3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ben bugün aranıza katıldım,reaktif hipoglisemim olduğu için 50 kb altı bana uymuyor tatlı krizim başlıyor.Bugün 50 kb ile rahat bir gün geçirdim tabii 2 litre su,3 fincan Yeşilçam ve 45 dk sporla:KK54:
Aramıza hışgeldin canım ne güZel ilk günün ve çok rahat geçirmişsin tebrikler kaç kilosun ve hedefin ne canım

Kızlar bugün 34 kapatacağım derken çiğköfte yedim biraz marul toplam 54 KB oldu bügünde istediğim hedef de duramadım şimdi eliptik yapıyorum 2 bardak yeşil Çay içtim gün içinde 1,5 litre su iş yerinde KB düşük tutmam Lazım ki evde canımın istediği bişeyi rahat yiyeyim

İyi akşamlar kızlar spor yaptım 45 dk yürüme ve 15 dk aletlerle calistimm
Cay içerim birşey hemen artik

Birde bi eczacidan krem aldığı m inceltiyormus durdum göbeğine ve üstünü strecledim şuan acayip yaniyorrrr

Kızlar bu akşam 45 dk eliptik Yaptım 54 puanım vardı ama eşim tatlı yiyordu bende Kazandibi yedim canım istedi bakalım yarın tartı da kaç çıkacağım

Aramıza hışgeldin canım ne güZel ilk günün ve çok rahat geçirmişsin tebrikler kaç kilosun ve hedefin ne canım
Teşekkürler Ecrin ben sabah 67.6 ile başladım hedefim 62 bakalım başarabilecek miyim..Aslında bir şekilde veriyoruz da korumak daha zor geliyor bana...Karbonhidrat diyetinde koruma 70 -75 arası beslenerek oluyormuş,inşaallah bu sefer başarırımo_O

Teşekkürler Ecrin ben sabah 67.6 ile başladım hedefim 62 bakalım başarabilecek miyim..Aslında bir şekilde veriyoruz da korumak daha zor geliyor bana...Karbonhidrat diyetinde koruma 70 -75 arası beslenerek oluyormuş,inşaallah bu sefer başarırımo_O
inş hepimiz başarırız canım :KK66:)

Kizlar bugun de geri saydim yere dondum
Bide kayisi cayi ictim a ma etki olmadi
Hani olé bi Toulet ihtyci falan gunde kac fincan icsem ki

offffff ben pes ediyorum sanırım.iki gündür moralim gerçekten çok bozuk.nasıl kilo veremiyorum yaa o değil verdiklerimi tam olarak geri almışım bugün...

Günaydın arkadaşlar birazdan spora gidicem öncesinde bakayım dedim ama moraller bozuk galiba...:KK43:Size birşey sormak istiyorum ben dün acayip wc ye gittim sanki vücudumdan 1 ton su çıktı sizde de ilk günler böyle oldu mu?ne olur pes etmeyin şeker ve un içeren hiç bir şeyi yemeyelim ki vücut yağ yaksın puan kaldı deyip büsküvi çikolata yemek ya da 1 den fazla meyve yemek yapacağımız en büyük hatalardan biri....:KK68:

günaydın kızlar, nasılsınız?

wc problemim bu sabah çözüldü.:oops: sabah aç karına yine zencefilli yeşil kahve içmiştim. dün de 1 tane kayısılı bitki çayı içmiştim. hee bi de dün bamya yedim. eeee çözülmesin de n'apsın? :KK70:

sabah kahvaltımı henüz yapmış bulunuyorum. klasik kahvaltımı yaptım sadece 80 gr domates (üzerine z.yağı gezdirilmiş) ekledim. domates ve yağın tabakta bıraktığı lezzete 1/2 hatta daha az etimek light bandırdım. olacak o kadar.:oops:

offffff ben pes ediyorum sanırım.iki gündür moralim gerçekten çok bozuk.nasıl kilo veremiyorum yaa o değil verdiklerimi tam olarak geri almışım bugün...

yok yokkk pes etmek yok. aynada veya kıyafetlerini giydiğinde bir fark görmüyor musun cnm?
bazen tartıya yansımıyor ama biz anlamasak da sanki yağlarımız eriyor yavaştan yavaştan.
dün eşim akşam yemeğinden sonra üstelik, senin göbeğin gitmiş dedi. iyi geldi moral oldu.:21::KK68:

verdiklerini geri almamışsındır. geçici ödemdir o. biberiye varsa evde bi taşım kaynat bi tatlı kaşığını. ödem attırıyor.
bi de limonlu yeşilçayı düzenli hergün iç. özellikle hareket/egzersiz öncesi.

karbonata başlayan sen miydin? bazılarını şişirebiliyor karbonat?

Iyi Akşamlar kızlar akşam yemeğim kızarmış sosis domates ve Salatalık Bugün toplam 34 KB aldım inş böyle kapatırım mantar aldım alırkende kültür mantar mı dedim evet dediler korka korka aldım adam abla bunları kendimiz yapıyoruz korkmayın dedi tabi ben kültür MÜ sonra zehirlenmeyelim dedim adam da öyle dedi Yarına mantar sote yapmayı planlıyorum kızlar :KK66:

Canım, şirinlerin evlerine benzeyen beyaz mantardan aldın di mi? kültür mantarı o. korkmana gerek yok.
burda köylü pazarına değişik değişik birsürü mantar geliyor. millet kapışıyor. mantar uzmanı gibiler.
ben yine de kültür ve istiridye mantarını alırım sadece. bi de kışın melki mantarı denedim. o kadar.

X