3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

o zaman isveci bitir buna basla. ben isvecte verdiklerimi geri almistim :s
Ben bi versem cidden artık yemicem usandım lanet gelsin tatlısına da yemeğine de dolapta otuzsekiz otuzaltı beden kıyafetler ben olmuşum kırkiki beden seksenbeş kilo yani bu kiloda spor da yapamıyorum ağır resmen vücudum sinir olup bırakıyorum, yani bu denli psikolojim bozulacağına bi şey yemem daha iyi

Sl benden de o kadar gardrop dolu ben sadece 2 takim giysiyle idare ediyorum.bi zayiflayayim bi daha bebek de dusu.mutorum zaten, asla bu cektigin sikintilari cekmeyecegim.canim sokaga cikmak istemiyor ya giyecek bisey bulamadigimdan.

Canim belki benim gibi mayaya karsi intoleransin vardir, ben hic yemesem bile bi tabak yogurt tiyetim odem yapiyor vucut tarti artiyor, yarin da bir bakarsin gene ayniysa istersen mayali gidalari bi gun kes, hemen farki gorurusun zaten, bir de hakkatten aksam yemek yemek leptin hormonunu calismasina engel oluyor, saat 8den sonra yememek gerek ona da dikkat etmeni oneririm.ama demorilize olmak yok, birbirimizi birakmayacagiz kilo verene kadar bu sefer bu isin pesini birakmak yok.bi spor programi arastirdim 2 hafta deneyecegim 20 dakikalik bisey eger kilo verimini arttirirsa paylasirim, gunde 20 dk spora ayirabiliriz benim gibi 2 cocuklu da olunsa... yeterki su ilk 5 kiloyu atalim, motivasyonumuz artacak daha siki sarilacagiz bu ise.

Sl benden de o kadar gardrop dolu ben sadece 2 takim giysiyle idare ediyorum.bi zayiflayayim bi daha bebek de dusu.mutorum zaten, asla bu cektigin sikintilari cekmeyecegim.canim sokaga cikmak istemiyor ya giyecek bisey bulamadigimdan.
ben ki çılgınlar gibi alışveriş yapardım yanımdakiler yorgunluktan dayanamazdı benle bir alışverişe çıkan bir daha çıkmazdı gecen gün kaç avm gezdim tüm gün aldığım tek şey kozmetik girip de kabine bir etek bir şey deneyesim gelmiyor o kadar sağlıksız hisler ki bunlar birden zayıflamak daha sağlıksız olamaz

Kesinlikle katiliyorum.annem yanimda simdi bulgur pilavi yapmis,yemiyorum bi suru laf ediyor, sagliksiz besleniyorum diye.yahu sabahtan beri 2 yumurta tavuk salata 50 badem yedim.nesi sagliksiz.sanki sirtinda 25 kilo fazlayla yasamak omiriligin diz kapaklarin icon cok saglikli, kisin zaten sebzeyi az yiyoruz yaz gibi degil, insan 2 ay patates yemezse ölür mu, asil seker vücudumuzu mahvediyor, aylardir bu kadar dinc hissetmemistim kendimi.

kizlar size nasil etkisi olur bilemem ama size fotolarimdan bir, kacini tekrar yolliyim.hani motive acisindan. yazlik foto gonderiyorum.hani sarkmmalari falan rahat gorebilirsiniz diye, ki yok. minilerimi aldim hemen kilo verince. eski fotomu da zaten ilk sayfadan verdiyim yerden baka bilirsiniz

olaya bak ben 10 günde 300 gram verdim sadece sporla sinirim bozulmustu dur bakayım şu diyete bakalım nasılmış

ay ben gördüm bayıldım nasıl bi değişim yaaa 2013 ten beri hiç almadınız mı kilo?

Kızlar bende geliyorum inş acayip gaza geldim.69 kiloyum 10 kilo vermem lazım.yarın başlıyorum.

Ekmegi her zaman kızartmak mı gerekiyor canım, daha çok yemek için yani gram azalıyor mu?

ay ben gördüm bayıldım nasıl bi değişim yaaa 2013 ten beri hiç almadınız mı kilo?
en fazla 5 kilo almisligim vardir. bazen 5kilo arasi gelip gidiyor. esas olan tartiya her gun bakmak. cunku ben gercekten kilo aldiran seyleri manyak gibi yiyen biriyim. pastalar,borekler falan. meyve , sebze hic sevmem. o yuzden bazen bakiyorum 5 kilo almisim. bu diyeti yapiyorum 1 hafta falan. en fazla2 hafta.eskisi kadar hizli vermsem de 2 haftada kurtuluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…