3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

doğum kontrol hapı kullanıyor musun, ona bağlı olabiliyor ..
öncelikle gebelik testi yaptır gebelik yoksa myom ya da polip de olma ihtimali var .. bir jinekoloğa görünmelisin
doğum kontrol hapı kullanmıyorum canım uzun zamandır çocuk istiyoruz test aldım şimdi Sıvı tükettim ama testi ne zaman yapayım bende pko var kistlet var acaba ondan mı oldu böyle

Merhaba. Bence hamile olma ihtimalin yüksek belirtilerin de var yakın zamanda bi arkadaşıma da aynısı oldu hiç ihtimal veriyordu ama hamile olduğunu öğrendi inşallah vardır öyle bişe :)
Ay canım ağzından bal damlıyor valla keşke bende arkadaşın gibi olsam hiç ihtimal vermiyorum ama Allah büyük test aldım yapacağım inş

kizlar ben 1 kilo vermisim tami tamina. ay cok iyi gidiyor.bu gun sadece dondurma yedim. canim hic bi sey cekmedi. dondurma gorunce atladim resmen. yarina daha cok veririm gibime geliyor.her kese kolay gelsinnnn

Canim 877 kalori alip 113 kb olacak ne yemis olabilirsin cok merak ettim
Sabah geç kaldım biraz kahvaltı yapma imkanı olmadı öğlen döner yedin sanırım o biraz yüksek oldu onun dışında bir de bitter Gofret yedim sanırım bunlar yükseltti iyice :) bi anda düşürebilir miyim bilmiyorum ama şöyle diyim bi önceki gün 150 civarındaydı bugün 113 e düşürdüm böyle biraz biraz düşürsem yapabilir miyim acaba

kizlar ben 1 kilo vermisim tami tamina. ay cok iyi gidiyor.bu gun sadece dondurma yedim. canim hic bi sey cekmedi. dondurma gorunce atladim resmen. yarina daha cok veririm gibime geliyor.her kese kolay gelsinnnn
5 gunde 2.8 zayiflamis bulunuyorum. hedefe 2 kilocuk kaldi hadi hayirlisi
Sanki birden kilo verimi hizlaniyor gibi demi, 5. Gun birden 1 kg vermen falan, ilk gunler odemdi desek neyse ama

Slm kizlar ben de varim. Gecen carsamba basladim karbonhidrat diyetine. Evde tartim yok o yuzden kilo verip vermedigimi bilmiyorum ama sanki dogum kilolarim biraz da olsa gitmis gibi. Gobek sanki daha rahat oncekine gore. Bakalim durmak yok yola devam insallah

Slm kızlar azönce mutfak terazisi siparişi verdim gelsin aranıza tam olarak katılacağım ama sizi günlük takipteyim.
Canım hamile olma ihtimalin aşırı yüksek hakkında hayırlısı olsun

Canım Bırakma bizi ya AYÇA Kaya diyeti ne duymadım hiç
Sagol bitaneemmmbırakmıcamm
dr ayça kaya var ya onun bulduğu bir yöntem.besinleri gruplamış.yememiz gerek miktarları belirlemiş. Onda da boyle sayma vat.ama istediğini yiyorsun bundan farklı olarak. Tabi yine sınırlı.yalnız bu diyetten farkı ömür boyu yapabileceğin bir şey.yani doğru beslenme alışkanlığı kazanıyorsun.kitabını almıştım geçen sene. Ama bir türlü uygulayamadım.biraz tembelim de

Sizi kırar mıyım hiç canim benimmmbir elimde defter kalem,bir elimde notlar gezmeye devam o haldee
ben de hem deftere hem de kk da diyet günlüğüme yazıyorum. bi de buraya. 3 dikiş :) sağlam olacak bu diyet

ben de yaktığın kaloriye takıldım 2068 nasıl yaktın?

mayonez bana da direkt yağmış gibi geliyor.
yarınki kilonu ben de merak ettim?
keten tohumu çiğnedim bir tatlı kaşığı, inşallah işe yarar da ben de yarın tartıda eksi görürüm.

Ay canım ağzından bal damlıyor valla keşke bende arkadaşın gibi olsam hiç ihtimal vermiyorum ama Allah büyük test aldım yapacağım inş
yarın çok heyecanlı bir gün olacak inşallah süpriz bebişin gelmiştir.

Valla ben de anlamadım sadece 45 dakika orta hızda yürüdüm normal günlük yürüme yani okula gidip gelirken 2068 yazdı ilk yürüdüğümde 15 dakika yürüdüm hemen yazdım 900 civarı oldu yanlış mı diyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…