3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kizlar ben hala ayni yerde sayiyorum :)
gram yok arkadas o gun aldigimida verdim gecen haftaki kilomdayim bi hafta bosbos gecti yani bana
o yuzden bugun tekrar siki bi diyet ve 35*40 arasi kb fazlasi yok bitti hele o ekmek denilen canavari evi sokmuyorum :)
bir haftada bakalim ne kadar vericem
bu arada kizlar kilom sabit kaldigi icin sizce su yogurt kurunu yapsam mi gece yatmadan yogurt zencefil tarcin vs.. onu yiyip arkasina bol su iciyorsun ertesine gune 500gr veridiyormus
hizlandirmak icin metobolizmayi sizce olurmu?

İyi aksamlar kimseler yok

Cevodilek
Kaç kilo verdin sen bu yöntemle kh 20 puanda tut bakalım belki değişir

Birde limon yogurt pulbiber kuru var oda guzel etki ediyormus

seni geçtim saymıyom kendimi canım, sen hastaydın o nedenle saylanmaz :)
iyileş yeter ki sen , hep geç beni

adım adım komutlara uyarak fotolarını buldum. karbonhidrat diyeti sayfasındaymış. syf.2123

güzel bir beyaz ağacın altında, yeşil çimenlerin içindeyken 75 kg musun? ortadaki fotoğraf 92 kg herhalde. vay beee
azmin zaferi resmen.

bazıları sarışın sever pardon evet bazıları hırs yapar bazıları yan gelir yatar.
hep beraber hırslanalım kızlar

ekmeği çıkarınca ne çok puan kalıyor geriye değil mi? ekmekten kalan puanlarla yoğurt kürünü yaparsın denemekte fayda var. hee bir de zencefilli yeşil kahve içiyor muydun?

sabah= kavurmalı omlet
10 zeytin
az peynir
öğlen= 100 gr bulgur pilavı
1,5 parça et
1/2 kuru soğan
25 gr ceviz
akşam=122 gr taze fasülye
1 parça et
1/4 kuru soğan
22 gr ceviz toplam= 40 civarı

ben yatar, iyi geceler kızlar....

Oooo harikasın.ben de bugün biraz pizza yedim.akşam balıkla sıfırladım .adetim 2 gündür.bitki çaylarını düzenli içiyorum sadece.:/

Iyi akşamlar arkadaşlar,Valentina (umarım doğru yazmışımdır) Arkadaşa mesaj yazdım ama sanırım görmedi bende birkaç gündür rahatsızdım bakAmadım,inşaallah yarın bu diyete bende başlıcam..Regl dönemimdeyim ama yine de sabah tartılıp yazarım..bakalım uygulayabilecek miyimÇok iradesiz oldum bu sıralar...Hepinize iyi akşamlar

Günaydınlar...Haftasonu bazı kaçamaklarda olsa yürüyüş ve egzersizle dengede tutmaya çalışıyorum.Hafta içi kızımın okulu için erken kalkınca daha zinde ve istikrarlı oluyorum.Haftasonu uyku ve kaçamaklar...Ama işin en önemli kısmı vücut bu diyeti sevdi,zayıflıyor.

ya kızlar karbonhidrat diyeti diye bi sayfa var orayı okudum bugün.millet bir haftada 4-5 kilo vermiş ben 15 günde 2 kilo vermiştim onuda bugün geri aldığımı gördüm.off nerde yanlış yapıyorum ya

ya kızlar karbonhidrat diyeti diye bi sayfa var orayı okudum bugün.millet bir haftada 4-5 kilo vermiş ben 15 günde 2 kilo vermiştim onuda bugün geri aldığımı gördüm.off nerde yanlış yapıyorum ya

Kuzum ayni sert ben de de bi gunde 1.3 kg almisim
Sekerlide yok ekmede yok ne yani nerde hâta yapioz yaramiomu bu diet bize

günaydın kızlarrr

artı çıkna arkadaşlar pazatsi günü artı çıkmak normal olabiliyor çünkü
şişlik oluyor hafta sonu uyku saatiniz filan degiştigi içinde olabilrrr

bende sabah ark simit yiyordu az<cık al al diye ısrar edince alıverdim hem migdem yandı hemde10 puanımdn oldum

merhaba kızlar hepinize iyi haftalar nasılsınız bakalım benim haftasonun yoğun geçti eşimle dışarıdaydık çok kaçırmadım ama dün 2 dilim pizza yedim akşam eve gelince eşim makarna istedi birazda ondan yedim bu sabah 1 kg fazla çıktı haftaya 65 kilo ile başladım wc problemim başlaı yeşil çay içmem lazım belki ondna fazla çıktım
kahvaltı
kaşar peynri : 1,7
domates : 3,57
salatalık :1,08
zeytin :0,7
çavdar ekmeği :9,03
toplam :16,08 puanlık kahvaltı yapmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…