3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

canım okadar hızlı vermek iyi değil zaten ayda 3- 4 kilo en güzeli

kızlar, iyi tarafından bakalım. en azından başladığımız yerde değiliz.
diyete başlamaya karar verdiğimde 75 kilolarda dolanıyordum.
şimdi ise 71 lerde gidip geliyorum.
verdiğim kilo ayda 4 kiloya denk geldi. iyidir ve sağlıklıdır diyorum ben de.

sağol :)

haşlanmış tavuk 0 puan cnm. ben de akşama yapsam mı ki?
mayonezli cevizli salata şeklinde belki yiyebilirim.
tavuk yemekten yakında kanatlanacağım da

3 kilo verdim ama ince görünüyorum bugün bir tanıdığım beni 15 gün önce görmüştü bugün bana sen zayıflamışsın kız dedi ne kadra mutlu oldum sorma :)

haşlanmış tavuk 0 puan cnm. ben de akşama yapsam mı ki?
mayonezli cevizli salata şeklinde belki yiyebilirim.
tavuk yemekten yakında kanatlanacağım da

üşenmezsem tavuk yapmayı düşünüyorum :)

bende bugünm 55 kh aldım
öglen yemekte nohut vardı salata ile
biraz öncede 4 kare fıstıklı bitter ve 3 tane sultani yedim (

kızlar ben sizin verdiginiz kiloyada razıyım hiç veremiyorum kilo
moralinizi bozmayın hızla giden hızla geliyor diyet olaylarında çünkü

canım ya bende verdim diye seviniyodum ama bu sabah bi tatrıldım hoooopp verdiğim 2 kiloyu geri almışım

aslında çok dikkat ettim.ama sanırım puanım kaldıkça tatlı yememden kaynaklanıyo.vücudum direk depoluyo sanırım tatlıyı.bundan sonra puanlarımı sebzeyle değerlendirmeyi düşünüyorum.bakalım sonuç ne olacak ?

hım evet aslında bu inc ebir ayrıntı
bugün bende kaçırdım bu saaten sonra acıkırsam peynir yerim artıkk

kizlar bugun ku kb 43 usnalik doydum istedigmide yedim simdide bide kayisili cay buldm aldm onu iciyorum bakalim yarin sabah nolucak tartida artik aksam yemem ben bisey :)

Iyi Akşamlar kızlar akşam yemeğim kızarmış sosis domates ve Salatalık Bugün toplam 34 KB aldım inş böyle kapatırım mantar aldım alırkende kültür mantar mı dedim evet dediler korka korka aldım adam abla bunları kendimiz yapıyoruz korkmayın dedi tabi ben kültür MÜ sonra zehirlenmeyelim dedim adam da öyle dedi Yarına mantar sote yapmayı planlıyorum kızlar

Ben bugün aranıza katıldım,reaktif hipoglisemim olduğu için 50 kb altı bana uymuyor tatlı krizim başlıyor.Bugün 50 kb ile rahat bir gün geçirdim tabii 2 litre su,3 fincan Yeşilçam ve 45 dk sporla

Ben bugün aranıza katıldım,reaktif hipoglisemim olduğu için 50 kb altı bana uymuyor tatlı krizim başlıyor.Bugün 50 kb ile rahat bir gün geçirdim tabii 2 litre su,3 fincan Yeşilçay ve 45 dk sporla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…