3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

merhaba kızlar, nasılsınız?
sabah yine aynı çıktım. 73,9 da takıldım kaldım yani. dün gece kayısılı form çayı içtim. bu sabah da 1 kaşık z.yağı yuttum.
işe yaradı. yarına biraz eksilir kilom inşallah.

sabah az peynir(1), 4 siyah zeytin(1), 1 dilim t.b.ekmeği(12), sahanda tereyağlı 2 yumurta (0)

bugün dayanamadım ekmek yedim. yumurtaya banmam lazımdı
şimdi bi göz atayım neler yapmışınız ben yokken

Hepinize günaydın kızlar benim test negatif ctesi eşimle doktora gideceğim kahvaltım 2 dilim çavdar ekmeği kızarmış üstüne Tereyağ sürdüm 16 puan

canım üzülme sen, kilo biraz verince herşey kendiliğinden olacak. biz de burda senin hamileliğini takip edicez. kız mı oğlan mı diye iddiaya giricez, belki de ikiz olacak

günaydınlar fıstıklar
sana da günaydın cnm
evde bisikletimin göstergesi bozulmadan önce yarım saattea 250 cal yakıyordum da o nedenle 2 saat spor yaptığını düşündüm. ondan şaşırdım.
Hoş buldum canım nasil gidiyor memnun musunuz bu diyetten bende bugün başladım sabredemedim pazartesı ni beklemeden başladım inşallah işe yarar
en iyi diyet pzts beklemeden başlanan diyettir bravo
biz de yani eşim ve ben proteine daha az yüklenip sebze ve meyve de ekliyoruz artık. ekmeği kesince yer kalıyor meyveye.
kilonu koruman çok iyi. diyet moduna girince zaten ister istemez dikkat ediyor insan.

Kızlar sabahi 5 puanla bitirmeyi başardım
1 bardak ayran 5 puan
1 bardak şekersiz çay 0 puan
1 haşlanmış yumurta pulbiberli 0 puan
Bu diyet harika bir şey daha önce yaptığım diyetlere hiç benzemiyor acayip motive etti beni

Kızlar ben bir şey sormak istiyorum baharatlarin puanı var mı
Ay çok cahilim ben yaaa

5 gunde 2.8 zayiflamis bulunuyorum. hedefe 2 kilocuk kaldi hadi hayirlisi

tebrikler cnm. ayyy biz de diycekmiyiz kızlar ya hedefe 2 kilocuk kaldı diye

hoşgeldin Defneberna, tartısız bir hayat pardon diyet düşünemiyorum
kilo verdiğini düşünüp tartılmadan, tartıdaki o mutluluğu yaşamadan nasıl hee nasıll durabiliyorsun

Benim de ilk defa böyle oluyor salı günü başlıyorum hadi hayırlısı

canım üzülme sen, kilo biraz verince herşey kendiliğinden olacak. biz de burda senin hamileliğini takip edicez. kız mı oğlan mı diye iddiaya giricez, belki de ikiz olacak
Ay canım ya çok sagol çok belli mi olur belki ikiz olur herkes öylevditır belki de 1 kız 1 erkek olur inş o Günler'de gelir sagol canım inş hep beraber zayıflayacağız )

Hepinize günaydın kızlar benim test negatif ctesi eşimle doktora gideceğim kahvaltım 2 dilim çavdar ekmeği kızarmış üstüne Tereyağ sürdüm 16 puan
hayırlısı canım.. ctesi geç değil mi..
Arkadaslar bakin bi suna gogru olabilir mi ya, ben 2 fincan turk kahvesi iciyorum hergun sekersiz, yani direk 20 kb falan aliyor muyum bu durumda,tablo da sekerli mi sekersiz mi yazmiyo
canım şekersiz türk kahvesi yaz onda sıfır
değil mi yaa ben de çok sevdim..
Kızlar ben bir şey sormak istiyorum baharatlarin puanı var mı
Ay çok cahilim ben yaaa
baktım.. toz biber 1 yemek kaşığı 4 kb ..
1 çay kaşığı 1.4..
varmış yani
karabiber 1 çay kaşığı 1.3

dünkü menüm
08:00 1 haşlanmış yumurta beyazı, 2 dilim peynir,7 badem KB 3.95
12:30 2 yumurtalı tereyağlı omlet, 1 nescafe sütlü, 25 gr tam buğday ekmeği, 1 stick (22 gr)şekersiz çikolata KB 26.9
18:30 haşlanmış tavuk göğsü, yarım kase yoğurt KB 7.9
20:00 2 ceviz, 2 kayısı KB 8.8
TOPLAM 47.7
su 3 lt

Kızlar yeniyim bu diyette cahilligime verin 30 gr çikolata kh değeri nedir

Sagol canım bilmiyorum elim öyle dedi bende tamam dedim belli olmaz belki daha erken giderim

merhaba kızlar ,

ben bu diyeti bıraktım sayarak yapmak beni zorladı ben farklı bir diyet deniyorum herkese kolay gelsinnn...

Niye bıraktım canım ne yapıyorsun şimdi
canım , bişeyi çok iyi anladım bu iş öyle azar azar yemekle olmuyor yemiyeceksin eğer sporla zayıflansaydı ben şimdi kurumuştum deli gibi spor yapıyorum ama sonuç aynı ben artık boğazdan kesecem sporda az az yapacam ben evde deli gibi spor yapıyorum ama sonuç değişmiyor vucudum o kadar sıkı ki anlatamam bacaklarım taş gibi oldu resmen .. artık yemiyecem öyle karar verdim.....herşeyi denedim bütün diyetleri olmuyor yemiyecem dedim kendime .......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…