3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Aramıza Hoşgeldin canım inş gider kiloların biran önce

Slm kızlar azönce mutfak terazisi siparişi verdim gelsin aranıza tam olarak katılacağım ama sizi günlük takipteyim.

Canım hamile olma ihtimalin aşırı yüksek hakkında hayırlısı olsun
Valla kızlar beni çok umutlandıtdınız he negatif tüp bebekten sonra bu olursa mucize olur herhalde sabah bi test yapacağım negatif de olsa bir doktora gideceğim bakalım ne diyecek inş Dediğiniz gibi olur

hı duymamıştım cevap için sagol canım benim )

Sanki birden kilo verimi hizlaniyor gibi demi, 5. Gun birden 1 kg vermen falan, ilk gunler odemdi desek neyse ama
ya aslinda gecen sefer her gune 1 kilo vermistim.hatta gune 2 kilo verdigim olmustu.ilk haftada 8 gunde 9 kilo vermistim. diyet sayfasina yazmistim bunlari. bu sefer zor gitse de gidiyor ille. yani her seyi grami gramina dogru yapinca ille de gidiyor kilo. gitmemesi imkansiz.

Waww tebrikler canım
tesekkurler :)

Valla tebrikler ya darısı Başımıza inş

Ay kizlar ben de zayiflasam keşke. Biraz gobek vqr ama rahatsiz ediyo beni. Zayiflayacakmiyiz acaba? Sanki duraklama var bu iki uc ggündür.

Ama o zaman 30 kilo fazlan vardi simdi 5, gene de bence harika

Gunaydin kizlar,bugun de kilom ayni, tarti oynamamis, oturta iturta veriyorum ben bu kilolari sanirim.siz de haberler nasil, ozellikle ecrin????

doğum kontrol hapı kullanmıyorum canım uzun zamandır çocuk istiyoruz test aldım şimdi Sıvı tükettim ama testi ne zaman yapayım bende pko var kistlet var acaba ondan mı oldu böyle
inşallah hamilesindir canım.. testi sabah yap ama mutlaka dra git..
kizlar ben 1 kilo vermisim tami tamina. ay cok iyi gidiyor.bu gun sadece dondurma yedim. canim hic bi sey cekmedi. dondurma gorunce atladim resmen. yarina daha cok veririm gibime geliyor.her kese kolay gelsinnnn

5 gunde 2.8 zayiflamis bulunuyorum. hedefe 2 kilocuk kaldi hadi hayirlisi
çok iyi gidiyorsun canım.. ben,m wc problermim devam ediyotr.. bugün yulaf kepeği veya ezmesi yiycem..
Kızlar herkese selamlar bende katılabilir miyim
hoş geldin kuşuuummmmm
tahmini enerji değeri diye bir değer var.. hiç egzrrsiz vs yapmadan bütün gün yatttığını varsayarsan vücudun harcayacağı enerji bu.. kilo yaş vs ile hesaplanıyor..1800 kalori zaten odur.. üstü de senin harcadığın değer..

Hoş buldum canım nasil gidiyor memnun musunuz bu diyetten bende bugün başladım sabredemedim pazartesı ni beklemeden başladım inşallah işe yarar

günaydın kızlar .Allah nasip ederse ben bugün tekrar başlıyorum.böbreğimin ağrısı geçti.bu sefer daha çok dikkat edicem.suyumu içicem.bide sırf proteine yüklenmeden dengeleyip yapmak istiyorum.kilomu korudum.68.7 züm.diyeti yapmadım ama sizi takipteydim.bilgisarım bozuk serviste şu an yazdığımda laptopta gitik.yazarken kapanıyo.sizi telefondan takip ediyorum.laptop gelene kadar aktif olamaya bilirim.ama gelince aktif olurum inşallah .
bu arada ecrin ne yaptın bende merak ettim testin sonucunu

Hepinize günaydın kızlar benim test negatif ctesi eşimle doktora gideceğim kahvaltım 2 dilim çavdar ekmeği kızarmış üstüne Tereyağ sürdüm 16 puan

Arkadaslar bakin bi suna gogru olabilir mi ya, ben 2 fincan turk kahvesi iciyorum hergun sekersiz, yani direk 20 kb falan aliyor muyum bu durumda,tablo da sekerli mi sekersiz mi yazmiyo

Eklentiler

• Screenshot_2015-03-24-09-51-50.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 92
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…