3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın canım tebriklerr :)) bende dün 48 puandım en son akşam arpa çehriye çorbası içtim 8 gibi dün sabah tam 67 kg çıkmıştım tartıda bu sabah ise 66,1 kg tam -900 gr süper bişey bu ya belki adet bitimi diye ama olsun 1 günde -900 benim için harika

günaydın kızlar sabah kalvaltım
1 lokma simit yani yarısının yarısı kaç puan
2 yumurta yağda :0
10 zeytin :2
2 adet küçük çengelköy salatası :2,8

Günaydın arkadaşlar kahvaltımı yaptım ama tartısız bu iş kesinlikle olmaz gözkararı şukadardır puanı diyerek içime sinmiyo hafta sonu mutfak terazsisi kesin alıcam inş.pazartesi bomba gibi başlıcam inş. Sabah yediklerim ise şöyle.
2 haşlanmış yumurta
peynir kibrit kutusunun yarısı
1 dilim ekmek
6 zeytin
canım tebrikler demekki doğru yapınca gidiyor kilolar terazi şart yani.

Diyetteyimben ablacığım kahvaltı yaptın mı?

yapıyorum şu an.
2 haş. yumurta 0 puan
2 küçük domate 1 minik salatalık
az peynir
az siyah zeytin
1 dilim ekmek
sabah uyanır uyanmaz tartıldım. -300 gr gördüm. yani bu sabah 74,1 kg çıktım.
ılık limonlu su içtim oğlumu okula götürmeden önce.
gelince de yeşil kahve kaynattım ama bu kez çay kaşığının ucuyla zencefil ekledim. ve içebildim. daha içilebilir oldu sanki zencefil ile. ama 30 dk bekleyemedim. hemen kahvaltıya geçtim.

Afiyet olsun ) bende dün 67 kg bu sabah 66.1 çıktım çok mutlu oldum valla )

kizlar kesinlikle yarin bende baslamak istiyorum ama kac gr puan hesaplamayi nereden bakacam..bulamadim yardımcı olurmusunuz
hoşgeldin aramıza. diyetkolik ve kadin.ihtiyac odası şimdilik yardımcı olur. ama mutfak tartısı kesin çözüm. ben de alıcam. bi de cebe indirebilen uygulamalar var. heran elinin altında olur. play store dan " besin değerleri" ni indirdim ben.

kizlar bi de siyah aycekirdegi de doyurucu ve tadim ve bazi markalarda 100 gr 5 falan puan var. sevenlerine duyurulur. ya ben ne zaman cekirdek yesem tuvalete kosuyorum.artik bana mi ozgu bi sey yoksa herkestemi ayni bilmiyorum
Pegasus, kuruyemişlerin karbonhidrat ve protein değerlerine bakarken kabak çekirdeğinin hem karbonhidratı ,(100 gr için 11,8 tadımın) hem de proteini 30,5 olduğunu gördüm. tercihimizi k.hidratı düşük proteini yüksek olanları seçme şeklinde kullansak akıllıca olur di mi. ama yağı da 40. gerçi faydalı yağlar . bilemedim

sütün mü az yoksa bebişin mi memeyi alamıyor. benim de hep azdı. rezene kaynatırdım hep, aktardan alıp. sütün kalitesini arttırıyormuş. bi de bol su iç. kilo vermeye gelince ; bebişin daha 2 aylıkmış. önceliğin bebişinin sütü konusu olsun bence.

aç karına bir kaşık z.yağı yutmayı deneyi. bende işe yaradı.
aklıma oğlumun bebeklik zamanları geldi. kayısı kaynatıp içerdim sütüm artsın diye. ben ve oğlum miss gibi kayısı kokardık :)

Benim gibi insülin direnci ve teoidleri yavaş çalışan biri için harika ayda 5 kilo bile versem havalara uçarım ))))

hadi inşallah, olacak olacak olacaaak bir mucize olacak bak gör

sitenin soru cevap bölümünde sanırım Dr.Selin hn. ın sayfası var. insülin direnci ve tiroid hakkında. hiç denk geldin mi?
orda da faydalı bilgiler var.

benim boy 166 kemik yapim ince oldugu icin 62 yetiyor bana. hem cok zayif sevmiyorum ben.azcik balik etli ama balinaolandan degil yani. o yuzden 5 li rakama sen gec insallah ,cokistiyosun belli :) -900 dogrudur. ya diyeti kesin yapinca kilo vermemen imkansiz

evet kesinlikle. gramla bakin her seye. zaten cekiyosun bu zulmu, bari dogru durust gitsin kilolar.cunku etrafimda deneyip basarisiz olan gormedim. vejeteryenler disinda. o arkadaslara saygi duyuyorum. keske ben de eti sevmesem , yazik hayvanlara ama artik yapcak bi sey yok. yiyorum , seviyorum. ama youtubda bi bayan vardi turkiyeden. o vejeteryen oldugu haldebu diyetle 30 kilo vermis. hatta vegan o. yumurta bile yememis. sadece sebze meyveyle tamamlamis. doymus demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…