3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

tebrik ederimm harika bir şey bu gerçekten. canım menü menü anlatır mısın 2-3 günlük menünü mesela vaktin varsa çok sevinirim.
ben 77 kg yum acil senin gibi hızlı vermeyi çok istiyorumm

Süpersin tatlım.İyki bu diyeti paylaşıpta bizi bilgilendirdin.çok teşekkürler

tebriklerdenizcimm

benimde kafamı karıştıran olay şu ilk başta acaba az almak sakıncalımı olur?
yani şimdi 20-20 alıpta birde 30-40 almaya başlayınca kilo alırmıyız?
benim tartımyok ama 35 geçmiyor hesaplamalarımmm

muhteşem olmuşsun cnm tebriklerrrr

arkadaşım manken gib olmuşsun maaşallah.. darısı başımıza

20 PUAN benim için de çok az karbonhidrat olmayınca bu sefer insanda isteksizlik keyifsizlik baş gösteriyor

şu vücudun bir zamanlar 92 kg olduğuna kim inanır maşallah canım süpersin

Çok güzel olmissun darısı bize ne kadar sürede verdin son beş kiloyu burayı birakacakmis in bize yardım etmeye devam et

arkadaşlar size faydası olur mu bilmem ama ben şöyle yapıyorum
sabah 3 -4 puanla kapatıyorum yumurta peynir salam yiyorum.. ekmek domates yemiyorum.. eğer yersem strese giriyorum çünkü puanım kalamayacak diye..
öğle canım çok tatlı istiyor, kahvenin yanında 1-2 kare bitter , 15-20 badem yiyorum, tok tutuyor beni.. çikolata yediğim için de mutlu oluyorum.. 2 minik kare çikolata 5 puan bu arada..
akşam yine 2-3 puanla kapatıyorum.. 4-5 gündür bu şekilde 32-34 puanla günü kapatıyorum.. ve bu süre içinde artımdan kurtulup eksiye bile geçtim..

pazartesi sebze yiyeyim dedim ıspanak yanında da yoğurt yedim 45 puan oldu.. bir süre böyle gidicem en azından 65 olana kadar..

hangi marka alıyorsun çikolatayı alıp denemek lazım kahvenin yanına bende sabahı az puanla kapatıyorumöglene ne yiycegim belli olmuyor yüksek puanlarım hep öglen yemeginden geliyor

hangi marka alıyorsun çikolatayı alıp denemek lazım kahvenin yanına bende sabahı az puanla kapatıyorumöglene ne yiycegim belli olmuyor yüksek puanlarım hep öglen yemeginden geliyor
nestlenın bitter çikolatasını alıyorum
kızlar tok mu oluyorsunuz gün içi bu diyeti uygularken
canım tok oluyoruz ..tavuk yumurta et bunların puanı yok o yüzden istediğin kadar yiyebilirsin..
Ispanak kaç birim kii
tek başına ıspanak değil de yanında yoğurt falan da yedim arttı puanlarım. tabi kahve ve çikolatamı da yedim ondan yükeldi

O zamanda kilo almazmıyım canım bilemedim şimdi

canım bu sabah rengli oldum galiba ondan .toplamda bu hafta -400 gitti.benim wc sorunum yok her sabah tuvalete çıkarım.
aman sindirmek için çok uğraşsında daha çok kalori yaksın

nestlenın bitter çikolatasını alıyorum
kızlar tok mu oluyorsunuz gün içi bu diyeti uygularken
canım tok oluyoruz ..tavuk yumurta et bunların puanı yok o yüzden istediğin kadar yiyebilirsin..
Ispanak kaç birim kii
tek başına ıspanak değil de yanında yoğurt falan da yedim arttı puanlarım. tabi kahve ve çikolatamı da yedim ondan yükeldi

Ben de geçen gün yedim de o ikiliyi.şasırdim yyazını okuyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…