3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Sunu1.jpg

Simitin değerine baktım ebrudan 25 birim yazıyor bir tam simit.3 farklı siteden çıktı aldım.2sinde aynı yazıyordu.diğerinde bir şey yoktu.:/
simitin gramajına bakılarak da yorum yapılabilir,neticede aynı gram unda ne kadar karbonhidrat varsa, onda da o kadar olabilir, susam faktörü de var tabi ama.
bir simit 4 dilim ekmeğe eşdeğer denir, 4 dilim ekmek de 52 kb var diyor diyetkolik, + susam işte

kizlar ben kopegimle 1 saatlik yuruyusumu yaptim. aksam eve gelince kalan puanlari cikolatadan aldim. 50 ye tamamladim. bakalim yarin ne gostericek

Kizlar cok azimli gordum bizi,sayfa da baya kalabaliklasti, bu isin sonunu getirelim insallah.ben ilk 2 gun 1.5kg vermistim sonra pazar gunu misafirim vardi,kek ve makarna yedim,700 gr ini aldim.4 gun gecti bende 100 gram eksilmedi yaaa, neden boyle olduuuuu:KK31::KK61::KK70:

yeşilçay içiyor musun? makarna kek ödem yapmıştır cnm.
bir tv programında Şems Aslan makarnadan sonra hibisküs için şişkinliği alır demişti. hibisküs çayı karbonhidratı tutuyormuş.

:nazar: süpersin. spor yapan biri de var ya aramızda belki bizi de tetiklersin spor için.:KK49:
spor cook yapiyorum bu yuzden hic 73.500 gostermiyorum gorenler 69 falan fiyor hic 70 lir rakam demiyorlar ...ama bi turlu kilo veremiyorum tum tahlilerim yapildi hepsi normal cikti anlamadim insallah bu diyet sayesinde verecegiz kilolari...

harikasın, ilk gün bende 1.1 kg vermiş -2,5 da gördüm ama pazar misafire uydum, şimdi73,3 te takılı kaldım, sen sakın şeytana uyma emi
Sende çok iyi vermişsin canım bu akşam iskender yedik pideden azıcık tırtıkladım ama 1 külaf dondurma yedim 50 geçmişimdir şimdi eliptik bisiklet yapıyorum pişman oldum :KK43: 45 dk yapacağım inş sabah tartıda aynı çıkarım

O zaman ben bugün hedeften şaştım.birim hesabı yapmıyorum bugün. Zaten sabah yediğim ekmeğin gr ını da hatırlayamadım.kızlar bir de zeytinle ilgili bir şey dicem.eski sayfaları okurken pegasusun 100 gr zzeytinin 1.1 ünite yazdığını okudum.oysa ki sizler örnegin 7 zeytine 2 birim diyorsunuz. Nasıl olcek bu iş?

kizlar sporumu yaptim 1 saat yürüyüş yaptim .45 dakikada eliptik yapip eve geldim ..bugun 50 puanla kapattım gunu...inşallah gidet bu kilolar...
1 saat yürüyüş ve 45 dk eliptik mi bende eliptik yapıyorum şuan 45 dk yapacak ama bisiklet beni baya yoruyor

Kızlar bende 40 dakikaa yürüyüş yaptım 300 adette ip atladım ama çok yoruldum. Karbomhidrattaan aldığım puanı bende 50 ye tamamladım bugün. bakalım yarına neler farketcek

X