab yapıyosun değilmi
ben çok sebzeci değilim çünkü sebze yedimmi sanki hiçbişey yememiş gibi aç hissediyorum.herhalde insülin direncinden dolayımı anlamıyorum ama protein yediğimde daha iyi hissediyorum.bende 75 kilo idim.kendi çabalarımla ocaktan bu yana 68.7 düştüm.ama daha fazla veremeyince bıraktım ama dikkat ediyordum.69.9 olmuşum.dün ilk günümdü sabah 68.7 olduğumu gördüm inşallah devamı gelir

kesinlikle farki goruceksin.lutfentarti ne gosterirse buraya yazin,diger arkadaslar da motive olur :)

anladım yani kendimizi kasmayalım 20-30 da kalmayalım 50 yi tamamlayalım canım çok teşekkür edrim.vakit ayırıp bize yardımcı olduğun için

kizlar sizi motive edicek mesaj buldum
iyi akşamlar, bende bir dönem karbonhidrat diyetiyle 120 den 75 e düşmüştüm hemde 3 ayda. hamilelik döneminde geri aldım malesef. ben genelde marketlerde satılan piliç burgerlerden ve dondurulmuş hazır dönerden yedim köfteyide evde kendin yaparsın ama içine ekmek girince olmuyor malesef. başarılar dilerim.
aysebru nikli uyemiz yazmis
Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz sayfa 114

canim dene bak , goreceksin. en az 10 kilo 1 ayda gider. harfiyen uy ama. sonraki aylarda gunluk kacamaklar o kadar koymaz sana
Ya o on kiloyu vermeye o kadar ihtiyacım var ki yazdıklarını okurken ağlıcaktım şu an isveç diyeti yapıyorum ama söylediklerin kafamı karıştırdı başlasam mı bilemedim ama riske atamam çok az zamanım var ya bana yaramazsa

herkese iyi geceler inşallah daha çok katılım olur.yarını iple çekiyorum
Gunaydin, evettt bildirimimi yapiyorum 1.gun 1,1 kg kaybim var.dun biraz kan sekerinin dengesizliginden bas agrisi bas donmesi cekmistim.ama diyetin ilk gunu bana hep boyle olur, beni en zorlayan sekersiz turk kahvesi olacakti cunku kahveye cok duskunum, ama bu sabah hiccc zorlanmadan ictim.kahveyi sekerli icmekten hic taviz vermemistim bu gune kadar cok hataymis cokk.neyse bu yaza 60 kilonun altinda girecegime eminim artik.birbirimizi birakmayalim motive edelim olur mu? İyi haberlerinizi bekliyorum

günaydın herkese ben bugün artı gördüm 69 la uyandım.sanırım bişeyleri yanlış yaptım yada dünkü 1.2 gr beni şımarttı.

sabah
2 ceviz 0.8
kahvaltı
10 zeytin 3.3
1 ekmek 7
2 yumurta 0.7
peynir 0
ara
4 ceviz 1.6
2 erik 5.6
çikolata 3.8
akşam
tavuk çıtır 0
2 ayran 10
ara
20 gr ceviz 2.1
kayısı 3.5
2 erik 5.6
10 gr leblebi 3.8
100 gr kaşar 1
jambon 0.5
3 kaşık yoğurt 3

toplam 52.3

valentina canım günaydın evet çok güzel ben artı gördüm sende benim gibi yapma bugün daha çok dikkat edicem atıştırmalıkları biraz düşüreyim .bide gece yatarkende yedim acaba ondanmı oldu bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…