3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

1 saat yürüyüş ve 45 dk eliptik mi bende eliptik yapıyorum şuan 45 dk yapacak ama bisiklet beni baya yoruyor
canim spor salonuna gidiyorum haftanin iki gunu aksam orada gaza geliyorum herkes yapiyor gordukce gaza geliyorsun evdede yuruyus bandim ve eliptik var 3 gunde evde yapar 5 gune tamamlarim

canim spor salonuna gidiyorum haftanin iki gunu aksam orada gaza geliyorum herkes yapiyor gordukce gaza geliyorsun evdede yuruyus bandim ve eliptik var 3 gunde evde yapar 5 gune tamamlarim
Valla tebrikler benimde evde var eliptik bende yapacağım bundan sonra gaza geldim

Brn de bugun ikram ustune ikram aldim, kuru incir, yarim dilim kek, bir minnak cikilata, kizimin kazandibisinden 3 kasik...korkumdan saymiyorum, kesin elliyi gecmistir.zaten 4 gundur dikkat etmeme ragmen gr oynamayinca bugun biraz demorilize oldum.bugunu silelim hayattan

kızlar diyetkolikde hindistan cevizinin 100 gr.ı 6,4 kb diyor, ben çok severim ama yağlı diye yiyemiyordum pek,tatlımsı bir tadı olduğu için canı tatlı meyve çekenlere elma yerine bir alternatif olabilir, aklınızda bulunsun

Sagol canım ya bu diyetin en güzel yanı istediği ye iç ama 50 kh Geçme ) sıkılmadan yapılabilecek en güzel diyet

Kızlar, ekmek yerine ne yenebilir tok kalmak için işyerinde? Aa yazarken aklıma geldi. Akıtma yenebilir. 1 tk un 5 birim, yumurta 0, süt de en fazla 200 ml gider.o da 12 birimdi sanırım.su da konabilir biraz.
başka neler olabilir kızlar?

Evet güzel fikir canım doğru diyorsun başka ne olur acaba

Evet güzel fikir canım doğru diyorsun başka ne olur acaba
Yulaf kepeginin 1 corba kasigi 1.1 kb imis, bence hem lif yonunden hem de besleyicilik acisindan hem deeeee kb acisindan una 5 basabilir, ben onceden 1 yumurtayla cirpip kullaniyordum,sabah boyle 2 porsiyon yapilsa 3 kb bile tutmaz ama nasil tok tutar, yarin bi deneyeyim.

Bu arada dun sacmalamama ragmen sadece 100 gr almisim, demek ki bozmasaydin kesin gram kaybedecektim, ufff bana ufff. Neyse duse kalka gidicez.bu arda dun benim yumurtam catliyordu, dogumdan sonra gordugum tum adetlerde boyle oluyor, cok canim yaniyor, ayagimi yere basamiyorum, bi adet donemi gibi canim tatli istiyor, basina gelen var mi kizlar, nasil gecer bu ya... yani o kadar agriyor ki bagirasim geliyor ( gidgid gidakkkk yumurtam sicaaaaakkkkk)

Günaydın arkadaşlar.70.2 ile uyandım.dün verdiğim 800 gr ın 600ü geri gelmiş.bugün adet olucam belki o yüzdendir.bir simit yedim diye olmaz herhalde.

Günaydın arkadaşlar.70.2 ile uyandım.dün verdiğim 800 gr ın 600ü geri gelmiş.bugün adet olucam belki o yüzdendir.bir simit yedim diye olmaz herhalde.
Tatlim simit, yani un su tutuyor vucutta, zaten bu diyette de ilk etapta hizli kilo verilmesinin sebebi seker ve unun aniden kesilmesi yada cok azaltilmasi, sakin sakin adet doneminde artan tartiyi kafaya takma onun hepsi odem, diyete devam edersen hem adet donemi verdigin kilo hemde odem tartida birden dusecek

ablanız geldi açılınn en yaşlınız benim

9 kişi olmuşuz. Pegasus eklenmeyecek mi listeye?

Yaramaz vardı bi de. o bırakmış mıydı?
canım benim böbreğim biraz ağrıdı.pazar gününden beri yapmıyordum.ama kendimi korumaya çalışıyorum.ama tekrar başlıcam. proteinle sebzeyi dengelemeye çalışıcam.şuan yapmıyorum ama sizi takip ediyorum.

simitten olmuştur bende 3 gün önce fırından çavdar unundan simit aldım.üstündeki susamları bıçakla kazıdım.1 tam simit yedim.ertesi gün 500 gr fark etti.

bende adet dönemine girdim minimum 2 maksimum 5 gün içinde adet olucam.akşam ilk kez kaymaçino denedim(süt-yumurta-tatlandırıcı).bakalım nasıl olmuş.birde sufle deneyebilirsin.(yumurta-süttozu-tatlandırıcı-süt- 1 k nişasta-kakao)

simitten olmuştur bende 3 gün önce fırından çavdar unundan simit aldım.üstündeki susamları bıçakla kazıdım.1 tam simit yedim.ertesi gün 500 gr fark etti.
canim simitin hesabi yalnis. boyut acisndan farkli yapiliyor. gramla olcmek lazim. buyukadanin bi simit satilan yeri var,simitler ekmek kadar. yani simdi onu bolup yersek puani ayni mi tutcaz.bobreginde sorun varsa yapma.sen bi baktir bobrege. cunku proteinler bobregi yorar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…