3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Anladım canım ne yemeyeceksin peki sık sık az mı yiyeceksin AYÇA Kaya diyetine mi geçtin

kızlar az önce bri sitede bu diyetle ilgili yazı okudum.. günlük protein alımınızın da kilo başına 1 gramı geçmemesine gayret edin diyor.. fazla protein glukoza çevrilerek kilo verimini azaltabiliyormuş..
bir de 2 haftada bir istediğiniz kadar kh alın (fazla abartamadan) diyor

Canim sitenin linkini kopyalar misin

Kızlar bu diyet çok güzel ya psikolojik olarak da rahatlatıyor insanı önceden hiç böyle saymazdım az yeme telaşına girerdim ama az mı yedim çok mu bilmiyorum yurt şartlarında elimden geldiği kadar uymaya çalışıyorum dün 130 lardaydı akşam 6 7 ye kadar bugün 64 e indirdim o da indirdiğim program her şeydeki 0. Olan karbonhidratları falan bile topluyor böyle böyle 50 ye düşürecem galiba :) :)

Bu arada akşam 7 den sonra bişe yemiyorum çok acıkırsam yarım tane kepekli galeta yiyorum o da dayanamazsam

Indirdiğin program fatsecret mi canım

Bu akşam 4 yemek kaşığı kısır 1 gözlemenin yarısında da az yedim kaç puan acaba ( çok pişmanım yediğime eliptik yapmam Lazım ya(

Bu akşam 4 yemek kaşığı kısır 1 gözlemenin yarısında da az yedim kaç puan acaba ( çok pişmanım yediğime eliptik yapmam Lazım ya(
Ćok tatlısın canım.son pişmanlık....
bugün sabah iyiydi benim de akşam da mercimek çorbası dışında iyiydi.en kötüsü öğlendi.bol içerikli b ir tost yedim. Çok lezzetliydi valla napim yemek durumunda kaldım.

Bende o proğramı yükledim canım ama ctesi Günü'nden beri hep 50 puanı geçtim galıba yarın dan itibaren sıkı tutacağım diyeti biraz daha iyiyim bugün
Yükledim sonra sildim yaa.ona yaz deftere yaz sıkıldım.tlfda yer kaplamasın diye sildim.kalori sepeti diye bir site var.o da her ihtiyacı görür.iyi bir site.bir ara ona kaydediyordum.

Çok pişman oldum ama yedim ya ( neyse birazdan spor Yaparım azda olsa telafi ederim inş yarın bakalım tartıda kaç çıkacağım )

Yükledim sonra sildim yaa.ona yaz deftere yaz sıkıldım.tlfda yer kaplamasın diye sildim.kalori sepeti diye bir site var.o da her ihtiyacı görür.iyi bir site.bir ara ona kaydediyordum.
Bende deftere not alıyorum fırsat buldukça kalori sepeti ne bende üyeyim bir ara güzel site sen ne kadar verdin canım

Bende deftere not alıyorum fırsat buldukça kalori sepeti ne bende üyeyim bir ara güzel site sen ne kadar verdin canım
Valla canım bu sabah verdiğimi almış gözüküyordum. Sanırım yarın da öyle çıkacak.bugün leslie de yapamadım.çok yorgunum

Valla canım bu sabah verdiğimi almış gözüküyordum. Sanırım yarın da öyle çıkacak.bugün leslie de yapamadım.çok yorgunum
Canım bende 4 gündür pek dikkat etmedim grip oldum diye biraz meyvayı fazla tükettim ama geçen hafta 67 başladım Akşamları68 çıkıyordum bu akşam 67,3 çıktım yarın 67 bile çıksam sevinirim en azından almamışsın derim )

KıZlar nerdesiniz ya yarın tartı günü diye herkes spor mu yapıyor ne ) ben Buhün 40 dk eliptik bisiklet Yaptım yarın inş Yüzüm Güler tartı da :))
Ah ah ben bugun neler yedim neler...yarin da tarti gunu..saymadim bile. Kizlar yarin sabah tartilan bi zahmet ozelden mesaj atsin ben hepsini tablolayayim, hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…