3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Gunaydinnn kızlar dun gece meyve filan yedim misafirin vardı toplanan 60 puan olmuştur ama gece yedim meyveyi filan ;((

tünaydın kızlar,
artık kendimi daha iyi hissediyorum,
söyle dönüp baktığımda neredeyse 15 gün kaybedip 2 kg da almışım.
derhal hızlanmak lazım,
ama ne yapmalı?????
pegasus senin diyet vaktinde hastaydım forma hiç bakamıyordum ama ara sıra girdiğimde günlük kalori miktarının 1000' i hiç geçmediğini gördüm sanki,
yani kb'yi 50nin altında tutarken kaloriyi de 1000 altında tutuyordun ve hayatın tempoluydu köpüşü gezdirmek falan.
yanlış mı anlamışım, yanlışsam düzelt,

senin bu kadar hızlı ve başarılı kilo verişinin püf noktalarını anlamaya çalışıyorum:
-50 kb yi geçme
-akşam 7den sonra bişey yeme
-günlük 1000 kaloriyi aşma
-ve bir şekil tempolu ol, yürü vs...
-zencefilli yeşilkahve
-limonlu yeşilçay iç

tespitlerim doğruysa, bunları uygulamaya çalışıcam , bi okuyup cevaplayıver canım

selam canım, nasılsın?
süpper değilim ama, başım ağrımıyor,
içtiğim onca antibiyotik ilaç da beni yordu, bu arada hastayken işyerinde çalışmak da beni yordu,
ama artık bahar geldi, bu hastalık halinden sıyrılmak istiyorum, insanın başının ağrımaması bile muhteşem bi iyilik hali canım. cümle alem hep sağlıklı olalım inşallah,
bu arada beni de geçtin, hemen yakalamam lazım seni :)

Çıkalım yaaa bu ne yaaa herkes ya zayıf ya zayıflama yarışındaaherkes şişmanlasın!!ba n a da, kilo sana çok yakışiyor aman daha zayıflama derler hep hain domdomlarrbence biz bu hain domdomları hayatımızdan çıkaralım

var canim fotom. hatta 75 kiloda da var.ben zamaninda diyeti yaptigimda fotolari arkadaslarla paylasirdim. ilk sayfada fotolarima bakabilirsiniz diye sayfa numarasi vermistim. ilk sayfaya git ordan bak canim. tabi bazilarina kilo vermememissin denildiginde morali bozulur,bazisi hirs yapar. farkli tepki oluyor :)

kesinlikle dogru canim.ama kalori bazen 1300 falan da olurdu. fatsecret 1700 alti diyodu bana. puanlara ordan baktim. cunku dogru kb yi gosteryior o program. gunluk 50 kb alinca zaten kalorinin 1700 e cikmasi imkansiz oluyor. tempolu yurumuyodum bi de. cok yavas yururum. kopegim bazen yarim saat 1 yerde durur koklar, ben de dururum.spor yapmamaya ozen gosteriyodum hatta,cunku zayiflamayi durdurur. yaglar kasa donusur.kas yaparim diye. yuruyus yapmak lazim acik havada.geri kalan her sey dogru. bu arada 7 den sonra yemek yemiyodum. ama cikolatayla cay icerdim falan. atistirmalarin zamani yok bende. sen de dene. eminim basarili olursun :) kacamaklar sadece diyetin izin verdigi zamanlar olacak. yapboz olunca bi sure sonra bu diyet bile zayiflatmaz aklinizda bulunsun. vucudun dengesi hepten bozulur. verdiginizin fazlasini geri alirsiniz, ki bi cok kisinin yaptigi hata budur

Yaktı beni Keskinoğlu burger nasılsa 0 diye yedim 100 gr4.5 muş bende 150 gr yedim olmadı hiccccc
İki tanede galeta yedim puanın 30 oldu

Doğru söylüyorsun canım bu hafta fazla puan Yaptım 50 tutsaydım iyiydi valla neyse bugün den 50 tutmaya devam Haklısın canım bizi gaza getirecekler sevdiklerimiz bizi sevenler

Kizlar bugun 45 puanla bitirdim, son yemegimi de 7de yedim, sallana sallan biraz carsi pazar yaptim hareket olsun diye.
Kac gundur tartilmitorum 72-73 civariyim muhtemel
İnsallah onumuzdeki bildirimde 69lu rakamlari gorecegim

Oğlum geldi birsürü yemek yaptım.Gündüz iyi gidiyordum .Yemekteded kıstım ,kıstım ama makarna ya dayanamadım.15 gündür bir kaşık bile yememiştim. bu ne ya kardeşim 100 gr mı 25,12 kb.

çok komiksiniz kızlar ya ben zayıflsyamıyorsam onlar kilo aldım çok güldüm valla )

Waw güzel bir Gözlem olmuş )

Canım yaa gözünü sevim naptın sen.koskoca 300 gr verdim 1.6 kg aldı yazmışsın ağlıycam şimdii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…