3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Diyetkolikten baktım değerlere
Ceviz 100 gr 10
Kayısı 3.5
1 tane Erik 6
1 gr leblebi 0.4 ( 10 adedi 1 gr yapıyo)
1 bardak light süt 10
Ha bide kahvaltıda 7 zeytin yedim

.

istedigin kadar yiyebilirsin.istedigin saatde yiyebilirsin. sifir olan her seyi yiyin yani. 1 kilo kebap yiyenler bile zayifladi.yag da ayni sekilde.

sevgili pegasus85 aslında kase ile tartmadım .mutfak tartısında kağıt havlu üstünde tarttım.nerdeyse 1 kase içini doldurdu.
ben bu diyete inanıyorum bu diyet bence dukan diyetinin light ı gibi yani dukanda katı kurallar var .örneğin meyve tatlı vss şeyleri korumaya geçmeden yiyemiyorsun.ama bu diyette sınırı geçmeden istediğin şeyin tadına bakabiliyrsun.ama katılım hiç yok biraz üzgünüm.ayrıca cevap verdiğiniz için teşeşkkür ederim.
bu arada biraz püf noktaları vermişiniz ama azcık daha verebilirmisiniz.mesela siz genel olarak neler yediniz.yediğiniz menülerden biraz bahsedermisiniz

ya canim ben iyi bi diyetci degilim. cok saglikli beslenmiyodum. mesela 1 gunumu paylasicam sizlerle. sabah kalkiyodum, yesil kahve, yesil cayimi iciyodum. kalktigim saat,utanarak soyluyorum 12 oglen. oglen 2 ye dogru acikmaya basliyodum. kiyilmis yagli et, icine 1 tane sogan(10 puan), kavuruyodum ve ya menemen yapiyodum(biber 4, domates 6 puan). yedikten sonra cay iciyodum cikolatayla 25 puanlik. iste 35 puan bunlar yapiyo toplam. aksama dogru aciktigimda yine etimden yiyodum. cunku ben yapinca ogunluk degil, gunluk yapiyorum. geri kalan 15 puani sevdigim bi seyden alirdim yine. ya cikolata, ya cips, ya meyve. ya da aciktigimda sadece yumurta yiyordum, tuzluyodum bi guzel. yanina simit alirdim. simtiin 50 gr alirdim alirdim ki, sonraya puan yetsin. peynir, simit cok guzel geciniyodum. aksama davetliyim diyelim bi yere. ya sezar salatasi, ya etli bisey yerdim.kebap falan.yanina zero cola. o yuzden her davete rahatlikla gidebilirdim. orda olcum olmadigi icin.diyelim sezar yiyorum. ekmeklerini yemezdim. yesillik, domates, tavuk falan. zaten mayonezin puani az.ben maksimum 10 puan derdim ona. o da domatesten dolayi. cunku icindeki diger seyler 5 puan bile etmez. ya datavuk sis soylerdim. ne bileyim iskender soylerdim,pidelerini yemezdim, tabakta doner falan. sifir puan sebzelerini yemezsen

Canım sen anlatınca okadar kolay gorunuyorki hemen gaza geliyorum
Bugun bozdum yarın yeniden baslıyorum
Ekmeği az yemeye calısıcam hatta hiç çünkü cok fena puan alıyor.
Birde tiramisu delisiyim arada 1-2 catal alsam sence cokmu puan alır?

arkadaslar bi de kendinize cikolata, dondurma falan yapip, istediginiz kadar yiyebilirsiniz. tatlandirici ve light sutlerle yapin.yag zaten sertbest.icine ceviz falan atin. kakao az puanda. yani kendimizin yapa bilecegi seyler var

buarada bugün yediklerim.
sabah
2 ceviz içi 0.8 ve kahve bitki çayı içtim(sabahları pek iştahım olmuyo zorlasamda yiyemiyorum.)

öğlen 12-13 gibi 100 gr beyaz peynir 0
2 yumurta 0.7
10 adet zeytin 3.3
1 adet ekmek 7 (ben light denge ekmeği kızartıyorum iyice değeri düşüyor)

4 gibi 2 kuru erik 5.6
4 ceviz 1.6
1 tane sütlü çikolata 7 gr mış 3.8
akşam çıtır tavuk 0
ayran 5
toplamda şimdiye kadar 27.8 puan almışım.
daha 22.2 puanım var ve gece bitmedi dizliler başlıcak

tiramisu ve ekmek cok puan aliyor biliyorum. ben zayifladiktan sonra, cikolatali pastayi koydum onume bi guzel yedim. ardindan doneri indirdim midege, buyuk ekmekle. ertesi 1 kilo aldim ama,ertesi dengeledim yine bi de sunu dusunun,sadece 3 ay yemiceksiniz, sonra istediginiz kadar yiyebilirsiniz. cunku 1kilo vermek herzaman daha kolaydir.30 kilo vermek zordur. birakin 1 kilo olsun derdimiz. ondan sonra zaten sapitsan da sana zarari 1 gun oluyor, 3ay degil. regl doneminde bile zayifladim ben. mesela dun gece mutfaga gittim kizartma patates cok cekti beni. reglim yaklasiyo cunku, manyadim ben. gece vakti koydum onume, ekmegi bandira bandira yedim. ardimdan tam 200 g lik cikoltayi yedim.sabah korkarak tartiya ciktim, baktim 800 gr almisim. bu gun remen ac gezdim. aksam saat 6 da bi tane salatalik yedim 4 puan. 16 puanlik cikolata yedim. 5 puanlik ay cekirdegi sihay olandan. baska yedigim bi sey yok.35 puandayim. acikirsam salatalik yicem yine. aslinda pek acikmadim da. midemiz kuculdu. yarina eminim gidecek o 800

canım teşekkür ederim .peki senin tatlandırıcıyla yaptığın tatlılar varsa paylaşırmısın.ben bi ara dukan yapıcam diye bütün lazım gleeln malzemeleri aldım ama tarifleri bir türlü yapamadığım için soğudum.kek istiyorum ama kara kek falan denedim çok berbat geldi tadı millet nasıl yiyor anlamadım.yulaf kepekli kekler falan

ayni benim gibisin. sabah yiyemem yani.hic bi sekilde midem almiyor. her cikolatanin kendinin puaninabakin, arkasinda var.bizdeki listede genel yazilmis cogu puan. bazi cikolatalarda cok az hatta. tatlandirici ile yapilanlarda. bi de ekmekler 20 gram 7 puan en dusugu, deliriyordum resmen. ekmeksiz kecirdim 3 ayimi

evet çok haklısın 1 kilo veriliyor .ben 20 kilo vermek istiyorum.o zaman tutucam
bide sessiz katılım yerine sesli olsaydı iyiydi

ben yumurta aklarini cirpiyodum, cok sisyodu boyle. sonra tatlandirici atiyodum icine. istege bagli kakao.ondan sonra onu firinliyodum. ve ya yag, kakao,sut,tatlandirici, cikolata yapiyodum. ya ben unuttum, ne kadar katiyodum. cok gecti uzerinden cunku. ama acin goggle, orda bakin meselacikolata tarifi falan.sadece sekeri tatlandirici yapin,sutu de light,iste puani dengeleyip , oyle yapiyodum. aslinda hepsini goggldan bakiyodum.normal yapilan seylerin hangisini uyarliya bilirsen, uyarliyodum

evet canımaynı durumdayız şu sistemi bi türlü tersine çeviremedim.sabah yiyemiyorum ama 4 ten sonra çılgına dönüyorum.ekmek konusunda ben ekmeği fırına koyuyorum.25 grlık ekmek 10-15 gr ma düşüyor.üsütnede lihgt kalper sürüp yavaş yavaş yiyorum.hemen bitimiyorumki tekrar canım istemesin.
ben kuruyemişi özellkle cevizi çok seviyorum hem tok tutuyor hem kb düşük şimdi akşamları 25 kb kadar atıştırmalıklar yapıcam gündüzde 25 civarı beslenirsem inşallah olur bu iş

yani çok güzel bir diyet ama insanlar konuyu okuyor.belki uyguluyor ama burada bize katılmıyorlar demek istedim

yumurta aklarını çırpıyosun tatlandırıcı koyuyosun kakao bu kadarmı bu nasıl bir tatlı canım süt varmı içinde

aklima geldikce yaziyorum. zaman farki var cunku. bi de benim yaptigim bi seyi dicem..arkadaslar 10 kilo verdikten sonra. 2 haftada bir gun seciyodum kendime. diyelim pazar gunu,. iste 2 haftada 1 pazar oglen vakti istedigim ,ama cok puan alir diye yiyemedigim bi seyi yiyodum. mesela lahmacun,sushi,pilav,ekmek doner,kunefe,hamurlu yiyecekler. sadece birini seciyodum.oglen onu yiyodum. artik aksam bisey yemeden yatiyodum. inanin kilo bile almazsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…