3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kızlar az önce eliptik bisiklet yaparken bişey düştü bi sıcaklık hissettim wc gittiğimde böyle kan pıhtısı vardı adetim hala devam ediyor ne oluyor böyle ya

Kızlar az önce eliptik bisiklet yaparken bişey düştü bi sıcaklık hissettim wc gittiğimde böyle kan pıhtısı vardı adetim hala devam ediyor ne oluyor böyle ya
Saraçoğlu, kadınların çoğu zaman hamile kaldığını ama vucutta bebeğin tutunamadığını söylemişti bir kez.çok dikkatimi çekmişti bu aćıklaması.ilk defa ve son kez duydum.bende de oluyor o bahsettiğin şey:/

Canım bilmiyorum ya kan pıhtısını eşime gösterdim eşimde bana düşük falan Olmasın dedi bende be düşüğü bişey olsa doktor görürdü dedi yumurta. Vardı 10 mm dedim eşimde artık yumurta dalan kalmamıştır dedi hadi Hayırlısı bakalım pazartesi gideceğim bakalım ne diyecek doktor

Doktor ne desin bir şey kalmamış.bir şey yok diyecek.yalnız bence öyle.yani saraçoğlunun dediği doğru.sen bence tutunmayı sağlayıcı iğne, ilaç sor doktora.varmış ćünkü.hatta iste doktordan. Bakalım ne dicek.

Bişey yokmu der acaba ya kafaya taktım şimdi ya acaba eliptik bisikletten mi oldu ki bu pıhtı gibi kan yarın oradaysa bi gideyim ben doktora sagol canım düşük Önleyici iğneyi de sorayım ben

Bişey yokmu der acaba ya kafaya taktım şimdi ya acaba eliptik bisikletten mi oldu ki bu pıhtı gibi kan yarın oradaysa bi gideyim ben doktora sagol canım düşük Önleyici iğneyi de sorayım ben
geçmiş olsun canım.3 4 aylık evliydim,ama regl falan değildim aynı şey olmuştu.arkasından kanama falan olmamıştı.onun için doktora falan gitmemiştim.bir arkadaşıma dediğimde 3 4 günlük hamile olupta onu vücudun tutmadığını ve atabileceğini demişti.aklıma geldi şimdi .bence kanaman varsa bi görün doktora derim.

Cevap için sagol ablacığım yatın doktorum oradsysa görüneceğim yoksa pazartesi giderim bakalım beyin nesi çok sagol

Günaydın kızlar az puanlı bir hafta sonu diliyorum ecrub geçmiş olsun cnm
Bende gebelik suphem var bu ay inş yoktur birşey reglime daha 5-6 gün var ama iste bir şüphe düştü icime ;((

tebrikler, çok sevindim. 3 kilo harika

Bu hafta 2 kilo kesin verirdim.çünkü çok sıkı tutmuştum ,çarşamba akşamı regl oldum.davul gibi şişim .yinede tartıldım 69.600 gr .geçen hafta 69.800 galiba .aman 7 li rakamlar görmek istemiyorum.
gram gram olsun bizim olsun. -200 gr ne güzel, tebrikler

Bildiğin gibi dicem yalan söylemiş gibi olacak çünkü 800 gr vermişim
vayyy kankimm, tebrik ederim canım.

günaydın bende -100 gr vermişim
tebrik ederim

tebrik ederim, çok iyi vermişsin.

Valentina yapıyor canım.özelden msj at.
Valentina bizi bırakıyor kankim, listeyi isteyen kişiye mail atacak burdan.
var mı gönüllü?

Cevap için sagol ablacığım yatın doktorum oradsysa görüneceğim yoksa pazartesi giderim bakalım beyin nesi çok sagol

yumurtanı gördüyse doktor hamile değilsindir. o düşen pıhtı rahim kalındı ya, hala vücudun onu atıyor bence.
benim düşük nedeniyle kürtaj olmam gerekmişti. ki zaten 7 haftalıktı erkendi yani. kanamalarımın bitmesi çok uzun sürmüştü. tam bitti derken öyle pıhtı gibi, doku gibi bişey gelmişti. başka doktora gitmiştim. prolaktinime bakmıştı. o biraz yüksek çıkmıştı. bugün doktorun ordadır umarım ve güzel haberlerle dönersin inşallah canım.
eğer hamilelik varsa iyi tutunması için progestan mı neydi adı, progesteron(hamilelik hormonu) içeren bir ilaç veriyorlar.

merhaba belki içini rahatlatırım diye cevap vermek istedim. ben bekarım ve bu dediğin bende çok oluyor ben aynı zamanda pkoluyum doktora çok sık gidiyorum yani. doktorum bana rahim duvarı kalınlaşmıştır buda ondan kaynaklıdır demişti. birşey olacağını sanmıyorum için rahat olsun. ama yınede bir doktora görünmende fayda var sonuçta bizimkiler sadece yorum ve kendi yaşadıklarımız herkesin vucudu farklı.

Sagol kankim.ben de 800 gr a şaşırdım.kendimi hiç 68 gibi hissetmiyorum.
Valentina hastalığından ötürü mü bırakacakmış? ecrin87 alsın onun yerine o zaman. Çünkü topikle en çok o ilgileniyor.herkese cevaplar yazıyor.topiği ayakta tutuyor.bizler arada giriyoruz.o surekli burda.ona yakışır bence.
hem o en küçüğumüz .yap deriz yaparr o kadarrr

Selammm
Bende bugun basladımm
Kb + kalori diyetini beraber goturmeye calıscam
Bilgilerimi atıcaktım ama okudugum kadarıyla o bırakıyormuş kim alırsa ona atarım artık

selam kızlar, nasılsınız?
sabah=pastırmalı omlet...1
12 minik yeşil zeytin...2
az peynir....1
ara: 52 gr yeşil elma....5,9
öğle= 190 gr z.yağlı taze barbunya....18,1
100 gr kadar ton balığı...0
1 kare bitter (kahve yanı)...2,83
daha akşam olmadı ve ben 31 puana geldim.
akşama tavuk ve salata yiycem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…