3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kızlar hatam varsa yada eklemeyi gerek göreceğimiz bir sütun daha olursa belirtin, üstünde biraz daha çalışacağım,
isterseniz yaşları da yazalım, listeye dahil olmak isteyenler özelden mesaj atarsa sevinirim, konu arasında bulmak zor oluyor, bu arada konu sahibi bizi sen baştan çıkardınnnn hadi senin de bildirimi bekliyoruz

Bence güzel olmuş canım ellerine sağlık evet YAŞ da olabilir canım

Merhaba bende katilmak istiyorum bu diyete..
hoşgeldin Ayse_k, liste için hemen sende bildirim yap bence, başlangıc bilgilerini yani.
Bence güzel olmuş canım ellerine sağlık evet YAŞ da olabilir canım
yaş da olsun bence de; genç ve yaşlılarımız kimlermiş görelim istatistikleri doğrulamış oluruz. hangi yaştan sonra kilo vermek zorlaşıyor onu görmüş oluruz

cnm benim hedef kilom :65 eline sağlık tablo için
.

Güzel fikir yaşı da dikkate alırız )

Eline sağlık canım.şimdi gördüm tabloyu.benim ilk hedefim 65.oraya geleyim 62yi de düşünebilirim.:/

selam kizlar burasi baya hareketlenmis.bende ayni durumdayim seninkilere ek bide aci cehre cayi aldim dun ve bugun ictim ama bir faydasini gormedim.
pegasus sen yesil kahve icmissin ama icenler cok kotu diyo tavsiye edebilicegin bisey varmi acaba

evet tadi iyrenccccc. baska bagirsagini calistiracak cay falan varsa,onlari dene.normal calisiyosa gerek yok

bana kayısılı form çayı ve ılık limonlu su fayda etmedi.
bu sabah 1 yemek kaşığı z.yağı içtim. o benim kabızlığıma çare oldu. dene istersen.
bugün buldum yeşil kahveyi. yaptım ama duruyor fincanda. yarısını anca içtim. kötü gerçekten tadı. midem bulandı.

Öğlen
1 peki kızlar karnabahar kızarması ne olur birim olarak?

çıtır karnabahar topları diye bişey var diyetkolikte 25 puan.
kızartma yerine haşlayıp, üzerine kıyma kavurup, az sarımsaklı yoğurtla yenilebilir. yalancı mantı gibi oluyor.

Hımmmm güzel fikiiiiir sağolll canımm

Ecrin senin yazdığın mesajların altına bugün internetten bakındığım mutfak tartıları geliyor reklam olarak :)
al al al diyorsun yani sinbonun 25 tl ye var. alayım bari

bu öğlen yemek yemedim. kahvaltıyı yapıp dışarı çıktım. dışarda gezinirken açıkmıyorum ne hikmetse. yalnızken de dışarda oturup yemek yiyemiyorum.

1 tabak taze bakla 18,8(diyetkolikte) taze fasülye gibidir(7 puan) derken nerden çıktı bu 18,8

ama adından belli. bakla - baklagil -baklava hep yüksek puanlı şeyler

bak'la başlayan şeyleri yemeyin arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…