3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Merhaba kızlar

bugun sabah +200 ile uyandım acaba spor yapınca kaslar ağırlaştı mı ??? yada regli haftasına girdim bir hafta sonra regli olacam şimdiden şişlikler başladı zaten ondan mı acep ???

sabah
büyük bardak ılık su
büyük bardak yeşil çay
1 haşlanmış yumurta 0
maydanoz 2
lor peynir biraz 1
7 zeytin 0,2
4 adet ceviz 1,7

öğle
soğan suyu ( regli düzeni için içiyorum çoook işe yarıyor )
2 yk sütlaç 6,1 offf yaniii kendimi tutamadım kızıma yedirirken canım istedi...

akşam
kıymalı yumurta ???? puanı kaç bilemiyorum bulamadım fikri olan var mı ?????
kızarmış light form ekmeklerden 2 adet ????? bunuda bulamadım

bol su içiyorum günlük 2 litre kesin hattta geçiyor 2 lt..

bugun spor yapmayacam sadece plates lastiğimle 15 dakika bacak indir kaldır yaparım çünkü dün spor salonundan geldim adım atamıyorum sabaha kadar kaslarım ağrısından uyuyamadım doğru dürüst kiii ben evdede spor yapan biriyim vucud alışık ama mahvoldum resmen....

Dün zeytinle ilgili bir şeyler yazmıştım.kimse cevap yazmadı.gözden kaçtı galiba.bir daha yazayım.100 gr siyah zeytin 1,1 ünite

Kıymalı yumurta 0 canım.

ben bu gun tavuk yedim firinda.tavugun uzerine mayonez ve salcayla sos yaptim. surdum onu bi guzel. 5 puan ediyor. verdim firina. kizarana kadar tutdum.ben kuru seviyorum.kurutdum bildiyiniz tavugu.bu gunum tavukla gecer. 45 puanim kaliyor geriye.hepsini cikolataya harcicam,misafir geldi, bi suru cikolata getirmis

kizlar zeyttinlerin puani ayni.merak etmeyin rahat yiyin
10 yeşil zeytin 2 puan diyor ya siyahı da aynı yani öyle mi?

ben de düdüklüye koydum haşlanıyor. tabi yaşım itibariyle biraz dikkatli olmam gerekiyor. daha 6 yaşında bir oğluşum var.
şeker, kolestrol, trigliserid, kalp, damar vb geliyo aklıma direkt.

çalışıyor musun Pegasus? hareketli mi işin? ve şu an orda saat kaç?
öğle yemeğini evde yiyorsun ya. iş ile ev mi yakın?

Aa benim de 6 yaşında oğluşum var canımm

evet canim puanlar ayni.
yani sekeri zaten kisitli aldigimizda, firin olursa, ya da kizartma sorun olmaz. cunku yag olmazsa kabizlik cekersin. diyet boyunca her seyden azar azar yicez ki, vitaminsz kalmasin vucudumuz.
ben haraketsiz calsiiyorum. kpegimi gezdiriyorum gunluk 1 saat. spor bildigim kadariyla kas yapiyor. ben kadinda kas sevmiyorum.. hem sporu da sevmiyorum. is yerinde tavuk,et falan yerim. o olmazsa evden cikolta goturuyorum.cayla vakit geciriyorum. eve gelince yiyorum. ya da evden gotururm. ya ben keyfi yapiyorum. aksamdan yemegi bile hazirlamiyorum. uyandigimda canim ne cekerse onu kullaniyorum

oğlum iyice yumuşak olmayınca yiyemiyor da. her türlü eti düdüklüde yapıyorum nerdeyse.

sen de çok da yağlı şeyler yeme canım, geç saatte de yeme. çikolata da şeker sonuçta, ona da fazla yüklenme.
gerçi tahlillerini kontrollerini de yaptırıyormuşsun ama nolur nolmaz.

ben kadınlarda kaslı bacakları seviyorum ama öyle futbolcu falan gibi değil.

bugünümün toplamı= 32,6bravo bana

belki 1 dilim armut yerim az sonra.

zayıfladığımı hayal ettiğimde tek düşüncem; bir boru paça kot, üzerinde rahat bir penye ile göbek ve basenimi saklamak zorunda kalmadan gençliğimdeki halime yaklaşabilmek oluyor.

sizin hayalleriniz ne ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…