3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ayy ikimizde aynı şeyi yaşıyoruz. Bende bizimkine kilo aldgını kabullendirdim artk. Benimle spora fln çıkıyor. Tabi arada kaçamak yapıyo cips fln yiyo ama neyse ki benim yanmda yemiyor :)
Benimde tek zaafım cips dayanamıyorum benim eşimde çayın yanında çok sever cipsi bende gündüz düşük tutuyorum puanı Akşama cips yiyebiliyorum o zaman

Canım çok gecmiş olsun oğlun nasıl şimdi

İyi geceler kızlar evin bütün dolaplarini temizledim güya izinliyimhicc is bitmiyorrrr

Ecrin sana mi msj aticaz ??

Bugünü 22 KB ile kapadimmm ama kalorim 500 çökmüş az yiyorum birde regli olana kadar içim içimi yiyecek

Yiyecekleri tartmadigim bu 3 gunde kilo alacagimi dusundum ama tarti da kilo artisi gormedim. Aslinda az cok ezberledik sanki yiyeceklerdeki puanları. Surekli tartiya koymak sıkıyor biyerden sonra. Ben istedigim kiloya ulastiktan sonra terazi kullanmasamda aklimdan hesap yapip kilomu korumayi dusunuyorum. Tabi inebilirsem onumde 10 kilo var verilmesi gereken:)

Cok tesekkur ederim. Antibiyotik igne yaptirdim sonrasinda vucut reaksiyon gosterdi. Kusma, titreme,deri dokuntusu, ates . hemen hastaneye goturduk. Orda mudahele ettiler. Allaha sukur iyi simdi
Ayyy inanamadım
gelmiş geçmiş olsun.kaç yaşinda? Çocukların nelere alerjisi olduğunu bilmemiz laxım.:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…