3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Gunaydin kizlar :)
Kahvaltim: 1 dilim kizarmis ekmek (8)
Biraz beyaz peynir, salam (1)
Toplam 9 kb oldu.
Dun aksam irmik tatlisi ve portakal yedim (

günaydınlar
dünü 41 le kapattım...zayıflama yarışmasında bildirim var özellikle az yedim..ama gece çok acıktım.. bugün 50 yapıcam..

canım simidi gr mına bakarak yazdım ortalama 1 porsiyon 100 gr simit 68 karbonhidrat 434 kalori diyor .ekmek kadar simit demişin 100 gr mı bu kadar ediyosa ekmek kadar olan simidi hiç hesaplamaya gerek yok

bi kaç yerde farklı görüşler var ama hi biri simite 25 karbonhidrat demiyor.pastahane simidi diye değerler
100 gr simit 275 kalori 53.4 karbonhidrat
100 gr simit 350 kalori 68.8 karbonhidrat
100 gr simit 434 kalori 68 karbonhidrat
demişler

ben hep en yuksek olani baz aliyorum. daha kesin hesap oluyor. simdi bizim burdaki simitler 150 gr oldugu icin-120 gr arasi. yani degisen bi sey ya. hetta elma bile degisiyor gramda. ben 7 martta actim konuyu ama sadece basari hikayesi olarak actim. sonra her kes yazinca gaza geldim, tartildim,5kilo fazlam oldugunu gordum.o zamandan bu yana pek firsatim olmadi diyete baslamaya. 2 gun once basladim

tarif için sagol canım benim malesef tartıda baya yüksek çıktı bugün ilk günün sonunda -900 vermiştim verdiğim -900 olmuş -200 yani dün yediklemden 700 gr almışım üstelik 50 dk eliptik de aotım bugün çok dikkat etmem lazım benim 40 falan kapatsam anca topralarım herhalde .
keşke bende yumrutladığımı görsem :)

İnsallah yumurtalarin cifter ciftercatlasin, ikizlerin olsun insallah

merhaba kızlar, ben de güne + ile başlayanlardanım bugün.
+300 gr ile başladım. neyse buna da şükür.
galiba benim 35-40 puanda kalmam gerekiyor

sabah 10:30 = tereyağında 2 yumurta 0
1 dilim ekmek 12
az peynir 1 toplam 13
bademciğim şişmiş. hibisküs içiyorum hem c vitamini hem karbonhidrat tutucu niyetine

kb diyeti yapmadığn zamanlarda da kalori sayımı yap bence cnm. alıştık sayıyla hesapla yemeye nasılsa :)
ben de böbreklerim yorulmasın diye, sebze ve meyve de ekliyorum listeme.

Hepinize hayırlı cumalar kızlar
Kahvaltım
5 zeytin :1 p
¼ : simit :17 p şu simiti almayın diyorum arkadaşlar alıyorlar ya bende dayanamıyorum
1 kibrit kutusu kadar peynir : 0 p
1 haşlnmış yumurta :0 p
1 salatalık : 4 p
Öğlen
sebzeli et sote 1 porsiyon : 5,5 p
1 dilim kepek ekmek : 12 p
1 bardak ayran : 4,7 p
toplam 44,2 puan
bu saate kadar yine çok puan yapmışım ya

merhaba canım bende bugün gördüm + lar benim 40 bitirmem lazım ama bir türlü ayar yapamadım bugün 3 gün oldu yani geçmiş olsun canım

Tamam canım.teşekkür ederim.

Yapacağın akıtma hakkında bize de bilgi ver canımcım.

Sen de benim gibi olmuşsun desene

100 gr peynir 0 birim canım. hangimiz yanlış biliyor acep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…