3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın kızlar nerdesinz bakalım benim herkes valentina_veta kilosunu özel msj atsın listeye yazması kolay olsun.
ben geçen hafta 67 kilo ile başladım 3 gün bu diyeti düzenli uyguladım ama grip olunca meyve ye sarıldım -200 gr vermişim almadığıma şükrettim bugün daha iyiyim tam gaz devam :) 66,8

dünkü menüm
09:00 2 haşlanmış yumurta üzerine bir tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 dilim peynir, 2ceviz
13:30 yarım kase yoğurt, içine 2 kaşık yulaf ezmesi, 1.5 kaşık yulaf kepeği, azıcık da nesquik koydum
15:00 nescafe ikisi birarada, 2 minik kare %80 kakaolu bitter çikolata (birdaha almıycam tadı çikolata gibi olmuyor)
18:30 tavuk göğsü, 1 bardak kola zero
19 2 ceviz
toplam 1100 kalori, kh değeri 48
su 3 lt
spor 1.5 saat yürüyüş

günaydın kızlar,
ben tartıda (-) göremedim. aynı kalmışım. pehhh.
çok acıktım, kahvaltımı yapayım hemen. görüşürüz.

Ah ah ben bugun neler yedim neler...yarin da tarti gunu..saymadim bile. Kizlar yarin sabah tartilan bi zahmet ozelden mesaj atsin ben hepsini tablolayayim, hadi bakalım

tostlar, kısırlar, gözlemeler ve daha neler neler?
deney mi yapıyonuz kızlar tartıya ne kadar yansır diye

regl öncesi döneme girdim galiba. h.sonu veya en geç pzts bekliyorum kendilerini
bütün tatlı isteklerimi törpüledim, öteledim. büyük günün gelmesini bekliyorum.

geçenlerde elma ile fındık yedim tadı aşure gibi geldi.
az önce de ceviz ve peynir yedim tadını baklavaya benzettim. noluyo bana

40 dk eliptik kaç kalori yakıyor cnm? bi de oturulandan mı ayakta sürülenden mi?
canım oturma yeri var ama ben oturmuyorum popo büyümesin basenler erisin diye :) 40 dk eliptik bisikletin ekranında 782 kalori yazıyor ama ben bu sporu fatsecret girdiğim zaman 375 kalori diyor benim ekranda sıkıntı var galıba canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…