3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın düne göre +100 gr çıktım kızlar ama fena kabızım ne yapcaz biz bu kabızlığı ya

hepinize günaydın kızlar geçen haftaya göre bu hafta hiç kilo verememişim sabit kaldım ama ben bu hafta hep 60-65 arası puan yaptım dün 49 bitirdim olsun en azından almamışım ve adetim dün bitti belki onunda etkisi vardır şuan 64 kiloyum ama sabah tartıya ilk çıktığımda 63,8 rakamını gördüm sonra tartı 64 sabit kaldı

oyy maşallah zaman nasılda akıp gidiyor.canım benim kızım 10 yaşında oğlumda 20 aylık oldu ama maalesefki ben hamileliğimde tamamen kendimi bırakıp 20 kilo alarak 88 küsürle doğuma girdim ve emzirme dönemi ki hala devam ediyoruz emmeye hiç kilo veremedim doğumdan 80 ile çıktım ama ben 5 kilo geri aldım bazı sıkıntılarım oldu yeni yeni kendime gelmeye başladım bende 3 gündür yapıyorum henüz çok yeni 1 hafta olunca bakacagım ne gitti ne kaldı bende seni gördüğüme çok sevindim

Ay ben senin kadar yaşlı mıyım öyle karteli hatırlıcak kadar valla ben çok flörtöz bir kişiliğim.bütun diyetlerle flört eder, hiçbiriyle uzun süre takılmamm
tabi conaaamm sen kartel i nerden hatırlıycan 18 lik hatun seniii
diyetkoliğim diyon yani heee

diyete başladığımdan beri sürahiye 1 tane çubuk tarçın atıyorum. tatlı ihtiyacını köreltiyor hakikaten. deneyin derim.

Sen o zaman canım, almamaya bakacaksın.çünkü 40 yaşından sonra başlıyor kilo almalar, verememeler.diyete devam et bence canım.
ben evlenince başladı kilo almalarım
Aslında çok Haklısın canım uzun zamandır da meyve yemiyoru. Ben ama canım ps çekti çok mutlu oldum yediğimde ama akşam yemeği yemediğim için mi ne çok başım ağrıyor şuan
canım sen bana bakma. aklımız kalmasın, puanımız yeteni, canımızın istediğini yiyelim tadalım. yoksa ya diyeti bırakırız ya da hepten saldırırız yasaklara. gerçi aynı kapıya çıkar ikiside

ya Öğlen yemek yemeden nasıl duruyorsunuz ya ben hiç dayanamıyorum Açlığa
mecbuuuurrr evde olsam duramazdım. işte olunca yiyecek sadece fındık vardı. bi de midem rahat değildi, onun etkisi.
E tamam o zaman. Sen diyetini bulmuşsun.ısrarla devam et.hangim8z eski kilomuzdayız ki canım..ben de 55tim genç kızken.şimdi 69.hayatın getirdikleri bunlar..
bak bak bakk başkasına akıl verir kendi yapmaz. aynı ben sen niye devam etmiyon heee
ben de 18 yaşlarındayken 55 kg idim kankim. evlendim böyle oldum

hem yapmaz hem kilo verir. işin sırrı ne çözemedim

tebrikler

Kizlar grm veremedim gibide 400 gram aldim a ma olsun tartida oynadi kilo sabot olmasindansa bi degisiklik olsun dimi
ne kadan pozitifsin canım güldüğüme bakma tam benlik bir yorum yazdığın

günaydın düne göre +100 gr çıktım kızlar ama fena kabızım ne yapcaz biz bu kabızlığı ya
bol zencefilli yeşil kahve içtim, bogazım yana yana. sonra çıktım wc ye. şükür.

Cevodileksu, Masumm, ben ve Babytv KABIZ KARDEŞLİĞİ kuralım bari

olsun canım en azından sabitsin. ben geçen cumaya göre +400 gramım.
sabah tartıldım 71,8 geldim. sonra oğlumu okula bıraktım dönüşte 10-15 dk yürüdüm. gelince yeşil kahvemi içtikten sonra tartıldım 72,5 haydaaa hobareyyyyy tey teyy teyyy
71,8 i dikkate alıyom tabi. şimdi Valentinamıza mesaj atıcam.

kahvaltım; 2 haşlanmış yumurta 0, 1 dilim etimek light 6?, az peynir 1.= 7 puan oluyo. bi daha bakayım paketin üstüne.

1 dilim etimek light 6,47 oluyormuş. kahvaltımın toplamı 7,47
yemiyecektim ama yumurtalar az pişmiş mecbur kaldım banmaya

Son düzenleme:
günaydın herkese. bu hafta 1 kiloya yakın verdim ama regl olduğum için tartıda fazla çıkıyorum. dikkate almıyorum bu haftaki ağırlığımı :) reglim bitsin spor yapmaya başlayacağım. kardiyo ve plates yapmayı düşünüyorum. aslında hiç zamanım yok. sabah iş, akşam oğlanın ödevleri derken hiç zaman kalmıyor. uykumdan fedakarlık yapıp bir saat geç uyurum artık. çünkü benimde kilo vermem çok yavaşladı. hedeflediğim kiloya ulaşmam lazım 3 aya kadar.

günaydın canım. almaman da güzelmiş. şimdi vücut alıştı 40-50 puanlara. biraz puanları kaçırdık mı depoluyordur hemen. spor yaptığın için korumuşşun kilonu

kızlar, anne olmadan önce dergiler alırdım. geçenlerde Elele dergisinin eki olan 20 diyetisyenin diyet listesi olan 170 sayfalık bir kitapcığı buldum evde. ordan bir alıntı yazıyorum; Haluk Saçaklı'nın bölümünden;

kalıcı kilo vermenin yolu; kasları yakmadan kilo vermek. bunu başarabilmek için;
3 yöntem var. (ilgimi çekeni yazıyorum.)
KASSAL DAYANIKLILIK ; pilates, bölgesel egzersiz ve dambıl gibi ağırlıklarla yapılan direnç çalışmalarıdır.
*kas gücünü arttırmak için 6 haftalık bir çalışmaya gereksinim var. bu süre sonunda kas gücü %10-25 arasında artıyor. amaç kas hacmini ve şişkinliğini arttırmak olMAMAlı.
*Kaslar toplam 5 kg artarsa günde istirahat durumunda kendilerini yenilemek için 400 kalori yakar.
*bu şekilde ayda 2kg yağ kaybı olur. günde 10.000 adım ile de 2kg yağ kaybını topladığınızda ayda 4 kilo net yağ kaybı ile kalıcı kilo verebilirsiniz

kitapçığın sonunda bilmeniz gereken 30 diyet sırrı bölümünden;

*badem yiyin; bademde bulunan iyi yağlar, yağ yakma genlerini harekete geçirir ve kilo vermenize yrd. olur.
*protein yükleyin; protein yağ yakımına yrd. olur. tok tutarken kas yapmanıza yrd olur.
*ağırlık çalışın; metabolizmayı harekete geçirir.
*Süt ürünlerindeki kalsiyum yağ yakmanıza yrd olur.
*6 saatten az uyumayın.
*Regl döneminin 2 hafta öncesi en HIZLI KALORİ Yakabileceğiniz dönemdir bazal metabolik hızınız bu dönemde %8'den %16 ya çıkar. bu da hızlı kilo vermenize yrd. olur.
*Greyfurt yağındaki aroma karaciğer enzimlerini etkiler ve yağları yakar.

kabızlıktan şişen göbekleri tokuşturakk
ya valla kime desem kabızım diye hemen bol su iç diyor ama kendimi bildim bileli böyleyim ben
yeşil kahve deneyim bende napayımm olmuyor böyle yoksa

3 gündür bu diyeti uygulamaya çalışıyorum ama ben her sabah 1 dilim tam buğday ekmeği muhakkak yedim ayrıca salatalık domateste yani kb puanlarımı sağlıklı ve bağırsaklarımı rahatlatıcı şeylerden yana kullanmaya çalıştım ayrıca yoğurtta kb çok var diye yogurt ve süt tüketmedim ve 3 günde tam 1 kilo gitmiş acayip tuvalete gidiyorum ödem atıyorum muhtemelen bakalım 1 haftanın sonucu ne olacak

kahvaltımı yazayım

tereyağında 2 yumurta ,5 tane siyah zeytin , 1 tatlı kaşığı tereyağ ,1 çay kaşığı acı biber salçası ,1 tane uno tambuğday ekmeği , 2 kk kaşar peyniri,şekersiz çay

bu arada kızlar bu diyet hakkında okuduklarımdan bir şey çok dikkatimi çekti vücut enerji için karbonhidrattan aldığı glikoz depolarına ulaşamayınca karbonhidrati kıstığımız için depo yağlardan kullanmaya başlıyor ya vücut bu diyete başladığında 2 gün içerisinde yağ yakmaya başlıyormuş ama bizim her kaçamak yaptığımızda bu durum tekrar sil baştan sıfırlanıyormuş diye yazıyordu.yani aman bugün saldım yarın yaparımı bu diyet kaldırmıyormuş bir de kilo vermek için ilk 2 hafta kb puanını 20 daha sonra 30-40-50 olarak arttırıp 6 ay yapın gibi bir şey okudum yapanlar daha iyi bilir tabiki bunlar benim okuduklarım

aklımızda kalacağına miğdemiz de kalsın dimi :)

kizlarben 5 kilo daha verdim. ama yakismiyor artik.kemiklerim sayiliyor. 63 ten 58 e geldim. dun dogum gunundeydik.elbisemi giydim. aynen bunun altina kumas verip,balik elbise yapip dugune giycem.yani elbisenin icine girdim.diyetim yine basariyla bitti.
gordugunuz gibi cikolatam,meyvem,sebzem hepsini yedim. basarilar geri kalana

Eklentiler

• 10615561_779813935420100_1271692346196696261_n.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 143
sabah
2 yumurtlaı omlet 1
1 dilim salam(25 g) 0
1 orta boy domates 6
1 dilim ekmek(bu sefer ortaya yakın) 10

öğle
2 yumurtalı omlet 1
1 küçük kase yoğurt 8
2 parmak kalınlığında ve uzunluğunda mısır ekmeği ? bilmiyorum
toplam= 26

akşam da yazacağım ama mısır ekmeğinin kaç kb olduğunu bilmiyorum
Tartımlarımı da haftalık yazacağım....Çabucak pes eden bir yapım var...Günlük tartılıp verirsem veriyom diye salarım o yüzden haftalık tartım yapacağım :)

canım tebrik ederim çok güzel olmuşsun.

Çok tatlısın canommm
aslında benim de evlilikle beraber başladı kilo alımı.şimdi de durduramıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…