3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Akşam 2 tabak havuçlu (1 orta boy havuç koydum ama tabi bütün havucu ben yemedim) karnabahar yemeği yedim.napim doymadım.:oops:12 birim.havuçtan dolayı 15 birim olsun.
2-3yemek kaşıgı yoğurt yedim.olsun 1 birim.
akşam yemegi 15 birim.
toplamda 39 birim.hadi onu da 40 a yuvarlayayım.:KK48:

bana kayısılı form çayı ve ılık limonlu su fayda etmedi.
bu sabah 1 yemek kaşığı z.yağı içtim. o benim kabızlığıma çare oldu. dene istersen.
bugün buldum yeşil kahveyi. yaptım ama duruyor fincanda. yarısını anca içtim. kötü gerçekten tadı. midem

yarin sabah deniycem canim cok sagol

kizlar diyetkolikten bakiyosaniz gram olarak bakin, tabak olarak bakinca,herkesin evindeki tabak baskadir, daha derini, incesi, uzunu, sekilden sekle farklidir. ya da ne bileyim ordaki ortaboy, bana gore kucuk. baskasina gore buyuktur. yani kesin bakalim. bizdeki yemek kasiginin 4 tanesi pilavda 100 gr yapiyor, arkadasimin yemek kasigi 5 tanesi 100 gr yapiyor. her ulkede, evde baskadir. mutfak tartisi pahali birsey degil.ucuz fiyata var. ucuzundan alalim.

Akşam 2 tabak havuçlu (1 orta boy havuç koydum ama tabi bütün havucu ben yemedim) karnabahar yemeği yedim.napim doymadım.:oops:12 birim.havuçtan dolayı 15 birim olsun.
2-3yemek kaşıgı yoğurt yedim.olsun 1 birim.
akşam yemegi 15 birim.
toplamda 39 birim.hadi onu da 40 a yuvarlayayım.:KK48:
Afiyet olsun canım 40 puan süpermiş yanlız havucun pişmişi sağlıklı değil diye biliyorum canım

motive olalim

Adsız dedi ki...

0 Karbonhidrat diyetinin yanında İnsanty Workout yaptım. 1 Haftasının sonunda biraz halsiz kalsam da 7 günde 7 kg verdim.
bakalim bu İnsanty Workout nedir

kizlar bi de siyah aycekirdegi de doyurucu ve tadim ve bazi markalarda 100 gr 5 falan puan var. sevenlerine duyurulur. ya ben ne zaman cekirdek yesem tuvalete kosuyorum.artik bana mi ozgu bi sey yoksa herkestemi ayni bilmiyorum

kizlar bisey soracam mesela 2 yemek kaşığı lor peynir kaç puan bunları nasıl hesaplanacak mutfak terazi yok alaçam ne kadar kaç puan porsiyon dediğiniz kaç puan nasıl hesapliyorsunuz bi bunu anlamadım yarın başlamak istiyorum. .

Kizlar bende varım yaş 34 kilo 73.500 hedef ilk başta 67 sonra gerisi gelir inşallah. ..hangi gün bildirim yapiyoruz

X