3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ya kızlar karbonhidrat diyeti diye bi sayfa var orayı okudum bugün.millet bir haftada 4-5 kilo vermiş ben 15 günde 2 kilo vermiştim onuda bugün geri aldığımı gördüm.off nerde yanlış yapıyorum ya
bende biraz oraya baktım canım evet çok haklısın valla ne kadar hızlı kilo vermişler hemde ekmeği tartmadan kızartınca 8 puan hesaplamışlar simiti 25 puan falan nasıl vermişer bende anlamadım bir yerde hata yapıyoruz galıba

bende biraz oraya baktım canım evet çok haklısın valla ne kadar hızlı kilo vermişler hemde ekmeği tartmadan kızartınca 8 puan hesaplamışlar simiti 25 puan falan nasıl vermişer bende anlamadım bir yerde hata yapıyoruz galıba
Orayı okudukça daha çok moralim bozuldu ya.bukadar dikkat etmeme rağmen neden olmuyo nedeeennn :mad::mad:

sabah : kahvaltı etmedim,midem bulanıyordu ama okula giderken araç kullanmayıp 30 dk yürüdüm.....
öğlen : 2 yumurtalı omlet (1) - 2 dilim salam - (2) - 1 dilim ekmek (12) toplam =15

ya ekmek çok puan ama onu yemeden doyduğumu anlamıyorum yaaaa :KK43: Bi tavsiyeniz var mı ekmek yerine geçen ?

merhabalar. 3. haftam bugün bitiyor. 68.8 olmuşum. bayağı yavaşladı kilo vermem. ama ben pes etmiyorum. puanlarımı 20-30 arası tutup kaloriyi de 1000 nin altında tutmaya çalışacağım. belki faydası olur. herkese mutlu pazartesiler

sabah : kahvaltı etmedim,midem bulanıyordu ama okula giderken araç kullanmayıp 30 dk yürüdüm.....
öğlen : 2 yumurtalı omlet (1) - 2 dilim salam - (2) - 1 dilim ekmek (12) toplam =15

ya ekmek çok puan ama onu yemeden doyduğumu anlamıyorum yaaaa :KK43: Bi tavsiyeniz var mı ekmek yerine geçen ?
canım ben marul kullanıyorum. yiyeceğim şeyleri arasına koyup yiyorum tok tutuyor biraz ama benimde alışmam zor oldu. ekmek yiyince puanların yarısı gidiyor zaten

öğlen ton balıklı salata yedim 2,94 puan +sabah 16,08: 19,02 puan almışım bu saate kadar birazdan kahvemin yanında bitter çikolatam 5 puan akşama da haşlanmış tavuk yemeği düşünüyorum 0 puan oluyor galıba

merhabalar. 3. haftam bugün bitiyor. 68.8 olmuşum. bayağı yavaşladı kilo vermem. ama ben pes etmiyorum. puanlarımı 20-30 arası tutup kaloriyi de 1000 nin altında tutmaya çalışacağım. belki faydası olur. herkese mutlu pazartesiler
merhaba canım benim bu hafta ki hedefimde bu 30 puan ve kalori 1000 civarı+ yürüyüş bakalım ne olacak :)

canım ben marul kullanıyorum. yiyeceğim şeyleri arasına koyup yiyorum tok tutuyor biraz ama benimde alışmam zor oldu. ekmek yiyince puanların yarısı gidiyor zaten

işe yarıyormu ? yoksa ben alışamam zaten elli puanın yarısı ona gitmesin yahu :KK43:

Merhaba arkadaşlar günlerdir araştırıyorum tost ekmeği olarak satılan ekmekler tanesi 8 puan olarak yazılmış birçok yerde dolayısıyla yağsız tost yapılırsa içindeki peynirle 17 puan yapıyor...Şimdilik yediklerim bu şekilde..spor salonunda 45 dk sporumu da yaptım:KK5:Yanlışım varsa puanlamalarda düzeltin olur mu?

SABAH. 1 dilim kızarmış ekmek
1 yumurta
1 dilim peynir===13 puan
ÖĞLEN. Tavuk
2 yaprak marul,yarım domates,salatalık===6 puan

selam kızlar,
sabah +200 gr çıktım. ama wc sorunum var.
zencefilli yeşil kahve de biryere kadarmış. (sabahları içiyorum, bazen canım çekiyor öğlen de içiyorum ama etkisi kalmadı bende sanırım)
kabızlığıma başka çareler arıyorum. buzlukta anacığımın getirdiği bamyayı buldum pişirdim. az önce evi süpürdüm. öncesinde tembel tembel oturduğumdan silmeye vakit kalmadı. yeşilçayımı içip oğlumu almaya gidicem.

sabah:2 haş.yumurta...0
az peynir...1
az salam...1
13 minik yeşil zeytin+1 siyah zeytin.....2
24 gr ceviz...5
ara= 77 gr sucuk (niyeyse çabuk acıktım az puanlı diye sucuk yedim)....1
öğle= 155 gr z.yağlı bamya yemeği....4
şimdilik toplam= 14

selam kızlar,
sabah +200 gr çıktım. ama wc sorunum var.
zencefilli yeşil kahve de biryere kadarmış. (sabahları içiyorum, bazen canım çekiyor öğlen de içiyorum ama etkisi kalmadı bende sanırım)
kabızlığıma başka çareler arıyorum. buzlukta anacığımın getirdiği bamyayı buldum pişirdim. az önce evi süpürdüm. öncesinde tembel tembel oturduğumdan silmeye vakit kalmadı. yeşilçayımı içip oğlumu almaya gidicem.

sabah:2 haş.yumurta...0
az peynir...1
az salam...1
13 minik yeşil zeytin+1 siyah zeytin.....2
24 gr ceviz...5
ara= 77 gr sucuk (niyeyse çabuk acıktım az puanlı diye sucuk yedim)....1
öğle= 155 gr z.yağlı bamya yemeği....4
şimdilik toplam= 14
Oğlun nerde şekerimmm:KK66:

ekmeği sadece kahvaltıda yerdim o da 2 ince dilim(fırınların kestiği). bu diyete başlayınca önce 1 dilime düşürdüm. sonra mutfak tartım gelince gözlerim böyle oldu.:KK57: meğer benim dilimler 20 gr değil 40 gr imiş.
şimdi ekmek yerine ceviz yiyorum.

bazen mecbur kalırsam mesela yumurtayı çok sıvı pişirdiysem veya omletimin yağı çoksa etimek light yiyorum 1 tane. 1 dilim puanı 6,5

X