3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kızlaaarr ben bugün 1 litre suyun içine yarım paket(2,5gr)karbonat koyup içtim.valla karbonatın kerametimi yoksa zaten olacağımı vardı bilmiyorum ama acaip çalıştırıyor sindirimi.bugün 2 defa wc ye gittim düşünün yani :) yaa çok mutluyum .meğer ne büyük nimetmiş...

günaydın canım. almaman da güzelmiş. şimdi vücut alıştı 40-50 puanlara. biraz puanları kaçırdık mı depoluyordur hemen. spor yaptığın için korumuşşun kilonu
Evet canım spordan dolayı akmadım galıba ama hedefime ulaşmam için sıkı tutmam Lazım ben at sonuna kadar 59 olmak istiyorum 5 kilo vermem Lazım yani hafî hayırlı bakalım

Waw güzel Paylaşım teşekkürler )

waww canım ya harika görünüyorsun maşallah sana keşke senin kilonda ben olsam

güel fikir canım evet aslında sabahı az puanla kapatsak bizim için daha iyi olacak akşama yemeye fırsatımız olacak :)

hangi marka alıyorsun çikolatayı alıp denemek lazım kahvenin yanına bende sabahı az puanla kapatıyorumöglene ne yiycegim belli olmuyor yüksek puanlarım hep öglen yemeginden geliyor
canım bende kahvenin yanına bitter çikolata alıyorum ülkerin buldum martkette 25krş 10 gr 5 puan tavsiye ederim tadı da güzel :)

akşam yemeğinde hazır ızgara köfte ve salata yedim. amaaan ye gitsin dedim özlemişim. bi de yarım bardak ayran içtim. şiştim yarım bardakla. yarına insem bari.
az önce de oğlumla 1 saat dansettik. meğer ben dans etmeyi unutmuşum. kıvıramıyom, sopa gibi olmuşum
dans edem bari ben, spor yerine

köfteyi alıp geldi eşim, sor dedim içinde ekmek var mı diye. 1 kiloya 60 gr katıyorlarmış. formüllü köfte. aynı tadı tutturmak için herhalde. 13,5 puan oldu sadece köfteler ama değdi
bugünü 46,5 puanla kapattım.

oh afiyet olsun canım :) hareket ette nasıl edersen et :)

merhaba kızlar bugün çok yoğundum buralara pek gelemedi ya bişey sormak istiyorum bir yerde okudum akşam yatmadan önce yeşil çayın içine yarım limon ve soda karıştırıp içilecek ve sabah da sıcak su ve limon göbek eritiyormuş bende göbek var yaaa

iyi geceler kızlar,
liste biraz gecikti kusura bakmayın, liste tamamlansın diye bekledim, gene de eksikler var ama olduğu kadar ekliyorum şimdi.
bir arkadaş özel mesaj yazıp eklenmek istemişti listeye cepten baktığımda görmüştüm pc yanımda değildi hemen ekleyemedim, ama şimdi mesajı bulamıyorum .nickini hatırlayamıyorum, rica edicem bir mesaj daha atsın.

diyetteyim ben, kilo da bir hatam varsa düzelt yoksa yazdığıma inanamadım.

eşime bu akşam sinir oldum yaaa 3 kilo vermişsin ama pek belli olmuyor dedi bende sürekli yanımdasın yaa ondan fark edemedin dedim hırs yaptım en geç 2 ay içinde 8-9 kilo vermem lazım kızlar

canım benim ellerine sağlık allah razı olsun emeğine sağlık nasılsın bu arada

oh afiyet olsun canım :) hareket ette nasıl edersen et :)
aynen yaa. hareket olsun da yeter ki.

iyi geceler kızlar,

diyetteyim ben, kilo da bir hatam varsa düzelt yoksa yazdığıma inanamadım.

Eki Görüntüle 1499087

ay yok Valentinacım töbe dee 71,8 kg çıktım bu sabah ben. geçen haftaya göre +400 gramım
ilk özel mesajımdan devam ediyorum ya -kendim de hatırlayım diye- o özel mesajdaki ilk yazışmamızdaki kilom. yani listenin ilk yapıldığı zamandan.

eşime bu akşam sinir oldum yaaa 3 kilo vermişsin ama pek belli olmuyor dedi bende sürekli yanımdasın yaa ondan fark edemedin dedim hırs yaptım en geç 2 ay içinde 8-9 kilo vermem lazım kızlar
çakıvereydin bi tane bi bayana denecek şey mi aaaAAAaaaa

erkekler biraz öyle oluyorlar. boşver sen. en iyi kendin farkedersin. bir de uzun zamandır görmeyenler. bakma sen ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…