3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kizlar kesinlikle yarin bende baslamak istiyorum ama kac gr puan hesaplamayi nereden bakacam..bulamadim yardımcı olurmusunuz
Aramıza Hoşgeldin canım listeye biz arzu akın Bloğu karbonhidrat diyeti diye yaz orada ki ilk sayfada Değerler var bulamadıklarımızı diyetkolik den Bakıyoruz canım takıldıklarını sen sor bilen arkadaşlar cevaplar ama mutfak tartısı Şart

Tarif çok hoş denemek laxom )

motive olalim

Adsız dedi ki...

0 Karbonhidrat diyetinin yanında İnsanty Workout yaptım. 1 Haftasının sonunda biraz halsiz kalsam da 7 günde 7 kg verdim.
bakalim bu İnsanty Workout nedir
7 gün 0 karbonhidrat mı almış bide spor ve 7 kilo iyiymiş

Evet cumartesi kesin aliyorum..bulamazsam netten alirim

yaşınız kaç hanfendi

hedef kilonla boyunu rica ediyorum canım

Ben yasimi ekleyeyim 28 ..diger bilgileri vermistim.. aaa cok heyecanlandim
boyle olmasi daha motive edici oldu hanimlar.. tatlilari hayatimizdan atalimm
Birde ben dogum yapali 2 ay oldu,malesef bebegime sut veremiyrm ne yaptiysam olmadi.. adet goremedigim halde kilo verebilirmiyim bu bana sıkıntı yaratirmi acaba

kabizlik ceken arkadasim,ben hayatim boyunca hep bu dertle savastim
dogum yaptiktan sonra sut olsun diye kuru inciri ve gun kurusu kayisiyi ortadan bolup suya atip komposto yapiyordum seker koymadan(zaten cok tatli oluyor)
normal dogum yaptim,dikislerim oldugu icin wcye cikmak iskence gibi geliyordu..ama bunu icmeye baslayinca bagirsaklarim muthis guzel calismaya basladi.. birde isirgan otu cayida etkili.. denemeni tavsiye ederim.

sagol canim deniycem mutlaka

ben 1 kilo zayiflamisim. dun 57.9 du, bu gun 56.9 olmus. dunu 48 puanla kapatmistim. bu gun erken kalktigim icin cabuk aciktim. puanlarin anasini aglattim desem yeridir.yagli kiymayi kavurdum , uzerine 100 gr sogan(10 ) dogradim. yarim domates(3), karabiber, tuz. sonra baktim ekmeksiz doymam. 100 gram pirinc pilavi(20) kattim.karistirdim. yemek toplam 33 puan olmus. tabi erkenden yesil kahve ve yesil cayimi da ictim

ay yalnis yazmisim. 57.9 du, bu gun 56.9 yazmisim
67.9 , 66.9 yazcaktim. 5 li rakami hayatimda gormedim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…